dowolna

Mieszkania Kraków Aleja Pokoju

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

770 000 zł45 m² 17 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Grzegórzkach przy Al. Pokoju Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą, garderoba oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł68,95 m² 17 984,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i zieleń - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią i ogródkiem | Aleja Pokoju 81e Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

619 000 zł37,26 m² 16 612,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokoje idealne pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Pokoju, dzielnica Dąbie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35,50 m² 17 464,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na krakowskich Grzegórzkach. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju z wyjściem na balkon, półotwartej kuchni, połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy lokal o powierzchni 42 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24 m² 20 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalarkę w ścisłym centrum Krakówa - Aleja Pokoju! W skład kawalerki wchodzi : - pokój który przez swój kształt kwadratu jest bardzo ustawny. We wnękach.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,30 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grzegórzki , al. Pokoju , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub przestrzeni, którą możesz dopasować do swoich potrzeb? Na całkowitą powierzchnię 69 m składają się: wyremontowana, umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie w inwestycji atal Aleja Pokoju idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż prezentujemy nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 31 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł48,10 m² 15 550,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które ze względu na lokalizację, może być zarówno doskonałą inwestycją jak również mieszkaniem na własny użytek. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł63,30 m² 16 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, miejscem parkingowym i piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na al. Pokoju w Krakowie, na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1976 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Grzegórzki, aleja Pokoju | 56 m | 1 piętro | miejsce postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł29 m² 19 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowa kawalerka z aneksem kuchennym na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy Alei Pokoju. Niski czynsz administracyjny (370 zł/mc), 29 m2 , solidna rama H z 1980 r. lokal gotowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 275 zł54,75 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowym, zamkniętym osiedlu w dzielnicy Czyżyny. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

686 983 zł32,87 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 32,87 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Aleja Pokoju w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł66,10 m² 16 868,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, aleja Pokoju, grzegórzki. Aleja Pokoju, grzegórzki to miejsce z doskonałą komunikacją. Najbliższy przystanek tramwajowy oddalony o 2 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

654 113 zł32,87 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in. tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł66,30 m² 18 084,46 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,10 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 2-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 70 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45 m² 17 556 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie prawie 45m2 do remontu. Mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w bloku z widną. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 150 000 zł66,10 m² 17 397,88 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy al. Pokoju, w okolicach Ronda Grzegórzeckiego i Mogilskiego. Mieszkanie o powierzchni 66,10 m2 zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,26 m² 16 612,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym, kwitnącym ogrodem Aleja Pokoju. Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalne mieszkanie położone na parterze w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 zł33 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Szukasz miejsca, które łączy studencką niezależność z idealnym spokojem do nauki? Mieszkanie przy Alei Pokoju przestrzeni zaprojektowanej z myślą o wygodzie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy lokal o powierzchni 42 m2, położony jest do wyboru piętro od parteru do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 51 m2, położony jest na 4 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

899 954 zł43,06 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w inwestycji firmy atal. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in. tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

686 983 zł32,87 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY AL. Pokoju - metraż 32,87M2 Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

SPRAWDZONY STANDARD - GWARANCJA JAKOŚCI NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł37,50 m² 15 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Dąbiu (dzielnica Grzegórzki). Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji atal Aleja Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu jednopokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze bez windy. Mieszkanie przenaczone na najem długoterminowy. Lokal ma powierzchnię 24m2 na który składa się aneks kuchenny położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 55 m2, położony jest na parterze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł70 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania do wejścia, w pełni umeblowanego i wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy Alei Pokoju. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88,07 m² 19 870,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy i przestronny 4-pokojowy apartament z 76-metrowym tarasem, miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

619 000 zł37 m² 16 613 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

699 000 zł39 m² 17 955,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Elegancko.