dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 873 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

1 054 772 zł71 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 198 918 zł59 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

758 000 zł48 m² 15 635,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Okulickiego, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

630 000 zł44 m² 14 282,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości - przestronne, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 44,11 m , usytuowane na osiedlu Kalinowym w dzielnicy Nowa Huta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 295 000 zł59 m² 21 930,60 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 59.05m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

904 000 zł58 m² 15 721,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | ostatnie piętro | balkon | świetny układ - gotowe do aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m , położone na ostatnim, 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

915 825 zł62 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

919 380 zł66 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 488 500 zł65 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować przepiękne, nowoczesne mieszkanie tuż po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

763 000 zł58 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do sprzedaży w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Łokietka (tuż przy Wrocławskiej) w Krakowie. Okolica: okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

630 000 zł44 m² 14 282,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mistrzejowice,Kraków

792 279 zł56 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,19 m zlokalizowane w nowej inwestycji w krakowskich Mistrzejowicach. To mieszkanie to połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

793 165 zł51 m² 15 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego przy ul. Białoprądnickiej ( Krowodrza- prądnik Biały) Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 085 155 zł70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugorek

Ugorek,Kraków

775 000 zł50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

ulica Ugorek 8 Prezentujemy pięknie umeblowane, w pełni wyposażone i komfortowe mieszkanie. Jednym z największych atutów mieszkania jest jego świetna lokalizacja, blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrony

Dębniki,Kraków

845 000 zł74 m² 11 449,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku z windą, o powierzchni 73.80 m2 z tarasem o powierzchni 4,07 m2, zlokalizowane w Krakowie na granicy ze Skawiną-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

968 400 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja ul. Dąbska, osiedle "nowe Dąbie", dzielnica dąbie/grzegórzkiparter w 2-piętrowym, nowoczesnym budynku z windą z 2016 r. osiedle zamknięte i strzeżonew okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

859 284 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

560 000 zł49 m² 11 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne 3 pokoje w sercu zieleni - os. Złotego Wieku, mistrzejowice Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

1 098 000 zł61 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 3 pokoje z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem trzypokojowe mieszkanie W apartamentowcu przy ulicy krowoderskiej opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 062 076 zł72 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

945 000 zł73 m² 12 970,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Lokalizacja Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane w sercu Krowodrzy, przy ulicy Friedleina. Zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabędzia

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

905 454 zł59 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2 duże sypialnie i salon (ponad 24m ) od południa z wyjściem na loggię! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stelmachów

Prądnik Biały,Kraków

906 975 zł63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w inwestycji! 0% prowizji dla biura. Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 62,19 m , z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Lilli Wenedy na Prokocimie Bieżanowskim. English version below lokalizacja Dzielnica: bieżanów Prokocim Ulica: Lilli Wenedy Przystanek: teligi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

3 800 zł58 m² 65,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, komfortowe mieszkanie - ul. Kobierzyńska 124, ruczaj, kraków - dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małysiaka

Dębniki,Kraków

916 980 zł62 m² 14 910,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Nieruchomości opis Z przyjemnością prezentuję przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, położone w zielonej i spokojnej części Krakowa - na Klinach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

784 000 zł55 m² 14 197,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

17/17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 55 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

629 000 zł53 m² 11 931 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,72 m , zlokalizowane przy ul. Jakuba Majora na Prądniku Czerwonym. Najważniejsze informacje: 3 pokoje Parter z 4 pięter Ekspozycja wschód-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

3 950 zł56 m² 70,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Nowohuckiej obok M1 i Galicyjskiej w inwestycji Imperial City Yes z 2022 roku. Mieszkanie: mieszkanie mieści się na 1 piętrze jego metraż wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 319 360 zł59 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:14/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

723 248 zł48 m² 15 005,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Promocyjna cena obowiązująca do końca marca W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 87 300zł Do sprzedania.