dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 285 000 zł64 m² 19 993,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja eldorado, park lotników, capghemini 3 pokoje, gotowe do wejścia oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64,27m2, zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje na wynajem mieszkanie w Krakowie przy ul.Narutowicza (Prądnik Biały). Mieszkanie znajduje się na 4-ym piętrze w 4-o piętrowym bloku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice Wielkie,Kraków

798 768 zł62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,92m2 w inwestycji niedaleko Galerii Bronowice. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z końca 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Łobzów,Kraków

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/eng/ Prime Property oferuje do wynajmu 3 pokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu z recepcją. Lokal o powierzchni ok 71m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 200 zł73 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na wynajem 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze 5-piętrowego bloku mieszkalnego położonego przy ulicy Wielickiej 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

655 000 zł55 m² 11 887,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 osobne pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul Dzielskiego, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Łobzów,Kraków

5 000 zł53 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Łobzów, ul. Cieszyńska, nieruchomość znajduje się w zamkniętym kompleksie 4 budynków z portierem i monitoringiem. Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

794 385 zł52 m² 15 386,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centralnej części Krakowa, lokalizacja nieopodal Zakrzówka i Starego Podgórza. Miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

1 975 000 zł67 m² 29 477,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krowodrza,Kraków

3 100 zł78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie | Kraków Krowodrza | 78 m | miejsce postojowe | doskonała lokalizacja Biuro Nieruchomości Prime-Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Nowa Huta,Kraków

515 000 zł47 m² 10 931,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta sprzedaży mieszkania w Krakowie przy os. Strusia (nowa Huta) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Krakowie, przy osiedlu Strusia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/8 o metrażu 45.14 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łobzów,Kraków

4 799 zł48 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, kazimierza Wielkiego-nie szukaj dalej oferta dostępna tylko u nas! Oferuję do wynajmu ekskluzywny apartament w inwestycji w otoczeniu zieleni położony blisko Rynku, uczelni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

556 560 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Nowej Hucie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Westerplatte

Stare Miasto,Kraków

3 599 zł56 m² 64,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na wynajem w kamienicy przy ul. Westerplatte w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Łokietka (tuż przy Wrocławskiej) w Krakowie. Okolica: okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Borek Fałęcki,Kraków

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Saleview ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal pętli autobusowej Prądnik Czerwony. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

3 800 zł63 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończone W wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe Z aneksem kuchennym położone W nowoczesnym budynku przy ul. Prandoty umeblowane kraków - dzielnica stare miasto - ul. Prandoty!0a/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

5 700 zł80 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowy apartament o powierzchni 80m2 w inwestycji Apartamenty Novum przy ulicy Rakowickiej. Mieszkanie składa się z: -Przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandosów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe dla 3 studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

939 098 zł93 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Nowa Huta,Kraków

1 050 000 zł74 m² 14 113 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania do zamieszkania wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Wawel,Kraków

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W kamienicy! Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowy, klimatyczny apartament w samym centrum Krakowa, w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Blich. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

661 000 zł56 m² 11 850,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni całkowitej 56 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakrzowiecka

Dębniki,Kraków

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Zakrzowiecka , Kraków Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Zakrzowieckiej. Szczegóły oferty: powierzchnia: 56 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kalinowe,Kraków

675 000 zł46 m² 14 538 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującym się na os. Kalinowym w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46.43 m 2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 216 983 zł56 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zabłocie - ul. Kiełkowskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dzielnica Zabłocie, ul. Kiełkowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Łobzów,Kraków

750 000 zł56 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem - właśnie go znalazłeś. Ten lokal przeznaczony jest do samodzielnej aranżacji, ale właśnie dzięki temu możesz zaprojektować go od podstaw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Żabiniec,Kraków

1 025 000 zł61 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie, w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie na nowej inwestycji w Żabińcu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Krzesławice,Kraków

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, wzgórza Krzesławickie. Lokalizacja: uiica Gustawa Morcinka położona jest północno-wschodniej części Krakowa. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz nowoczesny, przestrony, nigdy nie zamieszkały apartament wykończony w wysokim standardzie oraz z dbałością o szczegóły w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

689 828 zł45 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Azory,Kraków

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 osobne pokoje! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Pużaka. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szuwarowa

Interbud,Kraków

699 000 zł59 m² 11 813,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Hit! Ruczaj 3 pokoje w atrakcyjnej cenie! Marzysz o komfortowym mieszkaniu na Ruczaju? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

955 000 zł54 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem wyjątkowe mieszkanie w nowej przepięknej inwestycji - fort natura ( ul. Wybickiego 5 ) o powierzchni 55m2 położone zaledwie 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

939 000 zł61 m² 15 454,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Lokalizacja: ul. Sosnowiecka, bronowice, kraków Cena: 939 000zł Powierzchnia mieszkania: 61 m2 Powierzchnia ogródka z tarasem: 34 m2 Jak wygląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krowodrza,Kraków

3 100 zł78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

3 100 zł78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij