dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

812 351 zł67 m² 12 112 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

M9C 812 351 zł 12 112 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 4 września piękne mieszkanie przy al. Ignacego Krasickiego na Starym mieście. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: al.Ignacego Krasickiego Przystanek: Jubilat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

760 000 zł57 m² 13 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja na Północy Krakowa wykończone Funkcjonalne 3 pokoje z loggią * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

5 500 zł67 m² 82,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Helton Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na Bulwarach Wiślanych w apartamentowcu przy ul. Nadwiślańskiej 7 w cenie 5500 pln. Rozkład I opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

973 400 zł63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wola Duchacka,Kraków

873 233 zł85 m² 10 230 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

957 500 zł68 m² 14 081 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

755 100 zł50 m² 15 099 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

781 128 zł69 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

782 630 zł64 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turka

Płaszów,Kraków

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok w dobrym stanie; Standard mieszkania: W dobrym stanie; Dodatkowo: domofon; W pobliżu: park, przedszkole, restauracje, sklepy, usługi;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

737 900 zł71 m² 10 322 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

787 910 zł66 m² 12 009 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

M12C 787 910 zł 12 009 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

718 148 zł61 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

889 000 zł69 m² 12 891,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Zabłociu Gotowe do odbioru Przestronne 3 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

857 700 zł61 m² 14 061 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

703 656 zł61 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, przestronne mieszkanie, 3 niezależne pokoje, idealne dla studentów, dla rodziny w dzielnicy prokocim/podgórze. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 61,46 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederczyków

Górka Narodowa,Kraków

650 000 zł48 m² 13 564,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż W pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane przy ulicy Belwederczyków (prądnik Biały) na parterze pięciopiętrowego budynku z 2010 roku (przy al. 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

1 018 000 zł67 m² 15 194 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Strzelców w cenie 2500 zł mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 48 m2 na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

419 000 zł52 m² 7 996,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Os. Na Wzgórzach na Wzgórzach Krzesławickich z potencjałem! lokalizacja: mieszkanie położone przy Szpitalu Okulistycznym, 2 min Pętla Tramwajowa "wzgórza Krzesławickie",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

711 477 zł61 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,81m2 w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe (48m2) w inwestycji zlokalizowanej na Górce Narodowej, ul. Banacha. Mieszkanie ma 48 metrów i składa się z salonu z aneksem kuchennym , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kliny Borkowskie,Kraków

649 000 zł61 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie trzypokojowe / zlokalizowane w cichej okolicy / z balkonem / z klimatyzacja / Prezentujemy mieszkanie do sprzedaży ok. 61 m2, idealnie nadaje się dla rodziny, pary i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

777 342 zł65 m² 12 009 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

M1b 777 342 zł 12 009 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneckiego

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł48 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie trzypokojowe na ul. Słoneckiego. Lokalizacja: -w bliskiej odległości znajduje się park wodny, auchan, kaufland, liczne parki -w okolicy przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalskiego

Wola Justowska,Kraków

911 000 zł61 m² 14 885,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o metrażu 61,2 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Tadeusza Rogalskiego. Cena mieszkania: 911.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

894 500 zł65 m² 13 732 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

549 000 zł52 m² 10 525,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na cichym i spokojnym osiedlu, które idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny jak i w celu inwestycyjnym. Zachęcamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

839 400 zł61 m² 13 761 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

997 700 zł63 m² 15 799 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

849 800 zł61 m² 13 931 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Krowodrza,Kraków

768 350 zł64 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Prywatny park na terenie inwestycji 1ha Boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, 4 km ścieżek, trasy biegowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków