dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 613 ogłoszeń

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem powierzchni handlowej III piętro 20 m ul. Łowińskiego 7e, kraków Nowa Huta Do wynajęcia powierzchnia handlowa zlokalizowana na III piętrze budynku biurowego przy ul. Łowińskiego 7e.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²223 m² 10 927 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem powierzchni handlowej parter 223 m2 ul. Łowińskiego 7e, kraków Nowa Huta Do wynajęcia powierzchnia handlowa zlokalizowana na parterze budynku biurowego przy ul. Łowińskiego 7e. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²168 m² 7 056 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem powierzchni handlowej - ul. Łowińskiego 7e, kraków Nowa Huta Do wynajęcia powierzchnia handlowa zlokalizowana na I piętrze budynku biurowego przy ul. Łowińskiego 7e. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 045 zł119 m² 10 731,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż- lokal biurowy z pewnym Najemcą umowa na 5 lat! Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany w ul. Marcika 12 - obok ch Zakopianka, wynajmowany przez stabilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

42,57 zł/m²555 m² 23 629 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 554,61 m2, zlokalizowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

42,65 zł/m²423 m² 18 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 423,43 m2, zlokalizowany na II.

Szczegóły ogłoszenia

78,87 zł/m²75 m² 5 915 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 75,37 m2, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

59,41 zł/m²353 m² 20 970 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 352,50 m2, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia biura ok 300 m na samodzielnym 1 p. Spokojna okolica, obok Biedronka, parking, heliport, 100 m do Wisły. 13.500 zł netto Tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

55,27 zł/m²506 m² 27 968 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 506,04 m2, zlokalizowany na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50,80 zł/m²196 m² 9 956 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 195,09 m2, zlokalizowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

117,29 zł/m²56,90 m² 6 674 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy z witryną 57 m2 Lokal usytuowany w okolicach ronda Żołnierzy Wyklętych/ul. Mazowieckiej, w pobliżu przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Lokal posiada witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł383 m² 9 922 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy ,na pierwszym piętrze z niezależnym wejściem. Lokal wysoki aż 3m o powierzchni 383m2. Składa się z części open space , zamkniętego biura ,zamkniętej sali.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²29,39 m² 1 767 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe, lub usługowe w Krakowskich Bronowicach. O lokalach Składające się z wolnych przestrzeni biurowych, zaopatrzone w klimatyzacje oraz wykładziny dywanowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

90 zł/m²75 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal handlowo usługowy przy ul.Papierni Prądnickich 73. Lokal ma 75mkw, wysokość 3m i może być przeznaczony na każdy rodzaj działalności gospodarczej. Lokal ma wylewki, tynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

33,33 zł/m²12 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy psychologów, psychoterapeutów różnych modalności, psychiatrów, coachów oraz przedstawicieli pokrewnych specjalności (dietetyków, logopedów) do wynajęcia nowoczesnego gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Nowy Kleparz

Kleparz,Kraków

15 €/m²248 m² 3 728 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 248,5 m2 w nowoczesnym kompleksie apartamentowo-biurowym Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Montelupich, w pobliżu Fortów Kleparz. Lokal znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stefana Batorego

Piasek,Kraków

38,62 zł/m²166 m² 6 399 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowy z witryną | 165,69 m2 Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w okolicy ul. Stefana Batorego. Lokal znajduje się w kompleksie apartamentowo-biurowym w odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Niedźwiedziny

Swoszowice,Kraków

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta na zasadach wyłączności Mam przyjemność zaprezentować Państwu 6-pokojowy dom o powierzchni około 190 m2 (użytkowa około 160 m2) położony na dużej działce o powierzchni 1 087 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Na Stawach

Salwator,Kraków

45 zł/m²167 m² 7 502 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy Salwator 166,70 m2 lokalizacja Lokal usytuowany jest w zadbanej kamienicy wybudowanej w 1912 roku w okolicy Placu Na Stawach. Budynek zachowuje swój kameralny charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karmelicka

Śródmieście,Kraków

45,45 zł/m²44 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w kamienicy, w okolicy ul. Karmelickiej, w niedalekiej odległości od Rynku Głównego. Wejście do lokalu znajduje się przez klatkę schodową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czerwieńskiego

Azory,Kraków

64 zł/m²134 m² 8 563 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy, nowoczesny lokal biurowy 133,80 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy ul. Czerwieńskiego i ul. Rydla. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Pana Tadeusza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

33 zł/m²300 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz biurowych zlokalizowanych w centrum Krakowa, zaledwie 3 km od Rynku Głównego. Doskonała komunikacja i szybki dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Plac Inwalidów

Kraków,małopolskie

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny parterowy lokal witrynowy w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy Placu Inwalidów. Nieruchomość jest dostępna od zaraz. Obecnie Właściciel dokonuje w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

100 zł/m²84 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal witrynowy 84 m2 | Krowodrza Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 84 m2 w dzielnicy Krowodrza, w okolicy ul. Racławickiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Skośna

Dębniki,Kraków

75 zł/m²98 m² 7 352 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal W budynku handlowym | 98 m2 | działaność gastronomiczna Nowoczesny budynek, w którym znajduje się lokal usytuowany na Ruczaju w okolicach ul. Skośnej. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Malachitowa

Złocień,Kraków

600 000 zł34 m² 17 482,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

87,36 zł/m²435 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowy Lokal biurowy przez agencje nieruchomosci o powierzchni 435m2 zlokalizowany na Rynku Głównym w Krakowie. Lokal świetnie nadaje sie na prowadzenie: -Kancelarii prawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

55,10 zł/m²98 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany przy ul. Radzikowskiego. Lokal znajduje się na II piętrze i składa się z 6 pomieszczeń biurowych, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

1 145 880 zł85 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Lokal usługowy w nowopowstałej inwestycji Apartamenty Składowa przy ul. Składowej 22 w Krakowie w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza. Przeznaczony pod działalność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

447 120 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ostatni dostępny lokal usługowy wraz z promocją miejsce na niezależnej platformie gratis! Parametry : -usytuowany na parterze budynku -standard deweloperski do własnej adaptacji -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Heltmana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 997 000 zł276 m² 14 455,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje: english version below Do sprzedania nowoczesny lokal biurowo - usługowy znajdujący się w Krakowie, dzielnica Podgórze. Charakterystyka: - klasa budynku A - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fredry

Bonarka,Kraków

80 zł/m²90 m² 7 178 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m2 w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie apartamentów bezpośrednio przy ulicy Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kobierzyńska

Zakrzówek,Kraków

503 000 zł28 m² 17 964,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela -janik Agent prowadzący Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Krowodrza,Kraków

61,90 zł/m²126 m² 7 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje: lokalizacja: doskonały adres w centrum Krakowa , liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, niewielka odległość od Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Kraków

38,78 zł/m²165 m² 6 398 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: lokalizacja w samym centrum Krakowa w odległości 7 minut do Rynku Krakowskiego. Doskonałe połączenie z resztą Krakowa zarówno komunikacją miejską jak i samochodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Bonarka,Kraków

80 zł/m²90 m² 7 178 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m , doskonale nadającego się na gabinet fizjoterapii. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

60 zł/m²160 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje industrialne powierzchnie biurowe z rampą i windą towarową Lokalizacja: dzielnica Grzegórzki, wjazd od ulicy Mogilskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Bonarka,Kraków

68,01 zł/m²291 m² 19 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować ofertę lokalu biurowego do podnajęcia w Krakowie o powierzchni 275,97 metrów kwadratowych netto (pow. Użytkowa) i 291,15 metrów kwadratowych brutto na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

55 zł/m²198 m² 10 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaoferować lokal biurowy do wynajęcia zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Balickiej. Jest to niezależny parter z wydzielonymi gabinetami, kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Heltmana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

65 zł/m²268 m² 17 420 zł

 

Przeznaczenie:-