dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

745 000 zł67 m² 11 096,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku 2% pcc. Do sprzedania gotowe do odbioru mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Wielickiej. Możliwość obejrzenia mieszkania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

1 199 000 zł83 m² 14 445,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Penthouse W stanie deweloperskim Z widokiem na tatry/ brak pcc! prowizja dla kupującego 0% W cenie dwustanowiskowe miejsce postojowe! Szukasz rozkładowego mieszkania w dobrzej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Drukarskiej na Ruczaju. English version below lokalizacja Dzielnica: ruczaj Ulica: drukarska Przystanek: zachodnia W pobliżu: sklepy spożywcze, liczne bary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bonarka

Bonarka,Kraków

649 512 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bonarka - puszkarska - echo investment 3 pokoje - odbiór IV kwartał 2023 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze nowoczesnego budynku w prawie gotowej inwestycji "bonarka Living". To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowskiego

Zabłocie,Kraków

5 200 zł56 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowy apartament W prestiżowym budynku pianissimo tuż przy bulwarach wiślanych, rondo grzegórzeckie, grzegórzki. Opis nieruchomości: przestronne i komfortowe dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

780 000 zł57 m² 13 756,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z widokowym balkonem, gustownie wykończone i umeblowane, zlokalizowane w dzielnicy Bronowice wielkie przy ulicy Stawowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

1 140 000 zł79 m² 14 484 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo przestronny apartament zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy śródmieście/olsza! opis mieszkania: nieruchomości jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 143 408 zł68 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Pamiętaj, żeby nie zapomnieć o sobie - Tężnia solankowa - Prywatna siłownia - Strefa jogi - Młodopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

6 000 zł58 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 z balkonem w samym sercu Krakowa przy ul. Rydlówka w dzielnicy Podgórze. Budynek oddany do użytku pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Witam Do sprzedania mieszkanie 63m , 3 pokojowe. Dwa pokoje osobne plus salon z aneksem kuchennym, łazienką, wc , balkon. Wykończone w wysokim standardzie założona klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

660 000 zł53 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu świeżo oddane i wykończone mieszkanie na Osiedlu Złocień w Krakowie, w spokojnej dzielnicy Prokocim-Bieżanów. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 004 800 zł63 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł71 m² 12 708,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym inwestycja oddana do użytkowania Lokal inwestycyjny (użytkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

831 674 zł68 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 5 piętrze o powierzchni 68,17m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia 2x -łazienka -wc -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Podgórze Duchackie ulica Łużycka. Bliskość komunikacji miejskiej, spora ilość zieleni to niektóre z atutów tej lokalizacji. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

889 000 zł69 m² 12 884,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,96 m2 z roku 2022 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Klimeckiego. Lokalizacja: ul. Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł64 m² 29 531,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: kamienica bardzo wysoki; standard mieszkania: wysoki standard; dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, winda; w pobliżu: apteki, banki, bankomat, błonia, bulwary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

570 000 zł47 m² 12 101,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Victoria Estate prezentuje słoneczne i ustawne mieszkanie z dużą loggią w dzielnicy Bieńczyce. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze IV-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

706 000 zł55 m² 12 799,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Podgórzu Duchackim gotowe do odbioru! bez prowizji I pcc metraż: 55,16 m2 piętro 1 cena: 706 000 pln W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 249 992 zł77 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

2 800 zł57 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe 57m2, po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Piastów w doskonałej lokalizacji: - kilka minut spacerem przystanki tramwajowe: 9, 14,16, 21, 52,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Wieczysta,Kraków

990 000 zł162 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania przestronny, dwupoziomowy apartament, w samym centrum dobrze skomunikowanej dzielnicy Wieczysta. Mieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze, posiada łącznie 200m2 powierzchni po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wola Duchacka,Kraków

861 212 zł81 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

741 751 zł62 m² 12 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

M39 741 751 zł 12 035 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Mogiła,Kraków

639 000 zł60 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Poecamy! Do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kliny Zacisze,Kraków

720 000 zł62 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż urokliwe, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,5 m2 z balkonem, komórką lokatorską oraz garażem na osiedlu Kliny Zacisze. Okna w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Facimiech

Na Kozłówce,Kraków

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul Facimiech, kozłówek, podgórze 3 pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok 47m2 położone jest na parterze Nowego budynku przy ul Facimiech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

676 000 zł57 m² 11 932,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezprowizyjna obsługa-ani podatku pcc ostatnie mieszkania Z ogródkiem! Inwestycja na rynku pierwotnym do zakupu bez dodatkowych opłat. Kameralne osiedle składające się z 8 kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

699 966 zł58 m² 12 058 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Płaszów! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze V-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Podgórze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Prądnik Biały,Kraków

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje Przestronne mieszkanie o powierzchni ok 64 mkw, położone na 1 pietrze w czteropiętrowym bloku 2 min spacerkiem do ul. Opolskiej Składa się z 3 niezależnych pokoi (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

3 200 zł48 m² 67,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 47,5 m2 przy ul. Kazimierza Wielkiego w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie idealne dla 3 osób studiujących lub pracujących. Mieszkanie nie jest przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 107 315 zł67 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wieniawskiego

Olsza,Kraków

7 500 zł80 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Krakowa przy ul. Henryka Wieniawskiego Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5-tym pietrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułanów

Olsza,Kraków

750 000 zł61 m² 12 215 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doradcy Home Drop mają przyjemność zaoferować Państwu niezwykle funkcjonalne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie dzielnica Rakowice! Mieszkanie jest położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku bez windy, ul. Zakopiańska, dzielnica Łagiewniki. Idealne miejsce dla osób ceniących pełną infastrukturę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Śródmieście,Kraków

5 500 zł67 m² 82,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kazimierz przy ul. Św. Wawrzyńca w cenie 5500 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego metraż liczy 67 m2 na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustynna

Kliny,Kraków

780 000 zł72 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pustynnej w dzielnicy Kliny Borkowskie w Krakowie. Nieruchomość - pow. 72 m2 - piętro 2/2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

6 000 zł61 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia oryginalne mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Bieńczyce,Kraków

614 999 zł67 m² 9 218,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na Nowej Hucie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i w celu inwestycyjnym - wynajem zarówno na pokoje jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Czyżyny,Kraków

1 177 050 zł59 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, stworzoną z myślą o rodzinach! Przedstawiamy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59m 2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 840 000 zł80 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę trzypokojowego apartamentu znajdującego się na prestiżowym osiedlu Wiślane Tarasy. Klimatyzowany apartament znajdujący się na.