dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

730 000 zł56 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Lilli Wenedy. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

705 000 zł50 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje Z balkonem! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Heleny, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

995 000 zł63 m² 15 687 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: tel. 728 *341 *653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! W ogłoszeniu prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

1 071 200 zł52 m² 20 525 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: 728 *341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

3 599 zł74 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, jasne, przestronne, doskonale skomunikowane Kraków, krowodrza ul. Urzędnicza / Królewska 100 m do przystanku tramwajowego 74 m , piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Wandy,Kraków

654 997 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m w świetnej lokalizacji. Trzy pokoje z możliwością wydzielenia czwartego dają dużą swobodę aranżacji. Idealne dla pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

990 000 zł73 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja inwestycyjna! nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - 3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami, 2 ogródkami I 2 komórkami lokatorskimi, blisko centrum miasta W nowej iwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

903 000 zł55 m² 16 418,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | duży balkon 11 m | południowo-zachodnia ekspozycja | ostatnie takie mieszkanie Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie z dużym, ponad 11-metrowym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

545 000 zł44 m² 12 302,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 63m2 - kazimierza wielkiego - piwnica - parking - loggia Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa, w dzielnicy Krowodrza (łobzów), przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

920 000 zł69 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Przewóz. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - duża jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Salwator,Kraków

2 000 000 zł76 m² 26 212,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie na Salwatorze, na Wzgórzu Św. Bronisławy w zakątku przy ulicy Władysława Anczyca. Lokalizacja Dzielnica: salwator Ulica: władysława Anczyca Przystanek: salwator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Azory,Kraków

890 000 zł62 m² 14 471,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Ostatnie piętro | Widok na zieleń i panoramę miasta | Opcja pod klucz | Bez prowizji Szukasz mieszkania, które łączy świetny układ, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

3 950 zł56 m² 70,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul Nowohuckiej w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie o powierzchni ok 56m położone jest na pierwszym piętrze w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wawel,Kraków

6 700 zł111 m² 60,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament W centrum! Prezentuję do wynajęcia apartament o pow. 111 m2 położony na 4 piętrze w wyremontowanej kamienicy z windą na Starym Mieście. Opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

649 000 zł56 m² 11 651,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Łużyckiej (podgórze Duchacke). Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

760 882 zł48 m² 15 701,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym lub dla rodziny, która chce zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bujaka

Kurdwanów,Kraków

980 000 zł56 m² 17 644,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Kurdwanów - idealne dla rodzin, inwestorów oraz tych, którzy szukają komfortowego miejsca do życia! Metraż 55,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane, dostępne od 1.03.2025. Czynsz: 880 zł (zależy od zużycia mediów) Wynajem: 3300 zł Dodatkowo Internet / prąd Najem Okazjonalny .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębskiego

Borek Fałęcki,Kraków

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym o powierzchni 50 m , położone przy ulicy Macieja Dębskiego 55 w Krakowie (opatkowice). Nieruchomość: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ulicy Białoprądnickiej, prądnik Biały, kraków. Promocja! Marzec bez opłat administracyjnych! Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

1 006 000 zł65 m² 15 476,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w dzielnicy Prądnik Biały w Kraków. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

905 000 zł50 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | 130 m narożnego ogródka | ul. Federowicza Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

1 290 000 zł68 m² 19 105,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Widokowe, ciche 2-balkonowe 3 pokojowe + 22m taras + garaż 67,5 m Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchn i 67,5m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest przy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 830 000 zł72 m² 25 416,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy luksusowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 72 m , zlokalizowany przy ul. Grzegórzeckiej 79a/24 (31-559 Kraków), w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

889 000 zł59 m² 15 171 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w inwestycji w rejonie ulicy Duża Góry w Krakowie. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa mieszkania: 58,6 m 3 pokoje z możliwością przerobienia na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

704 000 zł50 m² 14 207,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 704 000zł zamiast 733 340 zł Do sprzedania ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

729 999 zł52 m² 14 038,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ul. Żabiniec (żabiniec) Mieszkanie 3 pokojowe - 2 poziomowe 52m2 Balkon Miejsce postojowe przy budynku - wyłącznie dla mieszkańców Zielona okolica Prezentujemy 3-pokojowe (2 poziomowe) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławkowska

Stare Miasto,Kraków

10 000 zł80 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem luksusowy apartament przy Rynku Głównym - ul. Sławkowska. Nieruchomość: piętro 1/3,pow. 80 m2,salon z aneksem kuchennym,sypialnia nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

952 000 zł76 m² 12 493,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

E/05 English version below Do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie 76 m2 z tarasem 33m2 i balkonem. Mieszkanie na ulicy Bochenka .Bardzo dobrze skomunikowane z centrum Krakowa 7-10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

755 000 zł55 m² 13 822,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,62 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w kameralnej inwestycji. Duży ogród o powierzchni 65 m z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Krowodrza Górka,Kraków

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kluczborska, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

1 259 000 zł102 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% Prowizji i brak podatku pcc. Jeśli standardowe układy mieszkań Cię ograniczają, ta oferta jest dla Ciebie. Osiedle Sołtysowska Vidok to kameralny projekt w zabudowie szeregowej. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Prandoty na Starym Mieście english version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: prandoty Przystanek: biskupa Prandoty W pobliżu: szybka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

760 000 zł48 m² 15 741,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie | Podgórze Duchackie | ul. Bochenka Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Bochenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

910 000 zł56 m² 16 366,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dobrego Pasterza, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

929 797 zł69 m² 13 475,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-002 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 69 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie około 13.400 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

799 605 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku! Promocyjna cena obowiązująca w marcu 799 605 zł zamiast 823 300zł Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czyżyny przy ul. Lema 19, w cenie 4500 zł. Możliwośc domeblowania opis mieszkania: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

823 000 zł61 m² 13 410,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Doskonale skomunikowana okolica Mieszkanie 3 pokojowe Odzielna kuchnia Balkon francuski 63,37m2 Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul.