dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 179 ogłoszeń

58,93 zł/m²280 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy budynek wolnostojący z działką o powierzchni 1500 m. Nieruchomość: - o powierzchni ok. 280 m2 na dwóch kondygnacjach ( parter około 140 m i piętro około 140m) -.

Szczegóły ogłoszenia

70,51 zł/m²156 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.155 m 2, położony na drugim piętrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

89,09 zł/m²78,57 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu o pow. 80 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

48,53 zł/m²340 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy - Góra Libertowska 340m2. Oferujemy lokal dwupoziomowy - Góra Libertowska wśród innych lokali i punktów usługowych. Lokal dwupoziomowy z dużą witryną i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40,18 zł/m²111,75 m² 4 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

homfi ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy lokal o powierzchni całkowitej 111,75m2 wyposażony w pompę ciepła i rekuperację na wynajem przy ul. Kazimierza Wierzyńskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²120 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal użytkowy o powierzchni 120 m przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokaizacja Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kraków

Kraków,małopolskie

71,50 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal znajduje się w domu-bliźniaku, który jest położony przy dużym osiedlu mieszkaniowym. Lokal o powierzchni 0k. 70m2 , dobrze doświetlony, z dwoma wejściami, łazienką, są miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

62,63 zł/m²190 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal gastronomiczny zlokalizowany na Krakowskim Kazimierzu. Lokal o powierzchni 190 m2 składa się z parteru z bardzo dużą witryną z wejściem od frontu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²80 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, z doskonałą komunikacją do reszty Krakowa. Lokal o wielkości 80 m2 jest podzielony na 4.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 13, 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyposażony lokal gastronomiczny przy ruchliwej ulicy! Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 35 m , położony na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²223,09 m² 16 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową w kameralnym budynku Regent Office w pobliżu Nowego Kleparza. Lokal położony jest na 3. piętrze. Szczegóły techniczne: -Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²572,74 m² 13 173 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w wysokim standardzie umiejscowiony w nowoczesnym biurowcu. Duże przeszklone witryny wychodzące na ulice Pawią zapewniają idealne doświetlenie naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

52,46 zł/m²122 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla kancelarii lub biura rachunkowego, która zoptymalizuje firmowe koszty? Oferujemy do wynajęcia przestronny (122 m ), nowy lokal użytkowy przy ul. Gen. J.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²170 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni ok. 170m 2 w prestiżowej lokalizacji na Zabłociu. Prezentowana powierzchnia stanowi doskonałą przestrzeń do zagospodarowania pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²325,37 m² 21 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny lokal biurowy o pow. 325,37 m , zlokalizowany na Rynku Głównym w Krakowie. Lokalizacja Rynek Główny to serce Krakowa, które oferuje:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferuję Państwu lokal biurowo-handlowy o pow. 244m2 w ekskluzywnym biurowcu klasy A (parter) w samym sercu handlowego centrum Krakowa. Efektywnie wykorzystana przestrzeń, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²210 m² 17 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Krakowa - Stare Miasto! O lokalu: składający się z 3 dużych i przechodnich pomieszczeń typu open space, holu, kuchni, schowka oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokale Handlowo - Usługowe Kraków Południe - Lokale o różnym metrażu: 150 m, 200 m, 400 m, 600 m, 1000 m i więcej. - lokale na parterze z witrynami i na piętrach -.

Szczegóły ogłoszenia

123,13 zł/m²13,40 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy 13,40 m - nowoczesny biurowiec hexagon, ul. Zamknięta, kraków (podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 13,40 m , mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

58,64 zł/m²58,30 m² 3 419 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 58,3 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji tuż przy Placu na Groblach. Lokalizacja: budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralny lokal biurowy w wysokim standardzie Bronowice 70m2/ trzy pokoje/zaplecze Szukasz komfortowej przestrzeni do pracy w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

60,15 zł/m²130 m² 7 820 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu użytkowego, zlokalizowanego w sąsiedztwie Centrum Handlowego Zakopianka przy ul. Zakopiańskiej. Lokal położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

78,69 zł/m²82,60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia jasny, klimatyzowany lokal o pow. 82,6m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

47,47 zł/m²158 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Funkcjonalny budynek biurowy przy ul. Łanowej w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia funkcjonalny budynek biurowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

54,90 zł/m²455,54 m² 25 009 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Leach & Lang oferuje na wynajem wyjątkową przestrzeń biurową znajdującą się w odrestaurowanej kamienicy z windą i klimatycznym ogrodem przy ul. Karmelickiej. Lokal znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

64,86 zł/m²37 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Wesoła ul. Dwernickiego 37 m Do wynajęcia lokal o powierzchni 37 m , położony na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Dwernickiego, w dzielnicy Wesoła, tuż obok Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²150 m² 1 875 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal, biuro - Kraków Czyżyny lokale: - o różnej powierzchni 50 m, 80 m, 150 m, 200 m, 380 m - funkcjonalna aranżacja - możliwość skorzystania z umeblowania - duży open.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²196 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal dwukondygnacyjny przy ul. Szlak w Krakowie w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²73 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe na wynajem dla firm pod biura coworkingowych jak również dla firm i korporacji. Budynek biurowy klasy A 6 kondygnacji naziemnych oraz garaże podziemne. Wokół budynku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²100 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa: - w wysokiej klasy biurowcu - możliwość adaptacji pomieszczeń do własnych potrzeb - dostępne powierzchnie biurowe w tym samym budynku: 25m, 50m,.

Szczegóły ogłoszenia

55,90 zł/m²163,56 m² 9 143 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokalizacja: lokalizacja w samym centrum Krakowa w odległości 7 minut do Rynku Krakowskiego. Doskonałe połączenie z resztą Krakowa zarówno komunikacją miejską jak i samochodową,.

Szczegóły ogłoszenia

70,27 zł/m²74 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do odstąpienia gotowy lokal gastronomiczny zlokalizowany na Kazimierzu w w bliskiej odległości Wawelu. Lokal o powierzchni 74 m2 składa się z parteru z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

58,59 zł/m²128 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Leach & Lang z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal o powierzchni 128 m, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komforcie pracy. Przestrzeń obejmuje trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia cały parter budynku stanowiący ładny, nowoczesny lokal biurowo-usługowy położony w Bronowicach w kameralnym nowym budynku z 2020 r. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²327 m² 14 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Leach & Lang przedstawia na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w budynku klasy B+ przy ul. Mogilskiej. Lokal ma powierzchnię 327 m2 i położony jest na II piętrze. Układ: wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

41,51 zł/m²265 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowo-magazynowy | Kraków ul. Witkowicka Przedstawiam Państwu ofertę lokalu o bardzo duży potencjał pod kątem działalności biurowo-magazynowej. Największym atutem jest połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

94,87 zł/m²39 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon depilacji laserowej do odstąpienia w centrum Kazimierza! Salon działa nieprzerwanie od początku 2024 roku i przynosi stałe dochody opis: - powierzchnia lokalu to 39 m - Parter +.

Szczegóły ogłoszenia

45,56 zł/m²273 m² 12 438 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy na drugim piętrze z windą o powierzchni 273 m2 zajmujący całe piętro w kameralnym biurowcu w Bronowicach.II piętro : 177m2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²216,60 m² 8 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy pętli autobusowej w Sidzinie. Lokal o powierzchni 216,6 m 2 położony jest na 2 piętrze (zajmuje całe piętro budynku). Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²57 m² 6 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków ul. Rakowicka Nowy lokal użytkowy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 57 m2, zlokalizowany przy ul. Rakowickiej w trzypiętrowej kamienicy. Lokal.