dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy grzegórzki. Opis nieruchomości Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 68 m2 w budynku przy ul. Grzegórzeckiej w inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morawskiego

Salwator,Kraków

870 000 zł62 m² 13 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe ul. Kazimierza Morawskiego , Salwator Mieszkanie na czwartym parterze, z balkonem, trzy pokojowe, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

620 000 zł44 m² 14 074,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Emmerson prezentuje Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 44,05 m2 zlokalizowane na 6 piętrze 10 piętrowego bloku z lat 70 tych (kazimierzowskie). Mieszkanie składa się z: - salon (15 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsza,Kraków

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ulicy Janusza Meissnera w dzielnicy Olsza. Lokalizacja Prądnik czerwony/olsza na granicy której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podole

Czerwone Maki,Kraków

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem Czerwone Maki, pierwszy najem Oferujemy do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czerwone Maki. Lokal o powierzchni 51 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

754 055 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

725 000 zł67 m² 10 837,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Grzybek oferujemy na sprzedaż mieszkanie z potencjałem 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 65m. Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w bloku z windą. Blok zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kliny Zacisze,Kraków

769 900 zł58 m² 13 167,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rodzinne 3 pokoje z balkonem! Osiedle z 2016 r. | kraków ul. Bartla zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie z tarasem w nowej inwestycji zlokalizowanej w szybko rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Prądnik Czerwony. Nieruchomość: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kazimierz,Kraków

1 250 000 zł59 m² 21 287,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zaprasza do zakupu wyjątkowego mieszkania, które znajduje się na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego apartamentowca w spokojnej części Kazimierza, przy ul. Halickiej Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

722 760 zł63 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy, w zabudowie bliźniaczej. Niska zabudowa, tylko cztery mieszkania w budynku. Mieszkanie jasne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum A

Centrum A,Kraków

685 000 zł53 m² 12 827,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 zlokalizowane w samym sercu Nowej Huty, na osiedlu Centrum A. Mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 położone na 2 piętrze składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

940 000 zł48 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji dzielnica Krowodrza, tuż przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenecja

Stare Miasto,Kraków

3 782 574 zł122 m² 30 936,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży apartamentu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wenecja 1 w Krakowie. W 1911 roku Kazimierz Hroboni, inżynier pochodzący ze Lwowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

657 685 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 483 664 zł82 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmieleniec

Czerwone Maki,Kraków

880 000 zł68 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym salonem i widokiem na tereny zielone - Ruczaj - Chmieleniec budynek I lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogozińskiego

Grzegórzki,Kraków

3 700 zł55 m² 67,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Rogozińskiego 6 w Krakowie. Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy Rondzie Grzegórzeckim, bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

852 544 zł48 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Przy Arce,Kraków

739 000 zł45 m² 16 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje na nowej hucie po generalnym remoncie! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w dzielnicy Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Dębniki,Kraków

1 050 000 zł61 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Pragniesz mieć za sąsiada Smoka Wawelskiego (po drugiej stronie Wisły)? Biuro rama Home ofertuje 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa, tuż przy samych Bulwarach Wiślanych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Dąbia

Dąbie,Kraków

849 900 zł57 m² 14 989,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone zaledwie 200m od Bulwarów, oraz Parku Dąbie w Krakowie - Grzegórzkach. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w IV pietrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

630 000 zł57 m² 11 120,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nie interesuje mnie współpraca z biurem nieruchomości. Proszę nie dzwonić. Na sprzedaż świeżo odświeżone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,65 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

1 630 000 zł84 m² 19 404,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy blisko Kleparza budynek I lokalizacja Budynek sześciopiętrowy - kamienica, zlokalizowany przy ul. Mazowieckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zwolnienie z podatku pcc oraz prowizji dla klienta! Na życzenie oferujemy możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Na Stoku

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

855 000 zł59 m² 14 393,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie z ogromnym tarasem, położone w Krakowie na os. Na Stoku. Osiedle Na Stoku to spokojna i zielona okolica, idealna dla rodzin. Lokalizacja Kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

826 650 zł43 m² 19 278,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji | brak podatku pcc | cena Z rabatem 18%! nowoczesna inwestycja W doskonałej lokalizacji - mateczny dwa pokoje + gabinet | balkon 18,84 M2 | smart home N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

769 000 zł63 m² 12 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63m z ogródkiem 222m2 lokalizacja Doskonała lokalizacja nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy, w pobliżu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Stare Podgórze,Kraków

921 225 zł53 m² 17 450,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Zakończona inwestycja. 3 pokojowe mieszkanie. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki salonu z aneksem kuchennym 2 sypialni Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

813 984 zł67 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 66,72 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 240 000 zł71 m² 17 359,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje do wejścia na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sławka, dzielnica Podgóze Duchackie, która charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

721 764 zł59 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 piętrze o metrażu 58.68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 089 000 zł53 m² 20 496,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dominikanów w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony). Powierzchnia użytkowa: 53,13 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

933 555 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 78,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice Małe,Kraków

760 000 zł46 m² 16 703 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Na Błonie - Bronowice Nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Kraków

3 800 zł62 m² 60,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drodzy Państwo, pragnę zaprezentować piękne, 3-pokojowe, prawie 63-metrowe przestronne mieszkanie z podwójną ekspozycją w centrum Krakowa na ulicy Prandoty - w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

728 000 zł57 m² 12 771,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje W mistrzejowicach! lokalizacja: dzielnica Mistrzejowice to spokojna i dobrze skomunikowana okolica z doskonale rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prokocim,Kraków

725 000 zł55 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, rodzinne, trzypokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze bloku przy ul. Wallenroda, zaledwie 950m od Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Czerwone Maki,Kraków

969 000 zł60 m² 16 209,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59.78m2, zlokalizowane na ul. Karola Bunscha, pętli tramwajowo - autobusowej Czerwone Maki oraz kompleksu handlowo - usługowego "atut" Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

920 000 zł56 m² 16 338,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Orlińskiego. Mieszkanie Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze, jego metraż liczy 56,31 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 550 000 zł73 m² 21 320,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 3 piętrze o powierzchni 72,7 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij