dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 873 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

1 222 363 zł52 m² 23 399 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnej inwestycji Mazowiecka 115 Kraków, krowodrza Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

779 000 zł65 m² 11 971,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

655 699 zł38 m² 17 346,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* do Centrum - Galerii Krakowskiej - tylko - 17 minut tramwajem! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

920 000 zł63 m² 14 617,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | Kraków Mistrzejowice | 0% Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. To mieszkanie jest jednym z nich. Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Dębnikach, w pobliżu pętli tramwajowej. Mieszkanie: lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z 2003 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

675 000 zł65 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ceniona i poszukiwana lokalizacja w Krakowie w dzielnicy Bronowice Mieszkanie w budynku jednorodzinnym przy cichej uliczce o znikonym ruchu w rejonie ulic Bronowicka / Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciechocińska

Borek Fałęcki,Kraków

949 000 zł60 m² 15 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe | 60 m | Zamknięte osiedle | Borek Fałęcki Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Bronowice Małe,Kraków

1 200 000 zł74 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

828 720 zł52 m² 15 851,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,28m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 069 000 zł65 m² 16 446,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie premium, zlokalizowane w świetnej dzielnicy - Bronowice. Gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane. Brak podatku pcc nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wola Duchacka,Kraków

906 624 zł63 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 38m do 69m. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

903 763 zł55 m² 16 432,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: IV kwartał 2025 Przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

771 255 zł53 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 53,19m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

979 930 zł70 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje | 68,90 m | Taras 75m | Balkon 7m | Po kompleksowej modernizacji | ul. Podłęska 17C Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż przestronne, starannie odnowione mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

823 422 zł56 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! atrakcyjna cena mieszkania i miejsce postojowe na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położony przy pl Na Groblach w dzielnicy Stare Miasto lokalizacja: pl. Na Groblach to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w centrum Krakowa tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

723 690 zł53 m² 13 742,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Bieżanów, złocień okolice ul. Agatowej Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 31.03 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W skotnikach N20 Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania w kameralnej części osiedla "zielona Polana" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł59 m² 14 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie 59,38 m + loggia | ul. Walerego Sławka | bona - Ekopark Cena całkowita: 963 940 zł (890 000 zł mieszkanie + 50 000 zł miejsce postojowe + 23 940 zł komórka lokatorska 3,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Ruczaj,Kraków

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lipińskiego, dzielnica Dębniki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

802 389 zł53 m² 15 165,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,91m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

1 450 112 zł65 m² 22 326,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w wyjątkowej inwestycji, która w harmonijny sposób łączy funkcję mieszkaniową z przestrzeniami usługowymi, tworząc komfortowe i prestiżowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa Krowodrza (łobzów), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

1 715 000 zł67 m² 25 456,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W trakcie wykańcania na woli justowskiej! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Borowego, dzielnica Wola Justowska. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

839 000 zł58 m² 14 420,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,18 m2 (użytkowej 56,55 m2) zlokalizowane przy ul. Totus Tuus (łagiewniki- borek Fałęcki) Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowy apartament z tarasem na dachu i balkonem przy ulicy Spacerowej (5/1) Szukasz przestrzeni, która daje wolność domu i wygodę nowoczesnego mieszkania? Odkryj wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

7 900 zł64 m² 123,44 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowy luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 64 m2 z genialnym widokiem i 40 m2 tarasem w budynku położonym przy ulicy Stańczyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Faustyny

Łagiewniki,Kraków

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, które stanie się Twoim azylem - stworzone z myślą o spokoju i komforcie Wyobraź sobie poranek z kubkiem aromatycznej kawy na słonecznym balkonie, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

545 000 zł44 m² 12 302,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stelmachów

Bronowice Wielkie,Kraków

846 642 zł59 m² 14 345 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bardzo atrakcyjna inwestycja położona w północnej, zielonej części Krakowa. W pięciu kameralnych segmentach zaprojektowano 96 mieszkań o powierzchniach od 38 do 100 m2. Na parterach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Śródmieście,Kraków

779 000 zł59 m² 13 203,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 7 piętrze przy ul. Ślicznej w Krakowie. Lokal stanowi odrębną własność i posiada księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Idealne dla Rodziny, pod Inwestycję-Przestronne trzypokojowe, krowodrza, ulica Podkowińskiego/ Radzikowskiego. TA oferta W naszym biurze zarezerwuj przestronne piękne mieszkanie " piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Nowa Huta,Kraków

650 160 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy ulicy Wąwozowej składa się z trzech jednopiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment dwulokalowy, powstanie zaledwie dwanaście mieszkań. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

990 000 zł73 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja inwestycyjna! nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - 3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami, 2 ogródkami I 2 komórkami lokatorskimi, blisko centrum miasta W nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 298 000 zł122 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Apartamenty 5/1 i 5/2 - razem = 2 pack - dwa mieszkania obok siebie | cały segment w jednym pionie Szukasz inwestycji, która daje realnie więcej możliwości niż pojedyncze mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

1 234 035 zł64 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

760 898 zł56 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We spek English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

1 975 000 zł67 m² 29 477,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

903 393 zł61 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

699 000 zł62 m² 11 341,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Modernistyczny klimat z duszą przestronne mieszkanie z potencjałem na 4 pokoje przy Rondzie Grzegórzeckim Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,63 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

760 000 zł60 m² 12 943,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie z loggią, 2 łazienkami i piwnicą Kraków, bieńczyce | 60,26 m Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z pełną.