dowolna

Lokale handlowo-usługowe Kraków - Baza ogłoszeń najmu i kupna

484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

484 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

91,46 zł/m²328 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę nowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 330 metrów, zlokalizowany w nowym budynku mieszkalnym na osiedlu gdzie powstało ponad 700 nowych mieszkań, przy ulicy 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

50,77 zł/m²160 m² 8 123 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 160 m , położony na parterze budynku przy ul. Portowej 22a w Krakowie. To dobra propozycja dla firm szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal handlowo usługowy przy ul.Papierni Prądnickich 73. Lokal ma 75mkw, wysokość 3m i może być przeznaczony na każdy rodzaj działalności gospodarczej. Lokal ma wylewki, tynki,.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w kamienicy po remoncie w doskonałej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

841 005 zł50,97 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: lokal: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepienia) -.

Szczegóły ogłoszenia

75,64 zł/m²51,56 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli poszukują Państwo lokalu pod działalność w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowo-handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, kraków | 115 m Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale usługowe na wynajem Wola Justowska Oferujemy do wynajęcia dwa przestronne lokale użytkowe w prestiżowej lokalizacji przy ul. Koło Strzelnicy 5. Lokale znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

104,84 zł/m²124 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Veryhome Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 124 m , położonego w strategicznym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż w pełni działający salon fryzjerski z kompletnym wyposażeniem, gotowy do przejęcia (odstępne) Salon funkcjonuje na rynku od kilku lat, cieszy się stabilną bazą.

Szczegóły ogłoszenia

69,55 zł/m²532 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MB Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajmu lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku. Lokal Nieruchomość składa się z pięciu przestronnych pomieszczeń, kuchni ze stołówką, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł67,75 m² 9 594,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podsumowanie Lokal usługowy z potencjałem do zaadaptowania na potrzeby Twojej firmy! Okna oraz instalacje typu nowego - wentylacja spełnia normy dla gastro 2026. Budynek z roku 2011 oraz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy 134,34 m2 parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy! Lokalizacja Wola duchacka/kurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 134,34 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podgórze - ul. Kalwaryjska - okolica ronda matecznego - lokal - parter - witryna. Do zaoferowania mamy lokal usługowy położony na parterze kameralnego budynku. Kamienica po generalnym remoncie. Wejście -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²196,30 m² 13 741 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu nowoczesny lokal użytkowy w sercu miasta, w doskonale skomunikowanej okolicy ul. Szlak, kraków. Lokalizacja: lokal użytkowy zlokalizowany jest w nowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy przy ul. Małej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w parterze budynku mieszkalnego, w rejonie ulicy Zwierzynieckiej, ulicy Felicjanek, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

84,21 zł/m²95 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 95 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Stare Miasto. Dodatkowe informacje - lokal do wynajęcia od połowy czerwca -.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia - piętro domu - idealne na biuro lub kancelarię | 100 m | Kraków - Mogiła Wynajem całego piętra domu o powierzchni 100 m , przystosowane do prowadzenia spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²139 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m - ul. 29 Listopada Do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal o powierzchni 139 m położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

38,58 zł/m²197 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 197 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Podgórze. Dodatkowe informacje - lokal do wynajęcia od zaraz - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

112,69 zł/m²26 m² 2 930 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal witrynowy | 26 m2 Do wynajęcia atrakcyjny parterowy lokal handlowy na parterze niskiego bloku w sercu Krowodrzy. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Powierzchnia lokalu to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

75 zł/m²76,77 m² 5 758 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal parterowy 77 M2 | nowe osiedle lokalizacja Lokal usytuowany na nowym osiedlu mieszkaniowym (już zamieszkałym) przy ruchliwej drodze w okolicach galerii handlowej M1. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²11,50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój biurowy 11,50 m2 | Krowodrza Do wynajęcia pokój biurowy lub niewielki lokal usługowy w dzielnicy Krowodrza w okolicy ul. Kmieca i ul. Racławickiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy 460 m2 | duży parking ważne: możliwość powiększenia lokalu o 150 m2 (daje to w sumie 610 m2 powierzchni) Lokal usytuowany w bardzo ruchliwym miejscu nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²64,57 m² 3 551 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parter + piwnica | 64,57 m2 | Krowodrza Do wynajęcia lokal parterowy na parterze bloku w dzielnicy Krowodrza w okolicy ul. Podchorążych. Lokal znajduje się na parterze bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²124 m² 1 674 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy lub biurowy przy Rondzie Ofiar Katynia | 124 m2 English version below Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal handlowo-usługowy/biurowy położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

114 zł/m²145 m² 16 530 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy Z witryną | duże osiedle | czyżyny Lokal o powierzchni 145 mkw mieści się w kolejnym etapie bardzo dużej inwestycji mieszkaniowej ulokowanej w krakowskich Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

80,15 zł/m²131 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy 131 M2 | kazimierz Lokal usytuowany na parterze w odnowionej kamienicy nieopodal placu Nowego. Na całą powierzchnię składa się: główna sala open-space, pięć.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²467,57 m² 28 054 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo - usługowy/biurowy dwupoziomowy 467,57 M2 lokalizacja Lokal usytuowany przy bardzo ruchliwej Alei Jana Pawła II. Dwie minuty pieszo do przystanku tramwajowego, z którego dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

136,13 zł/m²191 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 191 m2 | Kazimierz Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z możliwością dostosowania do działalności gastronomicznej. Lokal znajduje się na Kazimierzu w okolicy Placu Wolnica.

Szczegóły ogłoszenia

14,75 €/m²273,68 m² 4 037 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal witrynowy 273,68 m2 | Dębniki Lokalizacja Lokal znajduje się w nowoczesnym biurowcu wzniesionym w 2018 roku, ulokowanym w okolicach ul. Kapelanka. Budynek o kameralnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²75 m² 8 475 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy Z witryną | duże osiedle | czyżyny Lokal o powierzchni 75 mkw mieści się w kolejnym etapie bardzo dużej inwestycji mieszkaniowej ulokowanej w krakowskich Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²35 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ul. Batorego - oferta na wyłączność - Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w przyziemiu (wejście od korytarza, nie od ulicy) w zadbanej kamienicy komercyjnej. Atrakcyjne położenie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²52 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witrynowy lokal 52 m2 | Bieżanów Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w okolicy ul. Wielickiej i ul. Kurczaba. Rewelacyjna lokalizacja - w okolicy duże osiedla mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²48 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 48 m2 Ruczaj | działalność fryzjerska lokalizacja Lokal usytuowany jest w niskim budynku o charakterze handlowo-usługowym powstałym w 2015 roku. Obiekt posiada dwa parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²244,64 m² 17 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Umeblowany lokal biurowy 245 M2 | wysoki standard lokalizacja Lokal usytuowany w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki, w okolicach ul. Armatury. W najbliższej okolicy: makro, merkury.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²82 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy Z witryną 82 M2 | duże osiedle Lokal parterowy usytuowany w samym centrum dużego, nowoczesnego osiedla (3500 mieszkań) w dzielnicy Czyżyny. Na całą powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²280 m² 56 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy 280 m2 - nieopodal Plant / Wawelu Lokalizacja: nieopodal Wawelu, filharmonii Krakowskiej. Świetna komunikacja, bardzo duży ruch potencjalnych klientów dla każdej działalności. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²138 m² 11 730 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo usługowy 138 M2 Lokal parterowy o powierzchni 130 mkw usytuowany w okolicach ulicy Zakopiańskiej, nieopodal Parku Handlowego "zakopianka", makro cash$carry, merkury Market. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

102,59 zł/m²116 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 116 m2 z lokalizowany przy ulicy Stańczyka w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się w Bronowicach przy ul. Stańczyka 8c.