dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Krakowska

Śródmieście,Kraków

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal dwupoziomowy znajdujący się w rejonie Galerii Krakowskiej / Stare Miasto. Idealnie nadaje się na lokal gastronomiczny lub klubo-kawiarnię, dla lokalu wykonano projekt aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

55,56 zł/m²27 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal na parterze z witrynami o powierzchni ok. 27 m2. Lokal w bloku mieszkalnym na Ruczaju w rejonie ul. Kobieryńskiej. Skłąda się z 1 pomieszczenia głównego +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Krakusa

Stare Podgórze,Kraków

19,23 zł/m²39 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Krakusa przecznica od ul.Limanowskiego ( Stare Podgórze ). W kamienicy wynajmowanej na biura do wynajęcia 2 pokoje na II piętrze o powierzchni 39 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Marka

Stare Miasto,Kraków

47,04 zł/m²85 m² 3 998 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 85m2 w Starym Mieście ul. św. Marka Ogrzewanie gazowe własne- płacisz za faktyczne zużycie Koszt najmu do rozmowy- przyjdź dogadamy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworska

Dębniki,Kraków

21,84 zł/m²146 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

"kont" - prezentuje lokal biuro/usługi/mieszkanie/dom Lokalizacja: dworska/ Dębniki/ rej, monte Cassino/ rej. Ronda Grunwaldzkiego/ Kapelanka/ Marii Konopnickiej/ Twardowskiego/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dajwór

Kazimierz,Kraków

25 zł/m²66 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

For English please call: przestronny lokal biurowy, 3 pomieszczenia, kazimierz, ul. Dajwór W naszej ofercie posiadamy kilka pokoi biurowych w tym budynku - zapraszam na lokalizacja Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skorupki

Grzegórzki,Kraków

40,48 zł/m²42 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia lokalu o pow ok. 42m2 w stanie developerskim , co daje możliwość własnej aranżacji pomieszczenia , zgodnie z potrzebami zawodowymi dla których Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Główny

Kraków,małopolskie

35,19 zł/m²54 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy pod prestiżowym adresem rynek główny dostępny od 1 lutego 2014. Powierzchnia lokalu 54,47 M2 Lokal mieści się w oficynie na 1 piętrze pokój 1; 33,12M2 pokój 2 ; 17,37M2 łazienka ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dajwór

Kazimierz,Kraków

25 zł/m²23 m² 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

For English please call: pokój biurowy O powierzchni 23m2 na kazimierzu, ul. Dajwór W naszej ofercie posiadamy kilka pokoi biurowych w tym budynku - zapraszam na lokalizacja Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

73,80 zł/m²209 m² 15 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy, biurowy Kraków, ok.Piłsudskiego II piętro budynku lokal na , biuro, usługi toaleta, zaplecze socjalne lokal w bardzo dobrym stanie technicznym W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wolnica

Kazimierz,Kraków

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem, mieszkanie 3-pokojowe, mieszkanie apartamenty, lokal biurowy, kazimierz, plac wolnica> Klimatyczny lokal użytkowy albo apartament, do wynajmu cały lub część 80m2+50m2, cały ma130 m2 na całym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wolnica

Kazimierz,Kraków

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem, mieszkanie 5-pokojowe, mieszkanie apartamenty, lokal biurowy, kazimierz, plac wolnica> Klimatyczny lokal użytkowy albo apartament, 130 m2 na całym 1 piętrze w kamienicy z XVIII w., stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grabowskiego

Śródmieście,Kraków

34,72 zł/m²72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Mieszkanie 2-pokojowe-jk, lokal biurowy, stare Miasto, ulica Grabowskiego.Lokal mieści się na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. Grabowskiego, jest to przecznica z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marka

Śródmieście,Kraków

40 zł/m²134 m² 5 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Mieszkanie 4-pokojowe, lokal biurowy, stare Miasto, ulica Świętego Marka, okolica Floriańskiej. Lokale są w wyremontowane gotowe do wynajęcia, lokale znajdują się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marka

Śródmieście,Kraków

40 zł/m²83 m² 3 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Mieszkanie 3-pokojowe, lokal biurowy, stare Miasto, ulica Świętego Marka, okolica Floriańskiej. Lokale są w wyremontowane gotowe do wynajęcia, lokale znajdują się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Felicjanek

Śródmieście,Kraków

25,30 zł/m²83 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Mieszkanie 3-pokojowe, lub lokal biurowy, stare Miasto, ulica Felicjanek, w niedalekiej odległości ulicy Zwierzynieckiej. Kamienica w dobrym stanie. Ogrzewanie centralne miejskie wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Felicjanek

Śródmieście,Kraków

25 zł/m²107 m² 2 675 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Mieszkanie 3-pokojowe, mieszkanie dwupoziomowe, lokal biurowy, stare Miasto, ulica Felicjanek, w niedalekiej odległości ulicy Zwierzynieckiej. Kamienica w dobrym stanie. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kopernika

Kraków,małopolskie

48,61 zł/m²72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę lokal usługowo-handlowy w Skawinie przy ul. Kopernika, w sąsiedztwie Zespołu Szkół, oraz Wydziału Komunikacji i Geodezji. Wokół bloki mieszkalne i domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

36,95 zł/m²110 m² 4 065 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal przy ul. Floriańskiej, znajdujący się w odremontowanej kamienicy na poziomie -1. Lokal po kapitalnym remoncie. Wejście przez bramę i domofon. Powierzchnia lokalu to ok. 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Solna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

65,22 zł/m²253 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowej inwestycji przy ul. Solnej /doskonała lokalizacja przy bulwarach wiślanych , u zbiegu ruchliwych ulic takich jak Limanowskiego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Słowackiego

Łobzów,Kraków

51,50 zł/m²411 m² 21 167 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal biurowy, łobzów, lokal biurowy, powierzchnia - 411m2 - wydzielone pokoje biurowe, węzły sanitarne, kuchnia, sale konferencyjne. Standard powierzchni: klimatyzacja z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Floriańska

Śródmieście,Kraków

350 zł/m²200 m² 70 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal handlowo-usługowy, stare Miasto, floriańska, parter lokal handlowy duże witryny, duża otwarta przestrzeń, dziesięciometrowa szerokość ekspozycji od strony ulicy Floriańskiej, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Długa

Śródmieście,Kraków

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal handlowo-usługowy, stare Miasto, do wynajęcia frontowy lokal o pow. 100m2 z dwoma wejściami i dwoma witrynami. Lokal jest wyremontowany. Mieści się w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jasnogórska

Krowodrza,Kraków

33,33 zł/m²180 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

DO wynajmu lokal of. nr lw-3038 Lokal usługowo handlowy 180m z zapleczem parkingowym, na I piętrze. Lokalizacja: rejon rondo ofiar Katynia (rondo Kraka), ul. Armii Krajowej, ul. Jasnogórska, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kręta

Krowodrza,Kraków

18,18 zł/m²110 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal biurowy, prądnik Biały, ulica kręta> Całe piętro w domu dwurodzinnym, cztery nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, loggia. Lokal znajduje sie na 1 piętrze, posiada osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Miodowa

Śródmieście,Kraków

48,89 zł/m²205 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia frontowy lokal pod gastronomię, o powierzchni całkowitej 204,54 m2 ( 116,96 m2 parter + 14,29 m2 piwnica +kom. lokatorskie 6,09 m2 + 18,68 m2 mały ogródek + 48,52 m2 ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

60 zł/m²225 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal biurowy, stare Miasto, wynajem , Przepięknie odrestaurowana kamienica z windą, bardzo dobra lokalizacja 5 minut pieszo do Rynku Głównego. Oferta wynajmu powierzchni biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Królewska

Łobzów,Kraków

75 zł/m²240 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal biurowy, łobzów, królewska, lokal znajduje na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Ogrzewanie-własna kotłownia. Lokal składa się z 9 osobnych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Biskupia

Śródmieście,Kraków

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal biurowy, stare Miasto, ulica Biukupia. Do wynajęcia lokal biurowy 150m2, pięć pomieszczeń biurowych. Lokal zajmuje większą część pierwszego piętra okazałej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Główny

Stare Miasto,Kraków

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

The English description is available at the end of the Polish text. Ścisłe centrum miasta! lokal użytkowy O wysokim standardzie. Prestiżowa lokalizacja - rynek główny! lokalizacja: - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Śródmieście,Kraków

61,58 zł/m²58 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

sprzedaż , wynajem , Lokal biurowy, lokal handlowo-usługowy, stare Miasto, ulica Długa, 5 minut pieszo do Rynku Głównego, bardzo duży ruch pieszy. Lokal w nowo wyremontowanej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Sławkowska

Stare Miasto,Kraków

43,21 zł/m²162 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Koszt najmu wynosi około 7 000 zł netto + media i odstępne w wysokości 100 000 złotych. Do wynajęcia lokal usługowy przy ulicy Sławkowskiej. Świetna lokalizacja, 2 minuty pieszo do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

54,91 zł/m²193 m² 10 598 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal handlowo-usługowy, stare Miasto, bardzo dobra lokalizacja i komunikacja, blisko Rynku Głównego, okolica Galerii Krakowskiej. Lokal handlowo-usługowy. Lokal z wejście.