dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Kraków - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 490 000 zł91 m² 16 460,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Polecamy! mieszkanie 5 P okojowe Z potencjałem! krowodrza! idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycję! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Królewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Grzegórzki,Kraków

2 500 000 zł142 m² 17 579,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie typu penthouse z dużym tarasem przy ul. Ślicznej w wyniosłej inwestycji 36 i 6, zlokalizowane na krakowskim Prądniku Czerwonym, tuż obok tauron Areny. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nad Zalewem

Wola Justowska,Kraków

2 100 000 zł208 m² 10 082,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wola justowska środkowy segment Z garażem W bryle I ogrodem teren zamknięty | 5 pokoi | klimatyzacja | strych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowiec

Wola Justowska,Kraków

3 900 zł105 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, 2-poziomowy apartament położony w budynku z 2021 roku przy ul. Głogowiec na Woli Justowskiej w Krakowie. Apartament ma powierzchnię 105 m2 i składa się z: -poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

14 000 zł139 m² 100,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

English version below |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem penthouse z niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa. Apartament o powierzchni 139m2 z 60m2 tarasem doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

14 000 zł136 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Prime Property oferuje do wynajmu zupełnie nowy apartament położony w kompleksie apartamentów przy ulicy Borowego na Woli Justowskiej. Wyjątkowy apartament został zaprojektowany przez projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

2 837 500 zł114 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Oferta skierowana szczególnie dla osób, szukających czegoś niepowtarzalnego tuż przy Teatrze Bagatela. Wiele opcji na dowolną aranżację i stworzenie unikalnej nieruchomości - to wszystko blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 528 301 zł102 m² 15 024,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

*prywatny, zielony taras na dachu!* *wysokie sufity W salonie - powyżej 5 m* *antresola do własnej aranżacji* Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 101,72 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

1 551 000 zł102 m² 13 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Emmerson oferuje: dwupoziomowe mieszkanie w nowo wybudowanym bliźniaku, w kameralnej inwestycji. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Lokalizacja: cisza, spokój i zieleń w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zwierzyniec,Kraków

1 550 000 zł104 m² 14 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe W stanie deweloperskim - 5 pokoi - W budynku W zabudowie bliźniaczej, w otoczeniu domów jednorodzinnych - na woli justowskiej * Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, zapłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 490 000 zł90 m² 16 480,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie 90,41m2 w ekspozycji Północ i południe krowodrza/kraków. Lokalizacja: mieszkanie jest położone w dobrze skomunikowanej części Krakowa, co stanowi wygodny wybór dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 080 000 zł80 m² 13 533,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 79,8m2, które w 2018 roku przeszło generalny remont. Położone jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

5 900 zł120 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

WE speak english Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie (3 sypialnie) na Woli Justowskiej przy ul. Jesionowej w cenie 6000 zł. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

5 200 zł108 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-poziomowe mieszkanie położone na I i II piętrze w budynku z 2019 roku w rejonie ul. Królowej Jadwigi i Junackiej na Woli Justowskiej w Krakowie. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

5 200 zł108 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wola justowska- dwa poziomy N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 5-pokojowe mieszkanie o pow. 110m2, mieszkanie dwupoziomowe z 2019 roku. Budynek: o wysokim standardzie, osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowinowa

Swoszowice,Kraków

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim, który jest świetną propozycją dla rodzin z dziećmi, oraz klientów inwestycyjnych! Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Grzegórzki,Kraków

2 607 570 zł124 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 5-pokoi, kuchnia, 2 łazienki, wc, przedpokój apartament numer bm1+bm2 położony na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 490 000 zł91 m² 16 460,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

2 137 444 zł120 m² 17 853,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja Kraków Dębniki Termin realizacji: IV kw 2023 Apartament 5 pokoi z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kosocicka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 438 000 zł151 m² 9 519,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. 151,06 m2 powierzchni całkowitej z tego 121,76 m2 użytkowej. Cena: 1 438 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarego

Stradom,Kraków

14 000 zł139 m² 100,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Eng Below Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić Państwu luksusowy Penthouse z 60m tarasem na wynajem przy ulicy Sarego. Ta nieruchomość znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 319 186 zł108 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

1 550 000 zł120 m² 12 894,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny z dziećmi, blisko natury i blisko miasta. Mieszkanie bezczynszowe - brak czynszu administracyjnego opis: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 399 000 zł126 m² 11 122,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

DO sprzedaży bez pośredników niezależny lokal mieszkalny W bliżniaku dwulokalowym W dzielnicy prądnik biały znajdujący się W wyjątkowej cichej I spokojnej oraz zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 319 186 zł108 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

5 200 zł108 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

1 150 000 €232 m² 4 954,76 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: kamienica położona przy ul. Piłsudskiego zaraz obok Krakowskich Błoń. 200m do Sukiennic. Budynek: budynek z 1906 roku wybudowany z cegły. Generalny remont, rewitalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 638 000 zł137 m² 11 991,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji naszej nowej inwestycji domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Łokietka. Osiedle składa się z 14 budynków, w których znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Borek Fałęcki,Kraków

1 349 000 zł122 m² 11 075,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowa inwestycja Krokusowa Przystań, składająca się z dwóch bliźniaków czterolokalowych, w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie, wykończonych z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 628 000 zł137 m² 11 848,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 649 000 zł152 m² 10 848,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 152 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Cena: 1 649 000 pln za mieszkanie + 37 000 pln za miejsce postojowe naziemne pojedyncze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

701 713 zł28 m² 24 945,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowoczesna inwestycja, wysoki standard wykończenia, windy, stacje ładowania samochodów elektrycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 083 500 zł93 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży trzy apartamenty o łącznym metrażu ogródka 385m2 * możemy je połączyć i stworzyć przestronny apartament 5 pokojowy * lub zostawić w aktualnej formie 2 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 718 000 zł79 m² 21 747 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezprowizyjnie, bez pcc bez dodatkowych opłat z możliwością wykończenia pod klucz Inwestycja gotowa do odbioru IV 2025 Mam przyjemność do zaprezentowania mieszkania w najbardziej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 571 000 zł79 m² 19 886,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025