dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

725 000 zł61 m² 11 924,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 3x sypialnia + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój o powierzchni 60,8 m2 przy ul. Cechowej lokalizacja: dzielnica: pogórze Duchackie ul. Cechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

739 000 zł55 m² 13 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe na kameralnym osiedlu Pasternik, przy ul. Starego Dębu, w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krakowiaków,Kraków

722 000 zł56 m² 13 009 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położona na 2 piętrze w budynku z windą na os Krakowiaków. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Oświecenia

Oświecenia,Kraków

919 000 zł66 m² 13 924,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,92 m2, mieszkanie zlokalizowane jest na Mistrzejowicach na Osiedlu Oświecenia. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

678 000 zł41 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, funkcjonalność i doskonałą lokalizację, ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

899 000 zł63 m² 14 209 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje na wzgórzach krzsławickich! lokalizacja: wzgórza Krzesławickie to idealna lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania z ogromną ilością zieleni dookoła i ceniących sobie cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

999 990 zł58 m² 17 241,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przepiękne mieszkanie w zielonej okolicy, gotowe do wejścia - bezpośrednio od właściciela! Przestronne, starannie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

990 000 zł58 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W skotnikach N20 Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania w kameralnej części osiedla "zielona Polana" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł46 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne I przytulne mieszkanie 3 pokojowe W oficynie zadbanej kamienicy przy ul. Kochanowskiego, w pobliżu ul. Karmelicka, park krakowski, plac inwalidów, teatr bagatela, dzielnica stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

721 764 zł59 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Krowodrza,Kraków

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3-pokojowego apartamentu na wynajem przy al. Mieckiewicza w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Apartament ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Torfowa

Ruczaj,Kraków

2 850 zł54 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe i bardzo przestronne mieszkanie na Ruczaju - ul. Torfowa Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia od zaraz, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 216 983 zł56 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż posiadamy bardzo funkcjonalne 3. pokojowe mieszkanie. Inwestycja Casa Feliz zlokalizowana w bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej części Krakowa jaką jest Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 w okolicach Ulicy Wielickiej (okolice Urzędu Miasta). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

785 000 zł54 m² 14 416,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,45 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

880 000 zł65 m² 13 588,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ok. 65 m na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym 2 pokoi - idealnych do zaaranżowania zarówno jako sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Płaszów,Kraków

949 000 zł49 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

MB Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczym otoczeniu Parku Rzecznego Ogród Płaszów oraz bulwarów wiślanych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia I + sypialnia II + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 56 m przy ul. Francesco Nullo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

1 049 700 zł61 m² 17 199,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje interesujące mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,03 m2 przy ulicy Na Błonie w dzielnicy Wola Justowska. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Nowa Huta,Kraków

535 000 zł45 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr. F-M-4 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,6 m2 z ogródkiem 23 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 475 000 zł74 m² 19 873,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Podgórza! To miejsce zyskuje na popularności świetna infrastruktura, doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kazimierz,Kraków

968 000 zł46 m² 20 961,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zaprasza do zakupu wyjątkowego mieszkania, które znajduje się na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego apartamentowca w spokojnej części Kazimierza, przy ul. Halickiej Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

785 000 zł53 m² 14 686,60 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: mieszkanie 3-pokojowe z funkcjonalnym układem na os.Piastów,dzielnica Nowa Huta/Mistrzejowice.Doskonałe zarówno dla rodzin, jak i inwestycja pod wynajem. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

769 000 zł55 m² 13 982 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 55 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Wallenroda. Mieszkanie dostępne w terminie do uzgodnienia. Piętro: 6/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ugorek

Prądnik Czerwony,Kraków

569 000 zł44 m² 12 873,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferuję Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane na osiedlu Ugorek w Krakowie! Mieszkanie znajduje się w na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

780 226 zł54 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

3 200 zł64 m² 50,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na osiedlu Oświecenia w Krakowie. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

767 169 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji, położonej w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja: osiedle znajduje się 11 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

857 400 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje interesujące mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57,16 m2 przy ulicy Magnolii w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

635 000 zł45 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,5mkw, położone w bloku z 1980 roku, przy ul.Pachońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

827 341 zł55 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa oddana do użytkowania cena: 827 341 pln metraż: 54,61M2 piętro: parter / II zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc gwarancja ceny- podpisz umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

980 000 zł68 m² 14 369,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Lea w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

990 000 zł48 m² 20 463 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 48m2 na zamkniętym osiedlu Bagry z miejscami Postojowymi. Lokalizacja: okolica bardzo zielona i spokojna, pobliski zalew Bagry z pewnością dostarczy wiele możliwości na aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

764 000 zł52 m² 14 647,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 2x sypialnia + salon + wydzielony aneks kuchenny + łazienka +przedpokój o łącznej powierzchni 52,16 m2 na ul. Mariana Domagały. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

1 095 000 zł62 m² 17 661,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje do wejścia! czyżyny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Nowohuckiej, dzielnica Czyżyny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastruktre handlowo-usługową: w okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

878 000 zł70 m² 12 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr M11 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 70 m2 mieszczący się na 3 piętrze wielokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

932 060 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące mieszkań w całej inwestycji W budynku dostępne są mieszkania o różnych konfiguracjach i układach w metrażu nawet do ponad 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagrody

Dębniki,Kraków

749 000 zł47 m² 15 905,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni wyposażone, po remoncie, 3-pokojowe w cichej okolicy Rynku Dęnickiego Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,09 m2 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Zagrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

879 712 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

945 000 zł63 m² 14 973,90 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Krowodrza Górka - mieszkanie na 3p. wieżowca tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej mpk. Osiedle doskonale skomunikowane z innymi częściami Krakowa, a szybki dojazd do kilku centrów biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje mistrzejowice lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Osiedlu Piastów (dzielnica Mistrzejowice). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy, drogerie, punkty.