dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chopina

Krowodrza,Kraków

1 100 000 zł56 m² 19 579,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Chopina w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam! lokalizacja: apartament znajduje się w kamienicy z 1930 roku przy ulicy Mikołaja Zyblikiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Złocień,Kraków

692 000 zł53 m² 13 118,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2 znajdujące się na osiedlu Złocień w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. * idealne dla rodziny / inwestora * stan deweloperski * blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Bronowice Małe,Kraków

3 300 zł71 m² 46,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane, czyste, komfortowe, dla rodziny, super lokalizacja! Bronowice - ul. Radzikowskiego - tuż przy rondzie Ofiar Katynia. Do wynajęcia od zaraz, po generalnym remoncie - 3 pokojowy (2 osobne pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 286 100 zł71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

71,45 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Wola Duchacka,Kraków

719 000 zł52 m² 13 826,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wola Duchacka, pogórze Duchackie, beskidzka, witosa, gołaśka, kurdwanów Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Woli Duchackiej. Mieszkanie 52 m2 z 3 ustawnymi pokojami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Łagiewniki,Kraków

890 000 zł51 m² 17 451 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Rydlówka ( Podgórze - Łagiewniki) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą oraz korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m + 35 m tarasu, położone na nowoczesnym osiedlu Bagry Park przy ul. Bagrowej w dzielnicy Płaszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

878 157 zł55 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 3 piętrze, posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 399 000 zł75 m² 18 653,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below Do sprzedania przestrzenne mieszkanie, jasne i z dużym tarasem,. Trzypokojowy apartament o powierzchni 74,34m2 znajduje się na 9 piętrze w krakowskiej dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

542 800 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

[rezerwacja] Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - Biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado ma przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

673 302 zł47 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

2.A.1.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 47 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

1 259 000 zł102 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przenieś swoje biuro do strefy, która inspiruje. Otwarta antresola daje Ci swobodę aranżacji profesjonalnego miejsca pracy w domu, pozwalając zachować salon wyłącznie na czas dla bliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

930 000 zł63 m² 14 875,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Małysiaka, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 134 360 zł63 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

63,02 m | 3 pokoje | ogródek | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 63.02 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

835 245 zł67 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia od zaraz nowoczesny, przestrony apartament wykończony w wysokim standardzie oraz z dbałością o szczegóły w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

774 858 zł68 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 058 852 zł63 m² 16 783,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,09 m przy ul. Portowej w krakowskiej dzielnicy Zabłocie - wyjątkowa propozycja dla osób szukających wygodnego, nowoczesnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem na północy Krakowa. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze III-piętrowego budynku z 2000 r. przy ul. Kwartowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Park Fort 2 Kościuszko im. prof. Janusza Bogdanowskiego

Ugorek,Kraków

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie z pięknym widokiem, usytuowane na 10. piętrze nowoczesnego budynku z nową windą. Mieszkanie idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Mistrzejowice,Kraków

2 600 zł46 m² 56,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującym się na os. Bohaterów Września w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46.08 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Godlewskiego

Mydlniki,Kraków

985 000 zł68 m² 14 485,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Mydlnikach | ul. Emila Godlewskiego | 68 m Opis: - powierzchnia: 68 m - 3 pokoje - Piętro: 1 w kameralnym, 2-piętrowym bloku - Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

645 000 zł49 m² 13 244,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokoje z widokiem na miasto. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 48,7 m i znajduje się na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińska

Prądnik Biały,Kraków

784 500 zł60 m² 13 184,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne, świeżo po remoncie, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zielińskiej 22 - Prądnik Biały Powierzchnia: 59,5 m | Cena: 784 500 pln Możliwość obniżenia ceny o 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawel,Kraków

1 212 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

1 019 000 zł59 m² 17 406,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 58,54 m | 4 piętro | ekspozycja południowo-zachodnia | kameralna inwestycja | Płaszów Zakup bezpośrednio od dewelopera : bez pcc bez prowizji Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Dębniki,Kraków

594 990 zł47 m² 12 659,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje - 47,0 m Cena: 594 990 zł + dodatkowo miejsce postojowe w podziemnym garażu Przedostatnie takie mieszkanie. Szukasz kompaktowego, dobrze rozplanowanego trzypokojowego na Dębnikach? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

3 500 zł60 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla Ciebie- oferta dla Rodzin - osiedle ogrodzone z całodobową Ochroną ekskluzywne,prestiżowe nieopodal Rybitwy,Płaszów oferta dla pracujących od 1 czerwca 2026 roku rezerwuj już dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Łobzów,Kraków

1 806 091 zł83 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe w stanie deweloperskim z garażem i dwoma bardzo dużymi balkonami , z cichą windą , ochroną i monitoringiem. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Płaszów,Kraków

650 916 zł53 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

1 299 000 zł65 m² 20 055,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament z 51 m tarasem | Bez pcc | 64,77 m | 3 pokoje | Garaż | Kraków północ Na sprzedaż nowy, idealnie wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

940 986 zł63 m² 14 915 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie na Zabłociu w takim metrażu, w tak niskiej cenie na rynku! Oddane do użytku! Do wejścia! Przestronne, kameralne mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

820 000 zł55 m² 15 007,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Do sprzedaży nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54,64m położone na III piętrze w 4- piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2025 r. na Ruczaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

2 990 zł48 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Rakowicka | Osiedle Oficerskie | Grzegórzki | 47,6 m Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

785 000 zł52 m² 14 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 52,35 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł64 m² 23 584,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

1 975 000 zł67 m² 29 477,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 054 000 zł60 m² 17 525,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 60,14 m2 znajdujące się przy ulicy Conrada w Krakowie. Oferta przedstawia nieruchomość wykończoną pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3 pokoje z dwoma balkonami - Kraków, piaski Nowe Planowane przekazanie kluczy: marzec/kwiecień 2026 Nowoczesne, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 55,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

842 044 zł56 m² 15 095,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij