dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 873 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

787 000 zł65 m² 12 107,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prądnik biały - siewna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały, ul. Siewna w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

4 200 zł72 m² 58,58 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego apartamentu znajdującego się w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

2 900 zł42 m² 69,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje jasne trzypokojowe mieszkanie 41,5 m2 z dużym tarasem w dzielnicy Dębniki, ul. Piltza, okolice pętli tramwajowej i centrum biurowego Czarowane Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrana

Dębniki,Kraków

800 000 zł62 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w Kraków - Dębniki Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, wc oraz toalety. Dodatkowy atut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 287 000 zł71 m² 18 126,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 71,43 m2 znajdujące się w nowoczesnym budynku przy ul. Walerego Sławka 27, na terenie dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

839 000 zł68 m² 12 338,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Podgórze duchackie - kurdwanów - ul. Wysłouchów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie ul. Wysłouchów w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

674 090 zł51 m² 13 552,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego 3pokojowego mieszkania w wyjątkowej cenie:. Najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- zostań pierwszym najemcą - Zupełnie nowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym, zielonym osiedlu przy przy ul. Piaszczystej w Krakowie Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krygowskiego

Kliny Borkowskie,Kraków

870 000 zł58 m² 15 018,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, nigdy niezamieszkane, usytuowane w zielonej okolicy mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się. Zapraszamy do zakupu przestronnego, umeblowanego trzypokojowego mieszkania, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

722 592 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament położony na I piętrze w czterokondygnacyjnym nowoczesnym apartamentowcu z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Republiki Korczakowskiej

Prokocim,Kraków

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 2x sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 55 m2 na ul. Teligi. Lokalizacja: dzielnica: prokocim ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

1 068 029 zł75 m² 14 229 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji! gotowe osiedle składa się z trzech 3-piętrowych budynków, wykonanych w wysokim standardzie. Między budynkami jest zachowana duża przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

613 600 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70tych. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

636 958 zł48 m² 13 527 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup najmniejszego 3pokojowego mieszkania w wyjątkowej cenie:. Najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Wola Duchacka,Kraków

750 000 zł62 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 62 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Zachód przy ul. Sas-Zubrzyckiego. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Nowa Huta,Kraków

530 001 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na nowej hucie do remontu! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Kraków

1 350 000 zł85 m² 15 946,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowy apartament w centrum Krakowa - idealny na cele mieszkaniowe lub biurowe Przestronny, jasny apartament o powierzchni 84,66 m , położony na 3. piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oraz prowizji! Na życzenie oferujemy wykończenie "pod klucz" Na sprzedaż: luksusowy Apartament 3-pokojowy w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Układ mieszkania: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Przy Arce,Kraków

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na doskonałym os. Przy Arce! Jest to bardzo lubiane osiedle, przez co ilość ofert mieszkań na sprzedaż jest bardzo znikoma! Umów się już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

849 000 zł55 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj W trzypokojowym mieszkaniu Z balkonem I garażem podziemnym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55 m2. Położone jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

959 000 zł56 m² 16 973,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

/ 3 pokoje / do wejścia / balkon / piwnica / walerego sławka / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Walerego Sławka. Nieruchomość położona na 3 piętrz e 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

703 252 zł54 m² 13 243,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowy układ 3 pokoi z dwoma ogródkami. Najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

870 000 zł58 m² 14 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

/ dębskiego / 2 ogródki ( ok. 65M 2 ) / do zamieszkania / 2 miejsca postojowe / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Dębskiego. Nieruchomość położona jest na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

636 958 zł48 m² 13 527 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

839 000 zł52 m² 16 075,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.]: Mieszkanie zlokalizowane jest na 8-tym piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dytmara

Bronowice Małe,Kraków

1 700 000 zł86 m² 19 762,80 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 86,02 m z balkonem (ok. 8 m ), zlokalizowany na 11. piętrze z doskonałą ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

636 958 zł48 m² 13 527 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

990 000 zł64 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na szóstym piętrze w VII- piętrowym bloku przy ul. Wybickiego- prądnik Biały. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

985 821 zł59 m² 16 802,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eleganckie mieszkanie 3 pokoje zablocie wysoki standard Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc świetna lokalizacja/spokojna okolica/wysoki standard inwestycji inwestycja jest już gotowa forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borsucza

Łagiewniki,Kraków

720 000 zł48 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe Z jasną kuchnią! duża loggia! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Borsuczej Nieruchomość położona na 8 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 050 000 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Dominikanów. Osiedle na którym znajduje się nieruchomość jest zamknięte, monitorowane, zapewniające komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemiarki

Ruczaj,Kraków

1 120 000 zł61 m² 18 300,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na osiedlu Ruczaj w Krakowie w dobrze skomunikowanej części miasta. W odległości ok. 150 m: centrum Handlowe ruczaj (apteka, lewiatan, butiki, restauracja, kwiaciarnia), sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

2 pokoje na krowoderskich zuchów! lokalizacja : Nieruchomość znajduje się przy ul.Krowoderskich Zuchów, w dzielnicy Krowodrza. Dzielnica ta łączy bliskość centrum i dostęp do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Śródmieście,Kraków

859 000 zł65 m² 13 174,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowo Klimatyczne 65,20m ( 3pokojowe mieszkanie ) ulica Pilotów - Śródmieście Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe (65,2m) usytuowane w dzielnicy Śródmieście-Ugorek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

869 000 zł65 m² 13 369,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe Z oddzielną kuchnią trzy pokoje | dwa balkony | piwnica N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 -p okojowe mieszkanie o pow. 65 m2 zlokalizowane na Klinach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłkowskiego

Ruczaj,Kraków

1 190 000 zł67 m² 17 713,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,18 m 2. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w apartamentowcu z 2005 roku. Apartament jest bardzo zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

620 000 zł52 m² 11 923 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie na osiedlu Kurdwanów w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedsionek - przedpokój - pierwszy pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weryhy-Darowskiego

Mydlniki,Kraków

770 000 zł59 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie w Mydlnikach (krowodrza). Dwustronne mieszkanie (59mkw) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

760 158 zł60 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

429 000 zł71 m² 6 042 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, skotniki Okolice pętli Czerwone Maki idealne dla inwestora lub jako świetną lokatę kapitału Do sprzedaży dom do remontu-środkowy segment. Dom wybudowany z cegły, kryty grubą blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

565 000 zł55 m² 10 257,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Estate Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, obecnie 3 pokoje z możliwością przearanżowania na 4 w tym jeden z aneksem kuchennym. Mieszkanie bardzo jasne,.