dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 873 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

795 770 zł53 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje na ruczaju! lokalizacja: n i eruchomość położona przy ul. Obozowej, dzielnica Dębniki. Dzielnica charakterzyuje się doskonale rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

780 138 zł43 m² 18 193,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w znakomitej lokalizacji przy Al. Armii Krajowej - dzielnica Krowodrza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

750 000 zł59 m² 12 711,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, ul. Strzelców. Mieszkanie o powierzchni 59,4 m z dodatkową piwnicą o powierzchni 5,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Krowodrza,Kraków

695 000 zł44 m² 15 835 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Krowodrza- bronowicka- 3 osobne pokoje pod wynajem N20 Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego mieszkania w dzielnicy Krowodrza, jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołaśka

Wola Duchacka,Kraków

659 000 zł62 m² 10 611,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 900.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: duża piwnica, duży balkon; W pobliżu: Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

690 000 zł52 m² 13 241,20 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Piastów na 9 piętrze 13 piętrowego bloku z 1985 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

956 528 zł72 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opatkowicka

Opatkowice,Kraków

748 000 zł43 m² 17 203,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem - opatkowicka - swoszowice - opatkowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,48 m2 usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

845 000 zł63 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Kliny,Kraków

949 000 zł65 m² 14 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,83 m2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

1 019 477 zł54 m² 18 706 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja będzie oddana do użytkowania III kw 2025 cena: 1 019 477 pln metraż: 54,50M2 piętro: i / V zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc gwarancja ceny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

876 000 zł55 m² 16 064,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zdunów 18b *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 58 m2 *piętro 3 *ogrzewanie miejskie *do dyspozycji miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 941 zł66 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Śliwiaka i Pólłanki w dzielnicy Podgórze powstaje w miejscu, w którym niebawem stworzy nową, zieloną i nowoczesną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

849 000 zł63 m² 13 536 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandosów

Dębniki,Kraków

690 000 zł47 m² 14 587,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Home-Estate Kraków Przewóz ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w doskonałym miejscu jakim jest osiedle Podwawelskie. Lokal o powierzchni 47,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj-Zaborze,Kraków

860 000 zł61 m² 14 015,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe po remoncie 61,36 m + 4,87m2 (piwnica) Ruczaj Doskonała lokalizacja - Zielona okolica Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,36 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

698 000 zł48 m² 14 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na mistrzejowicach! po remoncie! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy ul. Drukarskiej w dzielnicy Podgórze (ruczaj). Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 770 000 zł96 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto oraz okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cienista

Bieńczyce,Kraków

819 000 zł52 m² 15 807,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bień czyce - funkcjonalnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie N20 Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2 zlokalizowanego w Bieńczycach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

680 000 zł46 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Z dużym balkonem -kliny, 3-pokojowe N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,61 m2 położone na nowym osiedlu przy ulicy Małysiaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

599 000 zł52 m² 11 631,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej i bliskiej centrum okolicy. Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

917 345 zł64 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi strefami rekreacji wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

599 000 zł52 m² 11 631,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie przeznaczone do remontu w Krakowskiej dzielnicy Krowodrza Lokal znajduje się na czwartym pietrze, pięciokondygnacyjnego bloku mieszkalnego, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Ruczaj,Kraków

856 650 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,11m2. Do mieszkania należy ogródek. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

839 477 zł54 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

997 000 zł67 m² 14 840,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie trzypokojowe 67,18 m w Krakowie, ul. Sołtysowska, osiedle "fajny Dom" Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

751 890 zł53 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji! Mieszkanie w kameralnym budynku z pozwoleniem na użytkowanie! Komfortowe, 3 pokojowe w standardzie deweloperskim. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemienowicza

Płaszów,Kraków

692 718 zł42 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Siemienowicza / Lipskiej w Krakowie (dzielnica Płaszów). Zakup bez podatku pcc 2% Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borsucza

Cegielniana,Kraków

670 000 zł58 m² 11 551,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Widok na park Mieszkanie 3 pokojowe 58 m + piwnica Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Borsuczej (łagiewniki-Borek Fałęcki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

876 000 zł63 m² 13 966,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

938 713 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc i prowizji gotowe do odbioru 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

757 144 zł53 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc I prowizji 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi strefami rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

919 000 zł66 m² 13 941,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Os. Oświecenia / Mistrzejowice 3 pokojowe, rozkładowe, balkon kb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice os. Oświecenia. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

1 530 000 zł69 m² 22 042,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 3 piętrze o powierzchni 69,41 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

879 712 zł59 m² 14 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w nowej inwestycji kobi house. Pięciopiętrowy budynek z niebanalną architekturą i ciekawym wykończeniem elewacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

1 450 000 zł61 m² 23 872,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie zlokalizowane na ul. Łobzowskiej, stare Miasto. Blisko Planty/ ul. Dunajewskiego - 350m. Powierzchnia : 60,74 m Budynek : 3. piętro w 3-piętrowej kamienicy z 2009 roku (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

793 295 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w wyjątkowej inwestycji na Ruczaju Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji, dostępne w układach 2-, 3-, 4- i 5- pokojowych na różnych piętrach.