dowolna

Lokale użytkowe Kraków ul. Karmelicka

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

122,22 zł/m²45 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia frontowy lokal handlowo-usługowy pow. 45 m2. Zlokalizowany jest na parterze w kamienicy przy ul. Karmelickiej. Lokal posiada witrynę, składa się z 2 pomieszczeń, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

17,86 zł/m²56 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków, stare Miasto, ul. Karmelicka - ścisłe centrum, 5 minut pieszo do Rynku Głównego. Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

39,98 zł/m²54 m² 2 159 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Karmelicka-II piętro, lokal biurowy-dwa pokoje biurowe, jasna kuchnia, węzeł sanitarny, pomieszczenie magazynowo-gospodarcze. Całodobowa ochrona i monitoring części wspólnych budynku, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Śródmieście,Kraków

39,90 zł/m²51 m² 2 045 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Karmelicka, i piętro - lokal biurowy - 51,25m2 - Dwa pokoje biurowe, węzeł sanitarny. Całodobowa ochrona i monitoring części wspólnych budynku, winda, piękny ogród do korzystania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

45 zł/m²47 m² 2 115 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Simplerent oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 46 mkw, usytuowany na parterze w budynku handlowo- biurowym, położony w centrum miasta przy ulicy Karmelickiej. Układ lokalu: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

39,90 zł/m²51 m² 2 045 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ul. Karmelicka - I piętro, lokal biurowy o powierzchni 51,25 m2. Dwa pokoje biurowe, węzeł sanitarny. Całodobowa ochrona i monitoring części wsolnych budynku, winda, piękny ogród do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

52,90 zł/m²175 m² 9 258 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Simplerent oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 175 mkw, usytuowany na I piętrze w budynku handlowo- biurowym, położony w centrum miasta przy ulicy Karmelickiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

48,82 zł/m²313 m² 15 282 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 313 m2 usytuowany na I piętrze prestiżowego budynku bardzo niedaleko ulicy Karmelickiej. Na nieruchomość skład się 7 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

47,50 zł/m²450 m² 21 375 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy - 450m2 Lokal znajduje się w kamienicy z roku 1880, odremontowanej w 2006r, kamienica zlokalizowana przy jednej z głównych ulic Krakowa. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

750 000 zł122 m² 6 125,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przecznica ul. Karmelickiej- atrakcyjny lokal doskonały pod działalność biurową/ usługową. Przestrzenny, wysoki lokal, w zadbanej kamienicy, - usytuowany na wysokim parterze, - z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

1 414 500 zł148 m² 9 557,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia Lokal posiada łączną powierzchnię 148 m². Na dwóch poziomach lokalu znajduje się komfortowa przestrzeo, pozwalająca na ciekawą aranżację wnętrza. Górna kondygnacja - poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²600 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warunki najmu: pow 600 m - jedna kondygnacja - do wynajęcia jest część powierzchni biurowej czyli ok. 600 m.kw. lub poszczególne 4 kondygnacje (ilość metrów na poszczególnych kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²400 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warunki najmu: pow 200 m - jedna kondygnacja - do wynajęcia jest część powierzchni biurowej czyli ok. 400 m.kw. lub poszczególne 4 kondygnacje (ilość metrów na poszczególnych kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²800 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warunki najmu: pow 800 m - jedna kondygnacja - do wynajęcia jest część powierzchni biurowej czyli ok. 800 m.kw. lub poszczególne 4 kondygnacje (ilość metrów na poszczególnych kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

46 zł/m²54 m² 2 484 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ul. Karmelicka - II piętro - lokal biurowy 54m2 - Dwa pokoje biurowe, jasna kuchnia, węzeł sanitarny pomieszczenie magazynowo-gospodarcze. Całodobowa ochrona i monitoring części wspólnych budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warunki najmu: pow 200 m - jedna kondygnacja - do wynajęcia jest część powierzchni biurowej czyli ok. 200 m.kw. lub poszczególne 4 kondygnacje (ilość metrów na poszczególnych kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Karmelicka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy - 4 pokoje powierzchnia - około 100m2 ul. Karmelicka / ul. Kremerowska kraków - centrum - stare miasto Elegancki lokal użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

33,94 zł/m²109 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Piękne, przestronne biuro przy ulicy Karmelickiej. Doskonałe miejsce do pracy i reprezentacji. Pomieszczenia biurowe, socjalne, dwie toalety oraz prysznic. Świetna lokalizacja. Po remoncie. Mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

29,41 zł/m²85 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal w dobrej cenie: 85 m2 za 2500,- netto. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych w amfiladzie (26,4; 14,8; 17,6), z których ostatni ma osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

28 zł/m²75 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal w dobrej cenie: 75 m2 za 2100,- netto. Lokal składa się z 2 pokoi biurowych (35,7m2 i 17,6m2), holu (14m2), kuchni, wc oraz dwóch małych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

39,90 zł/m²51 m² 2 045 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany przy ul. ul. Karmelickiej na I piętrze lokal biurowy 51,25m2 - Dwa pokoje biurowe, węzeł sanitarny. Całodobowa ochrona i monitoring części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

43 zł/m²168 m² 7 224 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na IV piętrze, łącznie ma powierzchnię 3168 m2. Zaletą tych biur jest otwarta przestrzeń, która może być dostosowana do potrzeb najemcy. Dodatkowym atutem jest duża ilość dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

1 414 500 zł148 m² 9 557,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

46 zł/m²54 m² 2 484 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²800 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²600 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²400 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

28 zł/m²138 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy przy ul. Karmelickiej Wysoki parter ( nad sklepem sportowym), wejście przez bramę. Centralne ogrzewanie, klimatyzacja, alarm, podwieszane sufity wraz z oświetleniem, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

0,62 zł/m²160 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu wynajem lokalu gastronomicznego położonego na Starym Mieście (ul. Karmelicka). Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 160 m kw + 160 m kw (przyziemie) + istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

45 zł/m²51 m² 2 306 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponujemy Państwu wynajem lokalu biurowego o powierzchni 51,25 m kw ., położonego w kamienicy przy ul. Karmelickiej. Lokal obecnie składa się z 2 pokoi biurowych oraz węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal opow. 55m - wysoki parter. Bardzo blisko ul. Karmelickiej. 2 pokoje , aneks kuchenny, łazienka. polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy parterowy przy ul. Karmelickiej w Krakowie. Lokal posiada 39,34 m2 i składa się z dwóch pokoi, korytarza, holu, łazienki i pomieszczenia socjalnego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

32,81 zł/m²64 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa - przy ulicy Karmelickiej. Lokal po kapitalnym remoncie, usytuowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

22,06 zł/m²68 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia część lokalu biurowego na parterze kamienicy przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Krakowa. Lokal składa się z 2 pomieszczeń, mających powierzchnię, odpowiednio, 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Śródmieście,Kraków

28 zł/m²138 m² 3 864 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraków śródmieście ul. Karmelicka. Atrakcyjny lokal biurowy, wysoki standard, dobra lokalizacja. Lokal biurowy o pow. ok. 138 m2, położony na wysokim parterze, z wejściem przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| do sprzedania przestronny lokal w centrum Krakowa, znakomita lokalizacja - ulica Karmelicka. Wejście od strony frontowej oraz od podwórza. Lokal o powierzchni 110m2 usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Śródmieście,Kraków

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości: do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 25m2, składający się z sali handlowej oraz wydzielonego, małego pomieszczenia gospodarczego. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal pod kątem działalności biurowej na drugim piętrze kamienicy. Powierzchnia wynosi 90 m2. Lokal jest świeżo wyremontowany, ogrzewanie w budynku jest gazowe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Śródmieście,Kraków

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 100m2 z unikalnym w Starym Mieście tarasem ok. 25m2, przy ulicy Karmelickiej. Położony na I piętrze pałacu miejskiego z lat 80. Dwa pomieszczenia w amfiladzie, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4