dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł64 m² 12 267 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla rodziny lub pary - granica Krakowa i Zielonek Szukasz miejsca, w którym połączysz wygodę mieszkania w mieście z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Kraków,małopolskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, znajdującego się przy ul. Głogowskiej, niedaleko centrum miasta, co powoduje, że to doskonała lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie premium Z widokiem na wisłę riverside, zabłocie Balkon | Garaż | 2 Garderoby | Widok na Bulwary | Wysoki Standard ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

952 000 zł76 m² 12 493,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

F/14 English version below Do sprzedania duże 3 pokojowe apartament 76,2 m2 z tarasem 33 m2 i balkonem 4,32 m2. Mieszkanie na ulicy Bochenka .Bardzo dobrze skomunikowane z centrum Krakowa 7-10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

4 600 zł54 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie wrocławska 53, kraków Brak kaucji Pet-friendly Gotowe od zaraz Do wynajęcia oferujemy świeżo wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Łobzów,Kraków

3 600 zł56 m² 63,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ustawne, czyste, słoneczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie tuż przy parku! Idealne dla osób, które szukają ciszy, pięknych widoków i dużo słońca! Mieszkanie położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

685 319 zł52 m² 13 232,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki. W sąsiedztwie rozciągają się rozległe zielone tereny, które pozwalają na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

1 715 000 zł67 m² 25 456,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W trakcie wykańcania na woli justowskiej! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Borowego, dzielnica Wola Justowska. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

650 000 zł62 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Włoskiej (podgórze, wola Duchacka). Nieruchomość jest do remontu, co umożliwia aranżacje według własnej koncepcji. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj-Zaborze,Kraków

770 000 zł64 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj-Zaborze. W pobliżu skrzyżowania Grota-Roweckiego Kobierzyńska. Mieszkanie ma metraż 63,8 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

890 000 zł75 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Nowa Huta,Kraków

904 056 zł65 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

dla biura. Nowa oferta na rynku, nowa Huta ul. Ziarkowa w bezpośrednim sąsiedztwie Łąk Nowohuckich. Każde z mieszkań posiada duże ogrody lub tarasy na dachu. Planowane oddanie inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Prądnik Biały,Kraków

725 000 zł62 m² 11 769,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią o powierzchni 61,6 m2, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Prądnik Biały. Mieszkanie na 11 piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

932 556 zł59 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 58,74 m | Blisko Wisły | Stan deweloperski | Wyjątkowa lokalizacja ? Zamieszkaj w sercu tętniącej życiem dzielnicy, z widokiem na Wisłę i dostępem do zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 039 000 zł63 m² 16 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy Alei Pokoju - doskonała propozycja dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , zlokalizowane przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

849 000 zł61 m² 13 918 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2023 roku | Gustawa Morcinka 86a | Wzgórza Krzesławickie, kraków Lokalizacja: ul. Gustawa Morcinka 86a, kraków Budynek z 2023 roku nowoczesna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 347 214 zł64 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego apartamentu w nowej inwestycji willi miejskich na krakowskich Bronowicach. W ofercie wiele nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mała Góra, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Śródmieście,Kraków

787 000 zł59 m² 13 316,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne, z funkcjonalnym rozkładem, nasłonecznione, doskonała inwestycja! Położone na 1 p. w budynku 10 p. z końcówki lat 60-tych (ocieplony) w Śródmieściu, tuż przy Turon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament położony w dzielnicy Prądnik Czerwony o powierzchni 70m2. Apartament: mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowienicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

339 000 zł62 m² 5 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż przestronne, bardzo komfortowe, jasne i słoneczne mieszkanie w systemie tbs o powierzchni 61,5 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Starego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 265 000 zł71 m² 17 816,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży apartament 3 pokojowy zlokalizowany w cichej i zielonej części Bronowic, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość jest umeblowana i wyposażona, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

770 368 zł54 m² 14 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc 3-pokojowe mieszkanie 53,28 m2 - Górka Narodowa, kraków Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,28 m2 zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bronowice Małe,Kraków

4 100 zł56 m² 73,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem i widokiem na zieleń - Kraków Bronowice, ul. Lindego 13 Wolne od 1 marca 2026 r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czyżyny - 3 osobne pokoje - dla studentów N20 Nieruchomości oferuje na wynajem od stycznia funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53m2 położone na zielonym, spokojnym osiedlu "fajny Dom" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 345 000 zł51 m² 26 502,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy apartament z tarasem w świetnej lokalizacji Grzegórzki w Krakowie. Ul. Grzegórzecka. Okolica: okolica świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

6 400 zł64 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej rezydencji Riva Verona przy ul. Madalińskiego, dębniki, kraków. Mieszkanie o niekonwencjonalnym układzie, urządzone w śródziemnomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

823 781 zł51 m² 16 067,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu Starego Podgórza - w miejscu, gdzie miejski styl życia spotyka się z zielenią, spokojem i nowoczesnym komfortem. Na sprzedaż piękne, komfortowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

945 000 zł54 m² 17 597,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołodziejska

Łagiewniki,Kraków

839 215 zł70 m² 11 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

70 m2 całkowite, 56 m2 użytkowe - mieszkanie ze skosami, które robią klimat Cisza, zieleń, wszędzie blisko. To mieszkanie trzeba zobaczyć, bo tu liczy się odczucie przestrzeni. Skosy są, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Nowa Huta,Kraków

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

F-m08 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,85 m2 + balkon 2,5 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Miejsce w garażu podziemnym 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Kraków

6 000 zł96 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępny od zaraz! Na wynajem luksusowy 3 pokojowy apartament usytuowany przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja: ulica Marszałka Piłsudskiego to jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brożka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

777 291 zł46 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o metrażu 46,13m zlokalizowanego na III piętrze w budynku z windą od dewelopera. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębniki,Kraków

890 000 zł75 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu położonym w Opatkowicach przy ulicy Petrażyckiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

2 200 000 zł72 m² 30 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 71m2, położone w sercu Krakowa przy ul. Krowoderskiej. Ze względu na położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

817 621 zł53 m² 15 349 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

959 310 zł71 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.A.4.15 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 49,9 m2 - Kraków Podgórze Złocień Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.