dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 873 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarodziejska

Dębniki,Kraków

2 290 000 zł79 m² 28 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament Stare Dębniki ulica Czarodziejska - uroczy zakątek Krakowa , cichy, kameralny, pełen zieleni a jednocześnie bardzo bliski ścisłego centrum. Spacer do Rynku wałami Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 270 748 zł70 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

759 000 zł48 m² 15 968,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

/ os piastów / możliwe przerobienie na 3 pokoje / loggia / do wejścia / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów ( Piasta Park ) Nieruchomość położona na 4 piętrze 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 566 720 zł82 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

5 000 zł63 m² 79,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od połowy czerwca! Mamy przyjemność zaoferować na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie w kompleksie Angel City, tuż przy Galerii Krakowskiej. Szczegóły oferty: - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Czyżyny,Kraków

955 360 zł60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatni apartament W sprzedaży! apartament gotowy do odbioru kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta na wyłączność agencyjną Inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

6 790 000 zł175 m² 38 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Absolutna perełka i unikat dla wymagającego klienta w prestiżowej inwestycji, z widokiem na Wawel. Ekskluzywny apartament zlokalizowany jest na 4 piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapelanka

Podwawelskie,Kraków

810 000 zł51 m² 16 007,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kraków - dzielnica dębniki - osiedle podwawelskie rozkładowe jasne mieszkanie 3-pokojowe z odrębną jasną kuchnią, dużą loggią i pięknym widokiem świetna lokalizacja, zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandosów

Ludwinów,Kraków

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład nieruchomości wchodzą 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubicz

Stare Miasto,Kraków

6 200 zł82 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 3 pokojowy apartament W browarze lubicz O powierzchni 82 M2 składający się Z: - 2 sypialni - salonu z otwartą kuchnią - łazienki - dużego przedpokoju - przestronnego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokutyńskiego

Pychowice,Kraków

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartments with a beautiful view in a modern building located in the Pychowice district, at Pokutyńskiego Street. Apartment with an area of 70 m2 consisting of two levels 1st level: - spacious.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

729 000 zł55 m² 13 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem* *we speak English / Я розмовляю українською O lokalizacji: ul. Henryka i Karola Czeczów na os. Złocień, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

901 718 zł63 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszona

Prądnik Czerwony,Kraków

1 066 000 zł68 m² 15 792,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Mieczysława Pszona w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

866 332 zł59 m² 14 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

680 000 zł48 m² 14 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: kraków, mistrzejowice, os. Tysiąclecia Cena sprzedaży : 680 000zł Powierzchnia: 47,50m2 Piętro: 0/4 Pokoje: 3 pokoje Na sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe, na os. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

690 000 zł38 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ulicy Krowoderskich Zuchów (przy pętli tramwajowej Krowodrza Górka). Mieszkanie wykonane pod klucz, po remoncie generalnym - do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

735 000 zł46 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 znajduję się w na parterze w 4 piętrowym budynku. Składa się z przestronnej kuchni z salonem, 2 pokoi, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

735 005 zł54 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków | bieżanów - prokocim ok. UL. Teligi | ok. Trzech parków miejskich Inwestycja deweloperska w południowej części Krakowa, to 7-piętrowy budynek, a w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

1 250 000 zł80 m² 15 586 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,2 m , usytuowane na 2 poziomach, wykończone na wysoki standard, znajdujące się w trzypiętrowej kamienicy z 1920 roku. I Poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

2 300 zł51 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: rozkładowe, 2 stronne, 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w niskim bloku, z piwnicą - os. Złotego Wieku 67 opis: mieszkanie położone na 1 p. w 4 piętrowym budynku, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Oświecenia,Kraków

769 999 zł65 m² 11 800,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja do 17.6.2024 Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie do remontu z oddzielną kuchnią o powierzchni 65,25 m2 w osiedlu Oświecenia w bliskiej odległości do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

3 700 zł63 m² 58,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng] below Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane i będzie dostępne od 1 sierpnia 2024 roku, istnieje możliwość prezentacji nieruchomości przed ww.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Wola Duchacka,Kraków

822 940 zł61 m² 13 557,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojki

Kurdwanów,Kraków

630 000 zł52 m² 12 115 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie na osiedlu Kurdwanów w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedsionek - przedpokój - pierwszy pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na wynajem: salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie + łazienka o powierzchni 58 m2 przy Alei 29 Listopada lokalizacja: prądnik Czerwony, aleja 29 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 400 000 zł58 m² 24 137,90 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Мы также говорим на русском! ul. Stańczyka - Dzielnica Bronowice. Nieopodal ul. Armii Krajowej, bronowicka, gabrieli Zapolskiej. Uwaga: mieszkanie jest obecnie wykańczane do stanu 'do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

2 940 000 zł92 m² 31 956,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować apartament w dzielnicy Ludwinów w pobliżu ulicy Ludwinowskiej. Apartament w bardzo wysokim standardzie z rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

755 000 zł52 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2017 r., o powierzchni 52 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

735 000 zł46 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie z dwustronną ekspozycją mieszczące się przy ulicy Wielickiej w dzielnicy Podgórze. Informacje O mieszkaniu: powierzchnia: 45,5 m2 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myślenicka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,63 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ulicy Myślenickiej w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

3 500 zł43 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W rezerwacji oferta wstrzymana Do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Reduta, niedaleko centrum Handlowego Serenada - od 16.09.2024 Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty *preferowany kontakt telefoniczny* biuro nieruchomości lakado ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

789 000 zł58 m² 13 603,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z przestronnym balkonem, usytuowane na kameralnym osiedlu w Krakowie - Opatkowicach. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 390 000 zł64 m² 21 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

English below Infinity Estate prezentuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabłocie w Krakowie. Nieruchomość: - pow. 64 m2 - piętro 2/7 - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Łobzów,Kraków

1 300 000 zł84 m² 15 502 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Krowodrza - łobzów - ulica : kazimierza wielkiego 84 m2 - 3 pokoje - balkon - 1 300 000 pln Do sprzedaży mieszkanie na ulicy Kazimierza Wielkiego w dzielnicy Łobzów. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

840 000 zł53 m² 15 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70tych. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie z oddzielną kuchnią oraz salonem, przy ul. Chmieleniec dzielnica Podgórze-Dębniki. Mieszkanie dostępne od zaraz lokalizacja: doskonała komunikacja tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Krowodrza,Kraków

1 090 000 zł74 m² 14 829,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nr. lok. A8 Do sprzedaży piękne mieszkanie 73m2 z dużym balkonem 13m2 i tarasem 15m2 w nowoczesnej inwestycji z szybkim dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rusznikarska

Krowodrza Górka,Kraków

517 547 zł48 m² 10 782,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentacje tylko w dniach 30-31.07 Mieszkanie: Funkcjonalny układ pozwala na dowolne zaaranżowanie poszczególnych pomieszczeń, a balkon zapewnia dodatkową przestrzeń oraz dostęp do światła.