dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 871 ogłoszeń

929 000 zł60 m² 15 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 60 m + garaż | Krowodrza | ul. Wrocławska Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62,49 m² 13 442,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Osiedle Złocień. 3 pokojowe mieszkanie - 62,49 m 2. Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, z balkonem na 1 piętrze, 3-piętrowego budynku z 2006 r. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 034 700 zł56,47 m² 18 323 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł55,03 m² 13 356,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z cegły na os Szkolnym. Opis: na nieruchomość o pow. 55,03 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 039 000 zł78,56 m² 13 225,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy gen. Bolesława Roi w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki. Lokalizacja: rejon Łagiewnik to jedno z najbardziej uniwersalnych miejsc na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł66,50 m² 21 804,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na ul. Przemysłowej prestiżowa lokalizacja na Zabłociu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł72 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy trzypokojowy apartament z dwoma balkonami w nowym budynku na Woli Justowskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59,87 m² 66,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym mieszkaniem na wynajem, zlokalizowanym przy ul. Lublańskiej w Krakowie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w przestronnym, nowoczesnym apartamencie na kameralnym osiedlu, które łączy komfort życia z bliskością natury i miasta! Oferujemy wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament o powierzchni 62.66 m2 przy ulicy Kobierzyńskiej, w nowej prestiżowej inwestycji. Lokalizacja Ulica Kobierzyńska to świetne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 780 zł71,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 71,64m2 w nowej inwestycji przy ul. Andrzeja Badurskiego. Brak prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 861 281 zł115,85 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji na Starym Mieście - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, zabłocie - jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

922 676 zł46,18 m² 19 979,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 46,18m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *dwiema sypialniami *łazienkę Obecnie apartament jest wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny penthouse na 17 piętrze Kraków-Krowodrza [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje luksusowy, przestronny penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 582 zł50,29 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 609 zł51,55 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 450 zł48,45 m² 13 941,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Bieżanów to spokojna, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 2/4. W mieszkaniu - salon: 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 400 zł66,04 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne, nowoczesne, 2-poziomowe mieszkanie z 2 balkonami w nowej inwestycji na południu Krakowa. Idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i nowoczesny design. Duże okna, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł49 m² 15 693,88 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Piasta Park, położone na 7 piętrze po niezabudowanej stronie z widokiem na tereny zielone oraz doskonała komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ulicy Raciborskiej na Ruczaju w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 196 zł73,62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł60 m² 21 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność-tylko U nas-nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację zanim ubiegną Cie inni ;-) Apartament z duszą w sercu Krakowa ul. Krowoderska, stare Miasto Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł63,13 m² 14 097 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pszczelnej na Ruczaju w okolicy bliskość terenów zielonych oraz punktów handlowo-usługowych. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę domu do wynajęcia w pięknej malowniczej lokalizacji na krakowskich Bielanach o łącznej powierzchni 350m2 przy ulicy Zaogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

963 521 zł68,99 m² 13 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem (37,83m ) i 1,5 łazienki! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Prądnik Biały to.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62,10 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje /62 m 2/ balkon /kurdwanów/ul. Kordiana Super oferta. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Kordiana.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Brogi 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ulicy Brogi w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

791 000 zł54,80 m² 14 434,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej i wschodniej) o wielkości 54,80 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe do odbioru, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł57,28 m² 17 719,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Bolesława Czerwieńskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 728 zł65,46 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł70,50 m² 12 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, rodzinne mieszkanie położone przy ul. Stróża Rybna w Krakowie. Lokal idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub do wynajmu na pokoje. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone w bloku przy ul. Młyńskiej. Budynek położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Pilotów, pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 000 zł64 m² 13 953,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko w kwietniu: klimatyzacja gratis Wyobraź sobie miejsce, do którego po prostu dobrze się wraca. Kameralne, wygodne, z balkonem na poranną kawę i przestrzenią, którą łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł65,29 m² 14 228,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

homfi ma przyjemność zaprezentować narożne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, garderobą, 2 balkonami oraz 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym na sprzedaż na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł86 m² 75,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w sercu Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu luksusowo wykończonego i wyposażonego apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 480 zł68,78 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł55 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem znajdujące się w spokojnej i zielonej części Krakowa Opatkowice, przy ul. Macieja Dębskiego. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 61m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. bp. Jana Prandoty w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 774 zł67,84 m² 13 159,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 Funkcjonalne 3 pokoje z dwoma.