dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 916 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

630 000 zł35 m² 17 918,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doradcy z Home Drop mają przyjemność zaprezentować to urocze, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35,16 m2, położone na 4. piętrze ładnego, pięciokondygnacyjnego budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wielickiej/ Seweryna Prezentowana nieruchomość składa się z : - salonu z wydzieloną częścią kuchenną, - sypialni, - łazienki z wanną, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Dębniki,Kraków

619 000 zł36 m² 17 377,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku (bez windy), ul. Raciborska, dzielnica dębniki/ruczaj. Parking dla mieszkańców bloku na identyfikator. Lokal Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie w samym centrum Krakowa, przy ul. Długiej. Idealne dla osób, które cenią sobie bliskość centrum oraz dostępność wszelkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 28.09.2024r mieszkanie 60 m2 duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią sypialnia łazienka hall miejsce parkingowe w garażu podziemnym loggia z widokiem na Wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

737 758 zł52 m² 14 111,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy mieszkania zakupionego od uznanego dewelopera ekopark. Bronowice są bezapelacyjnie najbardziej atrakcyjną dzielnicą w zachodniej części Krakowa. Nowoczesne, a ciągle legendarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

718 000 zł40 m² 18 013,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji apartament: na powierzchnie 45m2składają się: -salon z aneksem kuchennym (wpełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

740 000 zł51 m² 14 538,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okulickiego 51 (z piwnicą w cenie). Lokalizacja I opis inwestycji: * inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Ugorek,Kraków

2 599 zł51 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker aktualne, dostępne od zaraz! Ul. Śliczna w Krakowie, właściciel bezpośrednio wynajmie mieszkanie samodzielne o pow. 51 mkw, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

979 000 zł50 m² 19 540,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nr. lok. E.1.18 Do sprzedaży nowoczesna mieszkanie 2 pokojowe 50m2 m2 ul. Wita Stwosza, w centrum Krakowa, blisko Dworca Głównego i Starego Miasta. metraż 50.09 m2 loggia 4 m2 wysokość 2.68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w inwestycji przy ul. Grzegórzeckiej 69b. Mieszkanie: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

718 000 zł44 m² 16 318,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nr 17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,59 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem przytulne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Podgórze w pobliżu zalewu Bagry. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

550 000 zł37 m² 14 745 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Okólnej Na Kozłówce. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Zabłocie,Kraków

1 095 000 zł60 m² 18 159,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

D3 1/1/5/3a i pcc! Stare Podgórze - Do sprzedaży piękne mieszkanie 60,3 m2 w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Termin realizacji 1q2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

804 000 zł67 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z potencjałem przy ul. Białoprąckiej - dzielnica Prądnik Biały Rozkład oraz parametry techniczne mieszkania stwarzają możliwości do przearanżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

799 000 zł54 m² 14 934,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Trójstronne 2-pokoje z loggią, komórką i garażem! Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju pomiędzy ulicami Łagiewnicką, kobierzyńską i Stefana Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bocheńska

Stare Miasto,Kraków

1 095 000 zł34 m² 32 206 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z tarasem w apartamentowcu klasy Premium na Kazimierzu, 4 minuty od ul. Miodowej i Szerokiej. Cały Kraków w zasięgu ręki! English below! Więcej informacji: renata tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

949 000 zł58 m² 17 313,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

English below Sulma Real Estate ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie znajdujące się w przedwojennej kamienicy przy ulicy Prądnickiej. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Mistrzejowice,Kraków

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! okulickiego! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Okulickiego Nieruchomość położona na 3 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

674 114 zł38 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

530 000 zł34 m² 15 460,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na sprzedaż, o powierzchni 34,28m2 , usytuowanym na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, zlokalizowanym przy ulicy Lublańskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Helton Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się przy ul. Głowackiego do wynajęcia w cenie 2800 zł. Rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Łobzów,Kraków

690 000 zł33 m² 20 953,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż bardzo ustawne, już gotowe do odbioru, urocze 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, 7 piętro, blisko Galerii Krakowskiej (1.5 km). Jest to nowa inwestycja, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

630 000 zł41 m² 15 317,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż na zasadzie cesji praw - brak podatku pcc Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z loggią w stanie deweloperskim, zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żułowska

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł42 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41,53M2 przy ulicy żułowskiej,olsza opis mieszkania: przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ulicy Żułowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

721 257 zł52 m² 13 915,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bronowice są bezapelacyjnie najbardziej atrakcyjną dzielnicą w zachodniej części Krakowa. Nowoczesne, a ciągle legendarne. W mieście i na uboczu zarazem. Tu mieszka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

726 515 zł52 m² 14 017,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie osiedle Stalowe lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z osiedli Nowej Huty, 2 minuty spacerem do przystanków komunikacji miejskiej z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 45 m, usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nowe, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Łagiewnikach, przy ulicy Fredry - tuż obok Bonarki! Jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Barciach

Prądnik Czerwony,Kraków

770 000 zł44 m² 17 303,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z ogromną przyjemnością przedstawić Państwu duże, przestronne mieszkanie przy ul. Na Barciach 4. Nieruchomość o powierzchni 44,5 m2 znajduję się w apartamentowcu na 1 piętrze. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Spółdzielcze,Kraków

670 000 zł50 m² 13 535,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku położonym w południowej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Prądnik Czerwony,Kraków

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Bohomolca 5 *powierzchnia 44 m2 *parter *ogrzewanie miejskie *istnieje możliwość parkowania pod blokiem na zewnętrznych, nienumerowanych miejscach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

1 289 000 zł52 m² 24 961,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Masarskiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 51,64m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

820 000 zł52 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! mała góra! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Mała Góra na kameralnym i bardzo zielonym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

679 960 zł40 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne wykończone 2-pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem - bieżanów prokocim N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Barciach

Prądnik Czerwony,Kraków

3 000 zł44 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja riverside Mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na parterze i składa się z : Przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

806 647 zł52 m² 15 453 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie na Krakowskim osiedlu Ruczaj, znajdujące się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij