dowolna

Lokale usługowe Kraków - Oferty najmu i sprzedaży lokali

440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

440 ogłoszeń

105 zł/m²75,14 m² 7 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalny lokal usługowy na wynajem o powierzchni 75,14 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Zabłocia - dzielnicy, która w ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł61,59 m² 11 657,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²467,57 m² 25 716 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Privatehousebrokers jako agent wyłączny ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego dwupoziomowego lokalu w kameralnym biurowcu Creativo Center zlokalizowanym przy ul. al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²89,72 m² 7 178 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m , doskonale nadającego się na gabinet fizjoterapii. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną Kraków, ul. ks. Wincentego Turka Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 54 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. ks.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowy 48 m Designer Outlet Kraków Oferujemy na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni 48 m z prawem cesji najmu, zlokalizowany w nowoczesnym centrum handlowym Designer Outlet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 967 240 zł115,72 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 115,72 m , zlokalizowany w Krakowie, w nowej inwestycji realizowanej przez Imperial Capital. To propozycja dla firm, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Bronowice lokal użytkowy z witryną do sprzedaży 65 m Nieruchomość: lokal użytkowy o powierzchni 65 m , położony w nowo wybudowanym apartamentowcu oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 300 mkw w nowoczesnym budynku w dzielnicy Podgórze przy ulicy Rydlówka. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²500 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo - usługowy parę minut od rynku głównego O powierzchni 500 M2. Wnętrza charakteryzują się wysokimi sufitami, dużymi oknami i pow. typu open space Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²156,68 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę parterowego lokalu o powierzchni 156,68 m2 znajdującego się w charakterystycznej i prestiżowej inwestycji Wings Plaza na.

Szczegóły ogłoszenia

70,09 zł/m²107 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ładny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 107 m2, znajdujący w budynku przy ul. Królewskiej. Przeznaczenie: - lokal idealny na sklep lub inną działalność usługową. -.

Szczegóły ogłoszenia

67,12 zł/m²73 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 73m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy w Krakowie w rejonie ulicy Westerplatte, lubicz i Kopernika. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 000 zł100,80 m² 14 573,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 100,80 m2 położony tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Chełmońskiego 109 w Krakowie! wyłącznie U nas! agentów zapraszam do współpracy!.

Szczegóły ogłoszenia

104,84 zł/m²124 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Veryhome Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 124 m , położonego w strategicznym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

221,72 zł/m²90,20 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 90.2 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne, biurowe lub handel. Do wynajęcia od listopada.

Szczegóły ogłoszenia

43,27 zł/m²104 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 104m2 | ul. Krowoderska | Ścisłe centrum Krakowa | Parter kamienicy Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 104 m2, usytuowany na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł30 m² 13 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

5 056 264 zł206 m² 24 544,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł88 m² 9 647,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż w pełni przygotowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 88 m , przystosowany pod działalność gastronomiczną, z odbiorem Sanepidu. Nieruchomość zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 198 025 zł293,07 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 293 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Granicznej w Skawinie. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł195 m² 14 872 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 195 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku gotowy do prowadzenia biznesu od zaraz. To przestrzeń zaprojektowana pod działalność operacyjną: bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 084 737 zł88,19 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale uzytkowe na sprzedaż - dębniki, ruczaj - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

103 zł/m²75 m² 7 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowo wybudowana kamienica położona przy ul. Rakowickiej! Budynek wykończony w wysokim standardzie i przygotowany pod adaptację na konkretną działalność, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²350 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Pachońskiego w Krakowie. Podstawowe informacje Powierzchnia lokalu wynosi 350 m2 Dwa wejścia do lokalu Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł167,80 m² 8 641,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 167,80 m2 położony tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Chełmońskiego 109 w Krakowie! wyłącznie U nas! agentów zapraszam do współpracy!.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł130 m² 938,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Cena: 122000.00 (do negocjacji); Czynsz: 7000.00 zł; Rozkład: bez skosów, jasny, korzystny układ, trójstronne, ustawne; Budynek: nowe budownictwo; Standard: do wprowadzenia; Szanowni Państwo - mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 000 000 zł708,20 m² 7 060,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal niemieszkalny o powierzchni 708,2 m na I piętrze budynku przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 5 w dzielnicy Ruczaj-Zaborek.

Szczegóły ogłoszenia

299,15 zł/m²117 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

English below Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy zlokalizowany w samym centrum Krakowa, przy ul. Floriańskiej, dzielnica Stare Miasto. Lokal ma powierzchnię ok 117 m2 i znajduje się się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży Lokal Usługowy 287m2 z dużymi witrynami Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: w najbliższej okolicy liczne punkty handlowo-usługowe (biedronka, punkty gastronomiczne, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 544 714 zł108,35 m² 14 256,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji - Ruczaj. - duże witryny - Parter - Parking - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu W tej inwestycji dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

66,33 zł/m²98 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany na parterze budynku na ulicy Przewóz. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²545 m² 29 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowo-magazynowa - 545 m - kraków, ul. Łowińskiego Do wynajęcia funkcjonalny, w pełni wyposażony obiekt biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 545 m .

Szczegóły ogłoszenia

100,50 zł/m²169,15 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej, kameralnej inwestycji klasy premium, zlokalizowanej przy ul. Tatarskiej 3 w sercu prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²153,51 m² 8 443 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu powierzchnię handlowo-usługową przy ul. Zakopiańskiej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w budynku Silver Square, w rejonie ulicy Zakopiańskiej, ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek wolnostojący - lokal użytkowy z witryną | 25m2 | ul. Chełmońskiego Lokalizacja: kraków, prądnik Biały - Azory, ul. Chełmońskiego Cena: 1400 zł Kaucja: 1400 zł Powierzchnia: 25.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: lokal handlowo - usługowy na parterze o powierzchni 98,97 m2 - część biurowo - handlowa - 3 pomieszczenia - osobna kuchnia i łazienka - pomieszczenie gospodarcze - 3 wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł52 m² 27 884,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zespół Annderson oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 52 m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

73,47 zł/m²49 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mint Property prezentuje ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 49 m , usytuowanego na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem od ul. Dietla.Nieruchomość jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²750 m² 52 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna powierzchnia biurowa w centrum Krakowa - idealna dla firm szukających dużej, komfortowej i nowoczesnej przestrzeni. Opis: - 750 m2 ( z możliwością podziału na 320 m2 i 430.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m , usytuowany na poziomie -1 (w suterenie) w zadbanej.