dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

909 440 zł63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markowskiego

Czyżyny,Kraków

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 62 m w inwestycji Park Lotników , znajdujący się na najwyższym piętrze monitorowanego budynku. Oferuje piękny widok na zieleń i park. W okolicy uczelnie, centra biznesowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Czyżyny,Kraków

669 900 zł46 m² 14 406,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie które nie było zamieszkałe zlokalizowane na siódmym piętrze - os. Niepodległości w Krakowie. Mieszkanie dwustronne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

670 000 zł64 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: telefon: oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 5 piętrze o powierzchni całkowitej 64 m2 w cenie 670 000 zł. Zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czerwone Maki,Kraków

799 386 zł54 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie Czerwone Maki / Federowicza Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowoczesna architektura, filtry antysmogowe, tereny zielone - lasy tynieckie, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ruczaj przy ul. Chmieleniec w cenie 4000zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 60 m^2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 200 000 zł58 m² 20 579,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy nowe mieszkanie 2022r na ul.STAŃCZYKA W BRONOWICACH Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM. Oferujemy Państwu mieszkanie 58,31 m2, na 7 piętrze w 11 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 139 000 zł61 m² 18 779,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu ekskluzywnego mieszkania o powierzchni 61m2 zlokalizowanego przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. Kupujący nie płaci podatku pcc. To trzypokojowe mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiołkowa

Prądnik Czerwony,Kraków

2 750 zł65 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prądnik Czerwony / Fiołkowa 4 lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze Dobrze rozwinięta infrastruktura ( sklepy, przedszkole, apteka, pizzeria itp ) Atrakcyjna lokalizacja, linia autobusowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

745 000 zł51 m² 14 614 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

878 080 zł63 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Juliusza Kossaka

Stare Miasto,Kraków

5 200 zł64 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 mieszkania w cenie 5200zł- 64m2 o doskonałej lokalizacji z wysokim standardem wykończeń. Lokalizacja: mieszkania znajduję się w bogato rozbudowanej części Krakowa. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

737 646 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ustawne mieszkanie w nowej inwestycji przy ul Piaskowej Bez pcc nie pobieramy prowizji Zakończenie inwestycji w tym roku. Lokalizacja: to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Stare Miasto,Kraków

1 365 000 zł70 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Więcej informacji: irena Wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz w pełni urządzonego przestronnego mieszkania w centrum Krakowa, idealne pod inwestycje i gotowego do wprowadzenia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowskiego

Swoszowice,Kraków

699 000 zł53 m² 13 186,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na kameralnym i zielonym osiedlu o niskiej zabudowie w Kosocicach, przy ul. Romana Żelazowskiego. Lokalizacja: osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

947 130 zł49 m² 19 329 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezprowizyjnie, bez pcc bez dodatkowych opłat z możliwością wykończenia pod klucz Inwestycja gotowa do odbioru IV 2025 Mam przyjemność do zaprezentowania mieszkania w bardzo popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rezedowa

Prądnik Czerwony,Kraków

1 000 050 zł61 m² 16 394 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni blisko 61,00 m , położonego na prestiżowym, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

699 000 zł50 m² 14 005,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -opatkowice- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborska

Dębniki,Kraków

2 000 zł75 m² 26,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowoczesne, eleganckie, komfortowe trzy-czteropokojowe z tarasem (20mkw.) i balkonem (7mkw.), położone w dobrej lokalizacji - w Krakowie na os. Ruczaj, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł72 m² 14 999,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie: 1. 71,5 m2 2. Trzy osobne pokoje (dwa osobne salony i sypialnia) plus mała garderoba 3. Kuchnia w formie litery U otwarta na jadalnię 4. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kliny,Kraków

699 000 zł50 m² 14 005,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Grzybek prezentuje przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie, położone na ul, macieja Dębskiego o powierzchni 49,91 m , usytuowane na 1. piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł52 m² 13 319,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,48 m , położone przy ul. Na Błonie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze 10-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza w Krakowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

850 000 zł63 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o po-wierzchni 63,48 m , które znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Górka Narodowa,Kraków

799 000 zł48 m² 16 771,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie z "widokiem na sztukę" :) Nieruchomość zlokalizowane w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Krakowa Świetna lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stróża Rybna

Płaszów,Kraków

880 000 zł55 m² 15 913,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania w Krakowie przy ulicy Stróża Rybna. Nieruchomość o powierzchni 55,30m2, znajduje się na drugim piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 m2 położone na 6 piętrze zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Avia w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

799 000 zł58 m² 13 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Nuszkiewicza w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony) Stan mieszkania: do remontu Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

885 000 zł59 m² 14 969,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony). Powierzchnia użytkowa: 59,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 44 m2 na ul. Gnieźnieńskiej - dzielnica: (azory). Mieszkanie usytuowane jest na 10 - piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salwatorska

Zwierzyniec,Kraków

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, posiadam mieszkanie dwupoziomowe na wynajem: 2x sypialnia + salon + kuchnia + 2x łazienki + gabinet o łącznej powierzchni 70m2 przy ul. Salwatorskiej w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

990 000 zł54 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 lokal 79 TERMIN ODDANIA: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

799 000 zł58 m² 13 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Nuszkiewicza w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony) Stan mieszkania: do remontu Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

699 000 zł50 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 3-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Prądnik Biały,Kraków

737 646 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kraków, bronowice-ok. Stawowej/chełmońskiego bez prowizji, bez pcc m1.1 Unikatowa kameralna inwestycja składająca się tylko z 10 apartamentów z tarasami i balkonami. Nieliczni klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Wola Justowska,Kraków

985 000 zł54 m² 18 240,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament na Woli Justowskiej. Idealny dla Pary z małym dzieckiem. Wydzielony pokój dziecięcy. Przy budynku prywatny ogród z placem zabaw oraz boiskiem do gry. Dodatkowym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Warszawy

Mistrzejowice,Kraków

640 000 zł43 m² 14 884 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - drugi jasny pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymonowica

Skotniki,Kraków

4 100 zł75 m² 54,67 zł/m²