dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 59,3 m przy ul. Poznańskiej lokalizacja: dzielnica: krowodrza ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

776 700 zł43 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 2-pokojowy z tarasem, położony na 2 piętrze, o powierzchni ok. 43,15 m . Układ i cechy mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Śródmieście,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji! ul. Śliczna 34b - okolice Tauron Areny Do wynajęcia przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

688 880 zł42 m² 16 235,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,43 m , zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy Krowodrza / Prądnik Biały w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

875 000 zł40 m² 22 096 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielopole

Stare Miasto,Kraków

761 200 zł35 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Krakowa | 2 pokoje | ul. Wielopole / Zyblikiewicza | 34,6 m + piwnica | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Krakowa w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 37 m - loggia, widok na zieleń, 2 piętro Oferuję mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kompozytorów

Krowodrza,Kraków

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drodzy Państwo, do wynajęcia piękne, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Kompozytorów. (inwestycja Mieszkaj w Mieście). Dostępne od 01.11.2025r. Lokal ma 46 m2 + ok 6m2 balkonu. Dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podedworze

Piaski Wielkie,Kraków

565 396 zł34 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanej inwestycji na Podgórzu Duchackim ul. Podedworze Zakup bez podatku pcc, 0% prowizji - oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy zł Wykończenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

733 320 zł39 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,8 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Czyżyny,Kraków

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia na czyżynach! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy - na uboczu ul. Centralnej. Osiedle cieszy się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Republiki Korczakowskiej

Prokocim,Kraków

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Republiki Korczakowskiej, prokocim, kraków. Bądź pierwszym najemcą! Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Grzegórzki,Kraków

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, kraków Grzegórzki (sąsiedztwo Hali Targowej) Mieszkanie znajduje się na parterze, jest w pełni umeblowane i wyposażone. Dostępne do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Płaszów,Kraków

490 114 zł35 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie 35,26m2 +balkon. Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią sypialni łazienki Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dębniki,Kraków

3 500 zł48 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem (ekspozycja zachodnio-północna). Idealne dla osób, które cenią wygodę, nowoczesny styl i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Prądnik Biały,Kraków

619 000 zł55 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji - ul. Szafirowa, okolice Al. 29 Listopada oferta dostępna wyłącznie W nest brokers Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

875 000 zł40 m² 22 057 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 39,67m2 przy ul. Pana Tadeusza w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Złocień,Kraków

569 000 zł37 m² 15 508,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: pokój + salon z aneksem kuchennym + łazienka o łącznej powierzchni 36,69 m2 przy ul. Malachitowej w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

999 000 zł47 m² 21 378,10 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na osiedlu krk w dzielnicy Bronowice, przy ul. Stańczyka. Budynek i lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w apartamentowcu z 2022 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

534 000 zł42 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

### rezerwacja! ### Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej! Zapraszam Cię do kontaktu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie położone na os. Na Stoku czyli cichej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mistrzejowice,Kraków

556 800 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,80m2 w budynku 9 piętrowym przy ulicy Piasta Kołodzieja. oraz podatku pcc! Posiadam więcej mieszkań w tej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

426 000 zł28 m² 14 973,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz małego, ale funkcjonalnego dwu pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji? To dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 28.45m to doskonała propozycja zarówno na start, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagrodzkiego

Borek Fałęcki,Kraków

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu mieszkanie typu studio, z dodatkową przestrzenią w formie antresoli do zagospodarowania. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krakowa, która łączy tradycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbie,Kraków

549 000 zł37 m² 14 918,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,64 m ul. Widok, kraków - blisko Wisły, idealne na inwestycję! opis nieruchomości: na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

617 160 zł42 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Adres: ul. Łepkowskiego Prądnik Czerwony, kraków Mieszkanie: 11C Cena: 617 160,00 pln Powierzchnia: 41,70 m Piętro: parter Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mistrzejowice,Kraków

499 000 zł38 m² 12 961 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Os. Złotego Wieku | 38,5 m | 1. piętro | Balkon + piwnica lokalizacja: osiedle Złotego Wieku, mistrzejowice zielona i spokojna część Krakowa, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

665 000 zł46 m² 14 599,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Krakowa, idealne zarówno dla pary, jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł42 m² 16 474,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do odbioru mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy krowodrza/prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 599 000 zł51 m² 31 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Łagiewniki,Kraków

742 431 zł41 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,57 m położone na parterze nowoczesnego budynku w rejonie ulicy Rydlówki, w dzielnicy Podgórze (mateczny). Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners Premium Real Estate prezentuje wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w dzielnicy Bronowice - ul Przybyszewskiego. Lokalizacja: bronowice to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabłocie,Kraków

875 000 zł40 m² 22 057 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,67 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Azory,Kraków

729 000 zł48 m² 15 225,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,88m2 w nowej inwestycji przy ulicy Conrada. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubicz

Śródmieście,Kraków

2 800 zł25 m² 112 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem kamienicy przy ul. Lubicz w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Olsza,Kraków

549 000 zł36 m² 15 094,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja! polecamy! super mieszkanie 2 pokojowe do wejścia! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Ułanów w rejonie Ugorka. Nieruchomość położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Górka Narodowa,Kraków

649 000 zł44 m² 14 703,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

749 000 zł43 m² 17 582,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zamieszkaj od zaraz przy ul. Zakopiańskiej! Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż w bloku z windą z lat 90. XX w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament na ul. Dąbrowskiego O powierzchni 33M2, podgórze dostępne od 03.11.2025 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

3 900 zł49 m² 79,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, ciche i eleganckie 2-pok. mieszkanie z balkonem , położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Romanowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Górka Narodowa,Kraków

577 000 zł35 m² 16 485,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dobrze ustawne mieszkanie, w spokojnej ale rozwijającej się okolicy na północy Krakowa. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

575 000 zł44 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij