Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Kraków Osiedle Kobierzyn

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

56 zł/m²150 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy przy ul. Kobierzyńskiej 150 m2 Od końca lipca dostępne będą dwa przestronne piętra biurowe o powierzchni ok. 530 m każde. Wcześniej siedziba międzynarodowej firmy. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²293 m² 16 408 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy na parterze 293 m | Ruczaj Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 293 m zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku z miejscami parkingowymi. Lokal obejmuje cały.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²120 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 120 m2 | Ruczaj Od końca lipca dostępne będą dwa przestronne piętra biurowe o powierzchni ok. 530 m każde. Wcześniej siedziba międzynarodowej firmy. Biura zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²132 m² 7 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne lokale biurowe przy ul. Kobierzyńskiej Od końca lipca dostępne będą dwa przestronne piętra biurowe o powierzchni ok. 530 m każde. Wcześniej siedziba międzynarodowej firmy. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Kobierzyńska

Kobierzyn,Kraków

1 403 247 zł126 m² 11 132,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy lu-6 zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju. Powierzchnia: 126,05 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zawiła

Kobierzyn,Kraków

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy Розмовляю українською / We speak English Poszukujesz idealnego miejsca na swoją działalność? Mamy w ofercie do wynajmu lokal biurowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Kobierzyn,Kraków

37 zł/m²100 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Kobierzyn

Kobierzyn,Kraków

30 zł/m²30 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Samodzielny lokal pod usługi na Kobierzyńskiej Do wynajęcia lokal pod usługi od zaraz, pow. 30 m2 z pomieszczeniem socjalnym. Lokal znajduje się na 1 piętrze, lokal zlokalizowany przy ośrodkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zawiła

Kobierzyn,Kraków

31,25 zł/m²96 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w rejonie ulic kobierzyńska/zawiła. Powierzchnia lokalu to 96 m2 na I piętrze. Lokal idealnie pasuje pod salę treningową ( box, kick-boxing, sztuki walki ). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Kobierzyn

Kobierzyn,Kraków

51,18 zł/m²127 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany na parterze apartamentowca z 2015 roku. Lokal o powierzchni 127m2, posiada duże szklane witryny, oraz opcję 2 wejść, lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Kobierzyn,Kraków

394 400 zł68 m² 5 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania powierzchnia handlowo-usługowo-biurowa, położona w bloku przy ul. Kobierzyńskiej 120. Lokal składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń, można je od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Kobierzyn

Kobierzyn,Kraków

29 zł/m²830 m² 24 070 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowo-magazynowa w rozwijającej się części Krakowa, w sąsiedztwie siedzib wielu znanych firm. Bardzo dogodna lokalizacja, łatwy dojazd, okolica bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zawiła

Kobierzyn,Kraków

28 zł/m²340 m² 9 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa z mozliwością podziału i osobnych wejść. Dodatkowo płatne media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kobierzyńska

Kobierzyn,Kraków

46,28 zł/m²43 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 43m2, w budynku sześcio - kondygnacyjnym przy ul. Kobierzyńskiej (obok Tesco). Budynek posiada podziemny garaż wielostanowiskowy oraz lokale usługowe w parterze (ten jest.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica VIII Dębniki, Kobierzyn