dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 873 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Osiedle Lasówka w ostatnim etapie inwestycji który będzie zrealizowany na październik 2024 roku. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

995 000 zł48 m² 20 729 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: telefon: e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli zależy Ci na tym, aby mieszkanie było jasne, przytulne, w bardzo dobrej lokalizacji, a jednocześnie w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

710 028 zł59 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

710 028 zł59 m² 12 097,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Aleja Kijowska 37 w cenie 3500 zł. Mieszkanie Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze, jego powierzchnia wynosi 65 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Krowodrza,Kraków

6 900 zł72 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Browar kleparz - wyróżnienie W european property awards! Z ogromną przyjemność prezentuję Państwu nową ofertę Nieruchomości na wynajem przy ulicy Zbożowej, w wyjątkowej Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

856 000 zł57 m² 15 017,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na wszystkie strony świata oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

739 000 zł57 m² 12 964,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokojowe mieszkanie na bieżanowie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Bieżanów-Prokocim, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

922 661 zł86 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

776 408 zł64 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

710 028 zł59 m² 12 097,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ojcowska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

765 890 zł55 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie nr. 4, z 2 balkonami. Nowoczesna kameralna, inwestycja składająca się z 9 mieszkań. W budynku znajduję się winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 299 000 zł58 m² 22 481,80 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje trzypokojowy apartament, wykończony w wysokim standardzie, z przepiękną panoramą na Stare Miasto i Las Wolski o pow. 58,78 m2 - Kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

915 000 zł57 m² 16 086,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,88m , zlokalizowanego przy ulicy Tuchowskiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

859 000 zł57 m² 15 190,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Siewnej, w świetnie rozbudowanej infrastrukturalnie dzielnicy Prądnik Biały. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 116 234 zł59 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie nr. 0401 z balkonem gotowe do odbioru. Mieszkania wysokie, jasne z idealnym rozkładem pomieszczeń. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Mogilskie

Grzegórzki,Kraków

1 200 000 zł76 m² 15 885,60 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie ( pokój z kuchnią) z dopłatą przez kupującego. Przestronne, duże, jasne mieszkanie w znakomitej lokalizacji! Bez prowizji. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 260 000 zł56 m² 22 698,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Livinder ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 55,51 m w nowej inwestycji r. zlokalizowanej na ulicy Grzegórzeckiej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

857 934 zł56 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Federowicza w nowym i kameralnym bloku (bez windy - tylko 2 piętra!). Mieszkanie o powierzchni 55,71 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartla

Kliny Zacisze,Kraków

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3 pokoje przy ulicy Prof. Wojciecha Marii Bartla 19i w Krakowie *powierzchnia *piętro 1 *ogrzewanie centralne *okolica zielona i spokojna z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko U nas, w biurze nieruchomości livinder lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Reduta , na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku z 2011 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

7 000 zł83 m² 84,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: ul. Zwierzyniecka 24, kraków Powierzchnia: 82.62 m Liczba pokoi: 3 (w tym dwie sypialnie i salon) Piętro: 2 Opłaty: -czynsz- 7000pln -opłaty administracyjne- 1350pln -zaliczka na prąd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 015 920 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Przytulny, dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do składania ofert cenowych! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w cichej spokojnej okolicy! Nieruchomość położona wśród terenów zielonych, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

640 000 zł50 m² 12 929 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Widokowe i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 49,5 mkw. położone w zielonej okolicy, w Prokocimiu Starym przy ul. Bieżanowskiej. Lokal dostępny w terminie do 2 m-cy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

810 000 zł59 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się w Nowej Hucie na os. Teatralnym w budynku z 1954 roku. Doskonałe dla wszystkich którzy wolą więcej przestrzeni niż miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wężyka

Czyżyny,Kraków

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Prywatny ogródek 85m2 z tarasem i pergolą. Nowoczesny blok z 2015 z monitoringiem i windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

781 550 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi strefami rekreacji wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

3 650 zł53 m² 68,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below Do wynajęcia od 1 października 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Lema. Nieruchomość - 53m2 - piętro 1 - budynek z 2022 roku - dostępna winda - salon - aneks kuchenny - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 700 zł65 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, 65m2 w IV piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie. W pełni umeblowane i wyposażone. Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

737 758 zł52 m² 14 111,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy mieszkania zakupionego od uznanego dewelopera ekopark. Bronowice są bezapelacyjnie najbardziej atrakcyjną dzielnicą w zachodniej części Krakowa. Nowoczesne, a ciągle legendarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Tonie,Kraków

740 000 zł5 134 m² 144,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pragniemy państwu przedstawić ofertę mieszkania -całkowicie wykończonego mieszczącą na parterzez ogródkiem I tarasem W budynku 2 lokalowym zlokalizowaną W krakowie na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

899 000 zł69 m² 13 010,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze 10-piętrowego budynku. - dużo zieleni - pełna infrastruktura - doskonale skomunikowane co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego na Woli Justowskiej, którego parter zajmują właściciele. Lokal ma osobne wejście, subliczniki mediów (gaz, prąd, woda), do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Zwierzyniec,Kraków

1 760 000 zł68 m² 25 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie, jak budzisz się w przytulnej sypialni, a przez duże okna wpada delikatne światło. Rozpoczynasz dzień od relaksu na przestronnym balkonie, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

745 000 zł49 m² 15 059,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 49,47 m , zlokalizowany na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji na Górce Narodowej. To doskonała oferta zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

927 000 zł54 m² 17 071,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 54,3m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

857 400 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie nr. 57 z ogródkiem, gotowe do odbioru. Nowoczesny, kameralny budynek składa się z 8 mieszkań. Pod ziemią znajduje się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij