dowolna

Lokale użytkowe Kraków Osiedle Nowy Świat

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

200 zł/m²85 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji, 850m2 + duże, witryny! Świeżo po remoncie!~~zapraszam do oglądania lokalu użytkowego w bardzo atrakcyjnej i rozpoznawalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

200 zł/m²170 m² 34 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji, 170m2 + duże, widoczne witryny! Świeżo po remoncie!~~zapraszam do oglądania lokalu użytkowego w bardzo atrakcyjnej i rozpoznawalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na Starym Mieście, ponad 100m2!~~oferuję lokal na najwyższym, 4-tym piętrze kamienicy przy ul. Zwierzynieckiej. Ma powierzchnię ponad 100m2 i składa się z dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krupnicza

Nowy Świat,Kraków

70 zł/m²61 m² 4 294 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Odrestaurowany XIX-wieczny budynek oferuje ok. 900m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej, która została unowocześniona, jednak zachowała dawny klimat. Obiekt znajduje się w samym centrum Krakowa.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Nowy Świat

Włącz powiadomienia

  • ...