dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 871 ogłoszeń

1 499 000 zł124,39 m² 12 050,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: unikatowa inwestycja na Kazimierzu mieszkanie z potencjałem adaptacji strychu! Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie klimat krakowskiej kamienicy z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł109 m² 29 311,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1650

Ekskluzywna oferta w samym sercu Krakowa Nowe, w pełni wykończone mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ścisłego centrum Krakowa, stworzone z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 62m2 mieszczące się na IV piętrze ( poddasze) wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Czysta

Kraków,małopolskie

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia trzypokojowe mieszkanie (86m2) z oddzielną kuchnią przy ulicy Czystej na Starym Mieście. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy i posiada balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 525 000 zł62,27 m² 24 490,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3 pokojowy apartament o pow. 62,27 m w inwestycji Młyny Mogilska. Budynek D z ponad 20-metrowym tarasem. Do mieszkania przynależą dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł199 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem na Wawel i Wisłę w topowej inwestycji krakowamint property prezentuje Państwu apartament w stylu loftowym w Starym Mieście w luksusowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,40 m² 18 989,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż absolutnie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na krakowskim Salwatorze. Ukochana przez krakowian lokalizacja - w pobliżu plac na Stawach, błonia, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł61,60 m² 10 551,93 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią o powierzchni 61,6 m2, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Prądnik Biały. Mieszkanie na 11 piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Tadeusza Romanowicza na Zabłociu Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest jasny i funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 301 850 zł57,86 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z garderobą i osobną toaletą w prestiżowej inwestycji na Grzegórzkach. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł67,84 m² 21 889,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne, 3-pokojowe mieszkanie położone w inwestycji Emaus Garden przy ul. Piotra Borowego. Apartament znajduje się w krakowskiej dzielnicy Zwierzyniec, w prestiżowej okolicy Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł68 m² 18 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i komfort życia, nie rezygnując z wygody miasta. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł60,50 m² 14 628,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Fenig Home przedstawia 3 pokojowe mieszkanie 60,5m2 z osobną kuchnią na osiedlu Kurdwanów. Blok z 1983 roku Piętro 5/10- dwie windy w budynku Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 60m2 w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie, przy ul.Radziwiłłowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł51,20 m² 19 121 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare Miasto- kazimierz 3 pokoje z jasną kuchnią. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 51m2 mieszczące się na 2 piętrzę w 5 piętrowym bloku z windą z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł50 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | 130 m narożnego ogródka | ul. Federowicza Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 015 595 zł62,04 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł72,02 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m z balkonem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Develia Grzegórzecka 77 przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 59,40 m | IV piętro | Balkon | Podgórze | Nowa inwestycja 2027 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m , położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł55,63 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania nowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku o nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Centralnej. Lokalizacja: budynek położony jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł165 m² 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 165 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Krakowie bezpośrednio nad Wisłą, w sąsiedztwie Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176,30 m² 27 226 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1400

Więcej informacji robert *510 *297 *341 176 m | kamienica | 200 m od Rynku | inwestycja Szukasz nieruchomości w ścisłym centrum Krakowa, która ma realny potencjał inwestycyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią i 2 miejscami parkingowymi ul. Władysława Łokietka, kraków Krowodrza Górka. Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 53.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł83 m² 24 096,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji przy ul. Hamernia, położonej na granicy Woli Justowskiej i Bronowic. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 975 zł71,15 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w V- piętrowym bloku przy ul. Łepkowskiego - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł50 m² 23 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z prywatnym ogrodem i garażem z wejściem bezpośrednio z mieszkania Wola Justowska Kraków, ul. Królowej Jadwigi 327f Cena mieszkania: 1 159 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,30 m² 13 436,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, osiedle Piastów Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

950 000 zł48 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe 48 m2, po generalnym remoncie, jasne i słoneczne ( wschód- zachód). W skład mieszkania wchodzi: salon (duży pokój) 20m2 mały pokój (sypialnia) 12m2 kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,85 m² 13 091,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokoje Z osobną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Szkolnym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 71 m | taras dachowy 60 m | garaż | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71 m, położony w prestiżowej i zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 994 zł65,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

850 500 zł44,97 m² 18 912,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,97 m2 na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym nowym budynku przy ul. Myśliwskiej w Krakowie - dzielnica Płaszów. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł55 m² 19 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem | Wielicka Garden | Kraków Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem 115 m w prestiżowej inwestycji Wielicka Garden. - parter z tarasem (30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja inwestycyjna! nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - 3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami, 2 ogródkami I 2 komórkami lokatorskimi, blisko centrum miasta W nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 171 598 zł51,05 m² 22 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wykończony 3 pokojowy apartament o pow. 51,05 m w inwestycji Młyny Mogilska. Budynek A. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.