dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łanowa

Płaszów,Kraków

43,61 zł/m²180 m² 7 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Budynek w sąsiedztwie ulicy Łanowej, ok 700m od stacji bp. Do wynajęcia część budynku mieszkalnego w całości użytkowanego na na cele biurowe. Pomieszczenia: poziom 1 - pokój 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ciepłownicza

Czyżyny,Kraków

48 zł/m²24 m² 1 152 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia samodzielne biuro znajdujące się przy ul. Ciepłowniczej. Lokal znajduje się na 3 piętrze. Centralne ogrzewanie w cenie. Dodatkowo płatny prąd i Internet. Wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Piasek,Kraków

85,71 zł/m²210 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje Do wynajęcia bardzo klimatyczne biuro w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa. Lokal znajduje się na II piętrze i ma powierzchnię 210 m2. Możliwe przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 322 516 zł180 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Kraków,małopolskie

15,25 €/m²367 m² 5 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje powierzchnie biurowe klasy aa -tower unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku biurowo - handlowym unity centre -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Stare Miasto,Kraków

37,43 zł/m²171 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: lokalizacja w samym centrum Krakowa w odległości 7 minut do Rynku Krakowskiego. Doskonałe połączenie z resztą Krakowa zarówno komunikacją miejską jak i samochodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Dębniki,Kraków

14 €/m²380 m² 5 320 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja: w kompleksie biurowym w dzielnicy Dębniki, doskonałe połączenie z centrum miasta transportem miejskim i samochodowym, ścieżka rowerowa, lokal: lokal z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Krowodrza,Kraków

60,90 zł/m²168 m² 10 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje: lokalizacja: doskonały adres w centrum Krakowa , liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, niewielka odległość od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Kraków

55,90 zł/m²164 m² 9 143 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 283 163 zł99 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

67,12 zł/m²73 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 73m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy w Krakowie w rejonie ulicy Westerplatte, lubicz i Kopernika. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Grzegórzki,Kraków

13,95 €/m²255 m² 3 557 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kasja Commercial Real Estate prezentuje powierzchnie biurowe w centrum krakowa/grzegórzki/ Lokalizacja: biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa via a vis przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

76 zł/m²138 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy Państwu wyjątkową możliwość wynajmu lokalu gastronomicznego, usytuowanego w doskonałej lokalizacji na ulicy Dąbrowskiego, w nowoczesnej inwestycji na Starym Podgórzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

18 €/m²100 m² 1 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy w unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku biurowo-handlowym unity centre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Grzegórzki,Kraków

541 041 zł36 m² 15 028,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne lokale inwestycyjne (usługowe) zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Krakowa - Grzegórzki, zaledwie 1,7 km od Rynku Głównego. Projekt został przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Szczygla

Płaszów,Kraków

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowy lokal użytkowy mieszczący się na parterze budynku wraz przynależnymi miejscami postojowymi. Lokal znajduję się w kameralnym otoczeniu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Galicyjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

71,75 zł/m²140 m² 10 045 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy możliwość przejęcia w pełni funkcjonującej restauracji Sushi, zlokalizowanej przy ul. Galicyjskiej w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, w sąsiedztwie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do sprzedaży bez pośredników lokal handlowo-usługowy o powierzchni 63m2, znajdujący się na parterze bloku mieszkalnego na osiedlu Krowodrza Górka, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

660 000 zł48 m² 13 639,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości o powierzchni użytkowej 48,39 m2 (w tym pum mieszkania 45,34 oraz pum piwnicy 3,05 m2) znajdującej się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowskiej

Bieńczyce,Kraków

4 380 000 zł630 m² 6 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy o powierzchni 630 m w pawilonie handlowym w centrum osiedla przy ul. Marii Dąbrowskiej w Nowej Hucie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Miłkowskiego

Ruczaj,Kraków

5 000 000 zł708 m² 7 060,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal niemieszkalny o powierzchni 708,2 m na I piętrze budynku przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 5 w dzielnicy Ruczaj-Zaborek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Semperitowców

Grzegórzki,Kraków

64,29 zł/m²14 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy 14 m2 w budynku biurowo-mieszkalnym zlokalizowanym przy ul. Semperitowców. Budynek I lokalizacja: obiekt biurowy zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Krowodrza,Kraków

55,56 zł/m²63 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia bez pośredników lokal handlowo-usługowy o powierzchni 63m2, znajdujący się na parterze bloku mieszkalnego na osiedlu Krowodrza Górka, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

68 zł/m²14 m² 986 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: ul. Wielicka, w pobliżu skrzyżowania z ul. Powstańców Wielkopolskich. Opis lokalu: do wynajęcia samodzielny pokój biurowy usytuowany na I piętrze biurowca. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Kraków

66,29 zł/m²53 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Salwatorska

Salwator,Kraków

110,24 zł/m²64 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości aprest prezentuje komfortowy lokal użytkowy premium, zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ulicy Salwatorskiej w Krakowie. Nieruchomość charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Królewska

Nowa Wieś,Kraków

72,58 zł/m²79 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal w centrum Krakowa. Lokalizacja Lokal położony w nowoczesnej kamienicy na czwartym piętrze w centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 200 zł86 m² 18 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego w okolicy Plant Krakowskich. Lokal znajduje się przy ulicy Krowoderskiej. Atrakcyjne miejsce do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

96 zł/m²37 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kuklińskiego

Rybitwy,Kraków

72 zł/m²100 m² 7 173 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt biurowo-usługowy 99,62 m Rybitwy / okolice ul. Saskiej, teren zamknięty Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie zamkniętym w rejonie Rybitw, w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Złoty Róg

Krowodrza,Kraków

4 400 000 zł366 m² 12 021,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowy budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 366 m w Krakowie- krowodrza (ul. Złoty Róg), zaledwie 2,5 km od ścisłego centrum. Nieruchomość inwestycyjna, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

100 zł/m²102 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 101,86 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

2 950 272 zł150 m² 19 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

100 zł/m²104 m² 10 439 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 104,39 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

61,03 zł/m²44 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro położone tuż obok ch Bonarka w doskonałej lokalizacji! reprezentacyjny lokal Z pięknym widokiem na południowy wschód i tereny zielone! Nowy budynek w pełni biurowy, recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Ruczaj,Kraków

2 880 000 zł360 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jednopoziomowy, przestronny, ruczaj Do sprzedaży przestronny, dobrze doświetlony lokal w Krakowie na Ruczaju. Wejście od ulicy, witryny wystawowe. Układ lokalu pozwala na wydzielenie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Kraków

649 000 zł39 m² 16 624 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MB Estates prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części centrum Krakowa. Ulica Wrzesińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

100 zł/m²96 m² 9 562 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 95,62m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Urzędnicza

Nowa Wieś,Kraków

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena: 499 000 zł Powierzchnia: 47,5 m Kondygnacja: przyziemie | kamienica z 1934 roku Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem z ulicy, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Woronicza

Prądnik Czerwony,Kraków

78 zł/m²100 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro open space 100m2 + opcje większych powierzchni - ul. Jana Woronicza, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na wynajem nowoczesna przestrzeń biurowa typu open space o powierzchni około 100 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

100 zł/m²37 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od już lokal usługowy w stanie deweloperskim do wykończenia pod dane usługi mieszczący się w świeżo wykończonym budynku o wyższym.