dowolna

Lokale usługowe Kraków - Oferty najmu i sprzedaży lokali

450 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

450 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pleszowska

Prądnik Biały,Kraków

47,06 zł/m²85 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu lokal użytkowy w Krakowie. Opis: lokal położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku wolnostojącym, wyposażony: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Kraków

102,74 zł/m²73 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem przy ul. Piłsudskiego w Krakowie. Powierzchnia 80 m2 Il. pomieszczeń: 3 Ogrzewanie elektryczne Oferta prosto od dewelopera, który do 20 kwietnia ma najemcę. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Plac Bohaterów Getta

Stare Podgórze,Kraków

80 zł/m²250 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Plac Bohaterów Getta. Lokal handlowo-usługowy znajdujący się tuż przy ul. Na Zjeździe. Lokal typy open space z wydzielona toaletą. Wysokość 320cm. Centralne ogrzewanie miejskie, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Stare Miasto,Kraków

70 zł/m²70 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na wynajem przy. ul. Zamkowej. Powierzchnia 70 mkw, 3 pokoje plus łazienka. W momencie podpisania umowy na dłuższy okres właściciel wyraża zgodę na wstawienie ścianek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

81,97 zł/m²61 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Właściciel oferuje do wynajęcia lokal narożny z dużymi witrynami o pow. 61m2 Lokal usytuowany jest w budynku przy ul Banacha 55, os. Ozon etap IV Jest to lokal narożny z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

14 €/m²305 m² 4 270 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje narożny lokal z dużymi przeszklonymi witrynami w okolicy Ronda Mogilskiego Lokalizacja: w nowoczesnym budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

29 zł/m²100 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od zaraz trzy-pokojowy lokal użytkowy o powierzchni 100m2 przy ulicy Karmelickiej, zlokalizowane. tuż obok Placu Inwalidów. Nieruchomość z dwoma ogromnymi, oddzielnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Piastów,Kraków

279 000 zł25 m² 10 945,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal usługowy w Krakowie, os. Piastów 65 Na lokal jest kilka chętnych osób do wynajęcia za kwotę ok 2400 pln/msc - roi ok 11%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

47 zł/m²170 m² 7 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal użytkowy lu1 o powierzchni 170,23 m2, wykończona podłoga płytkami i wymalowane ściany. W nowo wybudowanej i znakomicie zlokalizowanej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

105,45 zł/m²55 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy przy ul. Dobrego Pasterz nieruchomość: - pow. 55m2 - parter - lokal składa się z sali sprzedażowej, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bosaków

Olsza,Kraków

7 000 zł140 m² 50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal frontowy na parterze do wynajęcia od zaraz, powierzchnia 140 m2, przeszklony w wielopiętrowym apartamentowcu. Wysokość lokali 3.3 m. Możliwy każdy rodzaj działalności. Czynsz 49 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

70 zł/m²127 m² 8 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferujemy funkcjonalny lokal usytowany przy ul. Wrocławskiej, naprzeciw Szpitala Wojskowego. W pobliżu Aleje Juliusza Słowackiego, ul. Lubelska, prądnicka, nowy Kleparz. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

203,54 zł/m²11 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Potrzebujesz niewielkiego lokalu na parterze pod nieduży biznes w centrum miasta? Zapoznaj się z tą ofertą. Główne zalety - Lokalizacja - Niskie opłaty - Niewielka powierzchnia Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

64,34 zł/m²218 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność prezentować Państwu lokal o powierzchni 217 m2 przeznaczony do wynajęcia/sprzedaży. Wnętrze zostało zaprojektowane pod działalność biurowo-szkoleniową. Ergonomiczny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo usługowy przy ul.Fredry w Krakowie w budynku po generalnym remoncie. Przed lokalem parking z miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania przez najemcę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

249 300 zł28 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przy Grzegórzeckiej lokalizacja: oferowany lokal znajduje się w sąsiedztwie Hali Targowej, przystanków komunikacji miejskiej z wymuszonym ruchem pieszym przy nieruchomości. Lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rybianka

Prądnik Czerwony,Kraków

55 zł/m²155 m² 8 525 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w okolicy ul. Powstańców i al. 29 Listopada - 155 m2 Lokal użytkowy o powierzchni 155 m2, obejmujący cały parter nowego budynku, w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bocheńska

Kazimierz,Kraków

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon fryzjerki w pełni wyposażony, gotowy do funkcjonowania. 5 stanowisk, 3 myjnie Kiela Aqua relax, stanowisko do brwi/rzęs, recepcja, poczekalnia, labolatorium, zaplecze, toaleta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kosmetyka 100 m2*wysoki standard*stare Miasto Lokal usługowy o powierzchni 100 m2 w pełni zaadaptowany pod działalność kosmetyki lub spa. Składa się z recepcji, poczekalni, 2 gabinetów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 90m2. Lokal doskonale nadaje się na gabinety, siedzibę firmy itp. Powierzchnia zlokalizowana na niskim parterze budynku wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

71,43 zł/m²42 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

DO wynajęcia lokal biurowy o pow. 42 m2 położony na parterze nowego budynku w dzielnicy Żabiniec. Opis Lokal z dużymi witrynami, w skład którego wchodzi: - pomieszczenie główne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości oferują do wynajęcia ładny lokal użytkowy o powierzchni 45m. Lokal mieści się na 1 piętrze niskiego budynku. Nieruchomość położona na os. Bohaterów Września. Opis lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

90 zł/m²78 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraków - Prądnik Biały - ul. Andrzeja Zauchy przestronny lokal handlowo-usługowo-biurowy W atrakcyjnej lokalizacji dosępny od zaraz! możliwość dowolnej innej aranżacji. Lokal posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Miasto,Kraków

17 000 000 zł600 m² 28 333,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki hotel w Centrum Krakowa. [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hotel Działa od stycznia 2023 roku i cieszy się uznaniem oraz zadowoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kamieńskiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

25,80 zł/m²500 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wolnostojący budynek handlowo-usługowy z dużym ogrodem lokalizacja: oferowany lokal znajduje się w pobliżu ulic Kamińskiego i Bieżanowskiej. W sąsiedztwie wolnostojące budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości Arkadia prezentują dwustumetrowy lokal do wynajęcia wraz z ogrodem i dużym parkingiem, tuż przy Willi Decjusza -aleja Kasztanowej w Krakowie. Jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Rynek Kleparski

Stare Miasto,Kraków

195,51 zł/m²117 m² 22 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Home-Estate ma zaszczyt zaprezentować Państwu lokal usługowy o powierzchni 117 m2 zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskich plant przy ulicy Rynek Kleparski 4 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

42 zł/m²200 m² 8 421 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Estate Nieruchomości prezentuje lokal handlowy do wynajęcia zlokalizowany w znanej galerii handlowej przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Lokal doskonale ustuowany obok znanej sieci spożywczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

87 zł/m²99 m² 8 623 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal gastronomiczny/usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Lipskiej w atrakcyjnej dzielnicy Podgórze, blisko Zabłocia. Do wynajęcia atrakcyjny lokal o metrażu 99,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

72 zł/m²78 m² 5 580 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 77,5 m2 w biurowcu klasy A (powierzchnia najmu brutto: 94,38 m2). Nowoczesny budynek biurowy jest umiejscowiony przy ul. Pilotów 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

88 zł/m²44 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Galicyjskiej (centralna) na nowo powstałym potężnym osiedla centralna park w atrakcyjnej dzielnicy Czyżyny, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 040 000 zł72 m² 14 444,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro home ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż lokal usługowy położony na parterze w sześciopiętrowej inwestycji Rydlówka 40 w budynku A. To przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Malborska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

655 200 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Emmerson Lumico Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu lokal usługowy na sprzedaż, położony na parterze w trzypiętrowej inwestycji przy ul Malborskiej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Janowa Wola

Zabłocie,Kraków

50 zł/m²143 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal biurowo-handlowy o powierzchni 143 m2 na Zabłociu. Lokal znajduje się w budynku przy ul. Janowa Wola 6 w Krakowie (dzielnica Stare Podgórze rejon Zabłocie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kapelanka

Ruczaj,Kraków

1 100 000 zł66 m² 16 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy Państwu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 66 m2 zlokalizowany na osiedlu Podwawelskim w wolnostojącym budynku wybudowanym w latach 80-tych. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

95 zł/m²43 m² 4 115 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Lipskiej w atrakcyjnej dzielnicy Podgórze, blisko Zabłocia. Do wynajęcia atrakcyjny lokal o metrażu 43,32 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

95 zł/m²43 m² 4 106 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Lipskiej w atrakcyjnej dzielnicy Podgórze, blisko Zabłocia. Do wynajęcia atrakcyjny lokal o metrażu 43,22 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

99 zł/m²68 m² 6 693 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Grzegórzeckiej 77 w atrakcyjnej dzielnicy. Do wynajęcia atrakcyjny lokal U2 o metrażu 67,61 m2 znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

25 €/m²180 m² 4 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje narożny lokal handlowo-usługowy z ogródkiem w unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Weryhy-Darowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 130 000 zł138 m² 8 188,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szanowni państwo, mam przyjemność zaprezentować lokal użytkowy wraz z najemcą - Przedszkolem Publicznym. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Wincentego Weryhy-Darowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Długa

Śródmieście,Kraków

140 zł/m²160 m² 22 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje lokal usługowy z witryną przy ruchliwej ulicy - Śródmieście! Nieruchomość: lokal znajduje się na parterze kamienicy w centrum Krakowa. Lokal ma 160m2,.