dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament na wynajem przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Dębniki. Lokalizacja Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

558 000 zł56 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Widokowe trzypokojowe mieszkanie na Bronowicach lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (4,6 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

600 000 zł70 m² 8 598 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Widokowe, ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 70 mkw., położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Aleksandry. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 5/10. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

3 590 zł103 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament przy ul. Józefa Sarego lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się w pobliżu Plant oraz Rynku Głównego. W bezpośrednim sąsiedztwie komunikacja miejska sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

784 161 zł65 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

ul. Rydlówka / Okolice Ronda Matecznego Kraków / Podgórze Gotowy budynek - Oddany do użytkowania. Metraż: 64,54 m2 3 pokoje 1 piętro w 5 piętrowym apartamentowcu z windą oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do wykończenia ~66m2, 3 pokoje, jasna kuchnia, 2 balkony w nowej inwestycji ozon z miejscem w garażu podziemnym i komórką! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować jasne, przestronne i wyjątkowe mieszkanie ulokowane na 3 piętrze bloku przy ulicy Białoruskiej na Woli Duchackiej. Na niemal 57metrach kwadratowych znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

607 113 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumienna

Łagiewniki,Kraków

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najemca wynajem bezpośrednio od właściciela bez kosztów pośrednika informacje O mieszkaniu: mieszkanie oddane do użytku 2022r. Zlokalizowane na ul. Strumiennej dzielnica Łagiewniki Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Złotego Wieku,Kraków

459 995 zł49 m² 9 387,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 49 metrowe 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze bloku na osiedlu Złotego Wieku 16. Lokalizacja: - mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trybuny Ludów

Wola Duchacka,Kraków

689 000 zł57 m² 12 064 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Jeżeli akurat poszukujesz mieszkania do zakupu bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych związanych z jego remontem a dodatkowo chciałbyś mieć na wyłączność salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

651 655 zł65 m² 10 044 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny okolice centrum handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

899 000 zł75 m² 11 970,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% promocja: pakiet wykończeniowy W cenie mieszkania Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Salwator,Kraków

5 320 zł58 m² 91,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Extra Broker ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament przy ulicy 3 Maja. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie wysoki standard oraz świetną lokalizację. Nieruchomość: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

466 350 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Estate Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim położone w Miechowie, 36 km od Centrum Krakowa. Atrakcyjna cena, nowe budownictwo, kameralny blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w bardzo spokojnej i rodzinnej części Podgórza. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla młodych rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

799 000 zł62 m² 12 905,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nowe, bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 61,91 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze nowo powstałej inwestycji deweloperskiej. Składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

[Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej] Witam Mam przyjemność zaprezentować 4-pokojowe, jasne mieszkanie do wejścia znajdujące się na ul. Marczyńskiego (górka Narodowa). Nieruchomość mierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

898 000 zł81 m² 11 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Tobie ciekawą opcję na długoterminową lokatę kapitału. Gotowiec inwestycyjny, który możesz dowolnie zaaranżować, czerpiąc zyski z najmu. Zapraszam do kontaktu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkotyrnowska

Krowodrza,Kraków

569 000 zł43 m² 13 260,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Contact us directly if you have questions. Extra Broker ma przyjemność zaprezentować mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Wielkotyrnowskiej w Krakowie. Nieruchomość - pow. 43 m2 - piętro 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Mistrzejowice,Kraków

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Mistrzejowice przy ul. Kniaźnina w cenie 2800 zł. *english below* mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze pięciopiętrowego bloku, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

731 178 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękny apartament zlokalizowany w Krakowie przy ul. Siemińskiego! Mieszkanie jest położone na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

724 500 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-podgórze Okolice Parku Myśliwska prowizja 0% Nowa inwestycja deweloperska to kameralny czteropiętrowy blok z windą. W zaprojektowanym w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 185 000 zł85 m² 13 874,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje wyjątkowe, 3/4 pokojowe mieszkanie 85,4 m2 zlokalizowane w centrum - na Starych Dębnikach - okolice ul. Monte Casino, szwedzka, tyniecka - bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł73 m² 8 890,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Czeczów na osiedlu Złocień. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na os Złocień, które wchodzi w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Śródmieście,Kraków

760 000 zł61 m² 12 459 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

622 100 zł61 m² 10 134 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

751 300 zł71 m² 10 582 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023