dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Kraków - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Tonie,Kraków

1 465 000 zł126 m² 11 627 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-poziomowy apartament o pow. 126 m z własnym ogrodem ok. 150 m . 5 pokoi, 3 łazienki Balkon, loggia, ogród z zejściem bezpośrednio z mieszkania Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Welońskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 138 000 zł100 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest przypadająca Zygmuntowi Wołek prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Zygmunt Wołek Target Service nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Stare Miasto,Kraków

2 900 000 zł162 m² 17 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Miasta w Krakowie. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 155 m , zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z 1909.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

1 799 000 zł125 m² 14 418,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

1 680 000 zł110 m² 15 303,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży panoramicznego apartamentu o powierzchni 110 m , zlokalizowanego przy al. 29 Listopada 201.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Cechowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

868 076 zł80 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Cechowa Park przy ul. Cechowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 112 776 zł90 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 321 826 zł81 m² 16 330,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis mieszkania: na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, zlokalizowane na 6. piętrze nowej inwestycji w Krakowie. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

2 099 000 zł148 m² 14 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 998 898 zł115 m² 17 381,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowane na Podgórzu Duchackim przy ul. Wielickiej Lokalizacja: lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

13 000 zł190 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 190 m , położony na ostatnim, 6. piętrze prestiżowego apartamentowca w malowniczej dzielnicy Zwierzyniec, tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 855 000 zł229 m² 21 200,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

DO sprzedaży unikalny I wyjątkowy dwupoziomowy penthouse Z tarasem O powierzchni 229 M2 W samym sercu starego miasta składający się Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Krowodrza,Kraków

2 060 112 zł90 m² 22 997,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zobacz wirtualny spacer umeblowanego apartamentu W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Nowa Wieś,Kraków

2 060 110 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz dużego, eleganckiego mieszkania w nowym budownictwie, które łączy w sobie prestiż, funkcjonalność i doskonałą lokalizację - ta oferta jest dla Ciebie. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ruczaj,Kraków

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni prawie 150m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w południowej części Krakowa ruczaj/kliny. Apartament:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossak-Szczuckiej

Przewóz,Kraków

1 315 000 zł138 m² 9 495,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji I pcc! Metrohouse jest oficjalnym przedstawicielem dewelopera. Przedstawiam państwu 1 z ośmiu domów na nowym osiedlu na rybitwach. Osiedle składa się z bliźniaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kujawska

Krowodrza,Kraków

2 248 207 zł90 m² 25 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Apartament w wysokim standardzie ul. Kujawska / Krowodrza ( Park Młynówka ) - Kameralna inwestycja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kujawskiej, dzielnica Krowodrza. Dzielnica posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chopina

Krowodrza,Kraków

3 100 000 zł145 m² 21 320,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Nieruchomości oferuje do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie do remontu, na czwartym piętrze kamienicy ul. Chopina, rejon Stara Krowodrza. Powierzchnia mieszkania wg operatu wykonanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Krowodrza,Kraków

2 799 000 zł145 m² 19 303,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż egzotyczne mieszkanie w kamienicy z widokiem na Park Krakowski! Przedstawiam urokliwą nieruchomość z lat 30 ubiegłego wieku położonej w cichej okolicy obok centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

949 000 zł85 m² 11 138,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 85,2 m2 mieszące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kujawska

Krowodrza,Kraków

2 248 207 zł90 m² 25 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Smoleńsk

Wawel,Kraków

1 799 000 zł121 m² 14 896,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w kamienicy do dowolnej adaptacji w samym sercu miasta. Lokal znajduje się przy ulicy Smoleńsk, w kamienicy z 19 wieku. Mimo lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

1 599 000 zł120 m² 13 375,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! oddane do użytkowania! Przestronne, jasne i funkcjonalne! 119 m2 na jednym poziomie. Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Kameralna inwestycja z podziemną halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

794 999 zł56 m² 14 130,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z 1973 roku, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Piastów. W okolicy dostępne są liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Witkowice,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + poddasze - 122,80 m2 Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z tarasem, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Witkowice,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w mieście - z ogrodem, tarasem i pełnym komfortem! Kraków, ul. Dożynkowa | 5 pokoi - 122,8 m z tarasem Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 590 000 zł104 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament, który zachwyca niepowtarzalnym stylem i najwyższą jakością wykończenia. Klient Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Justowska

Wola Justowska,Kraków

1 529 755 zł117 m² 13 074,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle willi miejskich na woli justowskiej N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż osiedle nowoczesnych willi miejskich, zlokalizowane na Woli Justowskiej - prestiżowej dzielnicy Krakowa. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Betonowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

927 000 zł103 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2 na 6 arowej działce! Dom w stanie deweloperskim, w standardzie m.in. pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe - 122,8 m z tarasem, kraków, ul. Dożynkowa Przestronne i funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Betonowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

927 000 zł103 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podmiłów

Prokocim,Kraków

1 188 180 zł113 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Home-Estate przedstawia Państwu lokal mieszkalny trzy kondygnacji w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,16 m2 z własnym ogródkiem i trzema balkonami zaledwie 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 904 595 zł112 m² 17 022 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowych, dwupoziomowych mieszkań z antresolą i indywidualnymi zielonymi tarasami na dachu, zlokalizowanych w nowej inwestycji w Krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrobela

Przewóz,Kraków

945 000 zł97 m² 9 780,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży luksusowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym. To wyjątkowa okazja, by nabyć nieruchomość w prestiżowej lokalizacji, oferującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania z tarasem i własnym ogrodem w nowym apartamencie, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

1 400 000 zł119 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie o pow. 119,45 m2 podzielone na dwa niezależne lokale - idealne do wygodnego życia lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

833 900 zł56 m² 14 891,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zarabiaj na wynajmie z gwarancją zysku - mieszkanie w pełni wynajęte do 31.08.2025r. Informacja dla pośredników na dole ogłoszenia! Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

2 070 500 zł101 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 5 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,72 m2 + taras + balkon znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul. Morelowa zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Krowodrza,Kraków

2 799 000 zł145 m² 19 303,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Betonowa

Wolica,Kraków

927 000 zł103 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc oraz Prowizji Oferujemy do sprzedaży Dom nr 1 z Garażem dla Rodziny usytuowany w Krakowie przy granicy z Niepołomicami Powierzchnia 103 m kw. Parter : - Garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ważewskiego

Kraków,małopolskie

1 849 000 zł150 m² 12 326,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i realnymi oszczędnościami? Oto nowoczesne.