dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

712 362 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Promocja Grudzień! cena obniżona o 50 000 zł! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,46 m2 ,mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

951 885 zł71 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Podgórze Duchackie zakup bez prowizji oraz pcc -zadzwoń I zobacz na żywo- nowe 3 pokoje - 1 piętro - Przestronne - Jasne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

796 026 zł52 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w kameralnym budynku zlokalizowanym w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa Prądniku Czerwonym. Inwestycja liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 400 zł53 m² 82,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, położone w topowej części Krakowa w dzielnicy Podgórze na Zabłociu w prestiżowej inwestycji Atal Residence, przy ul. Zabłocie 21. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

809 226 zł66 m² 12 201,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-101 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

818 569 zł53 m² 15 366,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja - cena Promocyjna! Mieszkanie nr 41 znajdujące się na 5 piętrze budynku wielokondygnacyjnego z windą o powierzchowni 53,27 m kw! - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

912 608 zł60 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Na 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 014 525 zł61 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

4 800 zł65 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane na 2 piętrze budynku z 2023 roku przy ulicy Bajecznej, dzielnica Grzegórzki, 2minuty od Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów Nowy,Kraków

659 000 zł61 m² 10 856,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie 60,7 m + piwnica (ponad 3m), idealne do własnej aranżacji albo przekształcenia na 4 pokoje z aneksem kuchennym :) Mieszkanie mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 350 000 zł64 m² 21 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Lokal wykończony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łagiewniki,Kraków

1 199 875 zł67 m² 17 908,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mb estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w nowej inwestycji na ulicy Krokusowej. Budynek został oddany do użytkowania w 2024 roku i wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spytka z Melsztyna

Bieńczyce,Kraków

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie na oś. Kazimierzowskim (bieńczyce) nieopodal D.H. Wanda. Dwustronne mieszkanie (44mkw) składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Złocień,Kraków

880 759 zł73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z balkonem w otoczeniu zieleni Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,79 m z **balkonem (3,35 m ) w inwestycji przy ul. Bukowej 65 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie prywatne zakup bezpośrednio od właściciela (bez prowizji) Oferta prywatna nie współpracuję z biurami nieruchomości. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Kraków Nowa Huta - Osiedle Szkolne 5 Szukasz przestronnego mieszkania 3-pokojowego w Krakowie? Oferujemy atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Straszewskiego

Stare Miasto,Kraków

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami oraz 2 dużymi balkonami W prestiżowej kamienicy przy ul. Straszewskiego, stare miasto W pobliżu wawelu I zielonych plant. Dostępne od stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbie,Kraków

769 000 zł50 m² 15 380 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

English below Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Dąbiu, jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Kraków

1 450 000 zł58 m² 25 043,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 57,90 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Grzegórzki Park. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

715 689 zł61 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie parterowe z rynku pierwotnego o powierzchni 61,17 m2 z ogródkiem ponad 27 m2. Dotyczy mieszkania nr numer C_1 (w ofercie posiadamy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Łęg,Kraków

3 550 zł50 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości prezentuje do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w nowej, prestiżowej inwestycji przy Alei Pokoju 83- czyżyny w Krakowie. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Faustyny

Łagiewniki,Kraków

839 500 zł70 m² 11 958,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

70 m całkowite, 56 m użytkowe mieszkanie ze skosami, które tworzą wyjątkowy klimat Cisza, zieleń i świetna lokalizacja. To mieszkanie najlepiej poczuć na żywo, bo przestrzeń robi tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

743 000 zł53 m² 14 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w Krakowie o powierzchni 53m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

775 000 zł82 m² 9 451,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje, osobna kuchnia, 2 balkony! lokalizacja: dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, ch Dekada, ch Bonarka, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Nowa Huta,Kraków

546 350 zł45 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem w zielonej, spokojnej części Krakowa? To idealna przestrzeń dla pary, rodziny lub na wynajem nowoczesne osiedle z odbiorem w 2025! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Wesoła,Kraków

1 975 000 zł79 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

English version below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż apartament zlokalizowany przy ul. Rakowickiej. Nieruchomość: - pow. 78 m2 - salon - aneks kuchenny - sypialnia 1 - sypialnia 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

962 527 zł57 m² 16 972,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,71 m , położone na 3 piętrze przy ul. Agatowej, w spokojnej części Krakowa - Płaszów / Rybitwy. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny I jasny 3 pokojowy apartament Z dużym balkonem I klimatyzacją W nowoczesnej inwestycji grzegórzecka 77. Nieopodal bulwary wiślane, rondo grzegórzeckie, grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stelmachów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 127 517 zł75 m² 15 033,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 1 - 3 pokoi zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rżąka,Kraków

889 000 zł61 m² 14 478,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Profit Home prezentuje piękne mieszkanie na sprzedaż na ulicy Rydygiera na Osiedlu Rżąka. Nieruchomość jest z rynku wtórnego i ma powierzchnie około 61m2 z przynależną piwnicą ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

776 000 zł49 m² 15 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego mieszkania przy ul. 29 Listopada (śródmieście - Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwiaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 037 zł65 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i prowizji! 3 pokoje z balkonem - Kraków ul. Bukowa/śliwiaka Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,49 m , położone na 1. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

559 000 zł44 m² 12 561,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną, ciemną kuchnią o powierzchni 44,50 m2 znajdujące się w dzielnicy Olsza, przy ul. Młyńskiej w Krakowie. * blisko komunikacja miejska *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

589 000 zł45 m² 13 144,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje Do sprzedania odświeżone mieszkanie 3 pokojowe, na Czerwonym Prądniku. Podpisana umowa najmu do 31 sierpnia 2026 roku! mieszkanie Położone na 10tym (ostatnim piętrze) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Macieja Dębskiego (podgórze, opatkowice). Lokal znajduje się na trzecim piętrze 3 -piętrowego budynku z 2016 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

839 000 zł62 m² 13 642,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 61,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Saskiej w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub na inwestycję *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

795 000 zł59 m² 13 474,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestrzenne mieszkanie - prądnik czerwony lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na ulicy Kwartowej 1, dzielnica Prądnik Czerwony. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

705 000 zł51 m² 13 812,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, mam do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim, do wykończenia. Mieszkanie 51,04 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

763 812 zł52 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biur cena promocyjna! Rabat 50 000 zł Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 51.96 m2 ,mieszczący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

743 000 zł55 m² 13 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 z ogromnym ogródkiem o powierzchni 80 m2 , znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.