dowolna

Lokale gastronomiczne Kraków - Wszystkie oferty

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

70,03 zł/m²75 m² 5 252 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne lokalu gastronomicznego - pełne wyposażenie gotowe do działalności! Kraków, ul. Borkowska Niepowtarzalna okazja dla ambitnego gastro-przedsiębiorcy! Gotowy biznes do przejęcia na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

11,67 zł/m²150 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Cena 1750 zł obejmuje jedno stanowisko biurowe wraz ze wszystkimi opłatami oraz dostęp do części wspólnych kondygnacji - bez żadnych dodatkowych kosztów (przy umówie na 12 miesięcy). Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

105,69 zł/m²480 m² 50 732 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny 480 m2 | świetna lokalizacja Lokal o powierzchni 480 mkw, przeznaczony pod gastronomię, mieszczący się w sercu Krakowskiego Kazimierza, nieopodal ulicy Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²62,63 m² 3 445 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny w centrum Krakowa | 62,63 m2 | prestiżowa lokalizacja Do odstąpienia działalność gastronomiczna w centrum Krakowa, blisko ul. Długiej i Plant. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

100 zł/m²162,30 m² 16 230 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal parterowy z dużymi witrynami i ogródkiem gastronomicznym. Lokal mieści się na parterze nowego budynku apartamentowego z 2024 roku w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²238 m² 35 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny 238 M2 | parter | stradom Lokal aktualnie doprowadzany do stanu surowego, przygotowywana infrastruktura pod wentylacje gastronomiczną. Przeprowadzany także generalny remont wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²149,76 m² 18 720 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy 150 m2 | nowe osiedle | gastro Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnym w okolicach ul. Stanisława Lema w Krakowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

31,05 zł/m²434,75 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal gastronomiczny 434,75 M2 | krowodrza Lokal usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko Parku Krakowskiego oraz uczelni agh, w okolicy przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

84,21 zł/m²95 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny w centrum | 95 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal gastronomiczny w samym centrum Krakowa. Lokal znajduje się na parterze pasażu zadbanej, monitorowanej kamienicy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

102,70 zł/m²185 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny ok. 185 M2 W świetnej lokalizacji Prezentowany lokal o powierzchni 180 mkw mieści się na parterze kamienicy w świetnej, ruchliwej lokalizacji - nieopodal bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

63,93 zł/m²61 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do wynajmu Lokal usługowo - handlowy z witryną na Starym Podgórzu przy głównej ulicy handlowej. Lokal o powierzchni 61,20m2 znajduje się na parterze, posiada drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

61,95 zł/m²113 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do wynajmu Lokal usługowo - handlowy z witryną na Starym Podgórzu przy głównej ulicy handlowej. Lokal o powierzchni 113m2 , znajduje się na parterze, posiada drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł250 m² 15 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowa przestrzeń restauracyjna w standardzie premium. Z dumą prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 250 m , zlokalizowanego w sercu krakowskiej Krowodrzy.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł10 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Consilo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na sprzedaż, lokalu gastronomicznego o powierzchni 10m2, który znajduje się w samym centrum Krakowa układ: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł30,73 m² 20 794,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | Pewna inwestycja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

66,29 zł/m²52,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do.

Szczegóły ogłoszenia

104 zł/m²250 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

/English version below/ by the way Ocena 4,7/5 na podstawie ponad 2100 opinii w Google opis Ten wyjątkowy lokal o powierzchni 250 m został wybudowany specjalnie na restaurację podczas budowy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²167 m² 16 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjny, parterowy lokal witrynowy w stanie deweloperskim. Przestrzeń jest narożna, w pełni przeszklona z dostępnym ogródkiem o powierzchni 70m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²149,76 m² 18 720 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyposażony lokal gastronomiczny przy ruchliwej ulicy! Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 35 m , położony na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

25,33 zł/m²383 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w Morestate! Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony na Podgórzu Duchackim. Lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność prócz gastronomi. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

62,30 zł/m²191 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni ok. 191 m zlokalizowany przy ul. Starowiślnej w sercu Kazimierza. To idealna przestrzeń pod działalność gastronomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł97,63 m² 6 760,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Cena mniejsza O 100 tysiecy od 23.04.2026 LOKAL UŻYTKOWY KRAKÓW CENTRUM 97,63 m / 122 m LOKAL KOMERCYJNY POD DZIAŁALNOŚĆ BIURO, GABINETY, MAGAZYN, USŁUGI FUNKCJONALNY LOKAL BIZNESOWY.

Szczegóły ogłoszenia

762 100 zł36,64 m² 20 799,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

105,99 zł/m²217 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal biurowo-handlowo-usługowy o powierzchni 217 m położony na parterze w nowym budynku mieszkalnym w jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²104,39 m² 10 439 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 104,39 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

155,85 zł/m²50,69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny, znajdujący się w sercu Starego Miasta przy Placu Wszystkich Świętych. Rok temu w lokalu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

2 314 091 zł150,51 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA - DUŻY LOKAL UŻYTKOWY W FENOMENALNEJ LOKALIZACJI- ULICA KALWARYJSKA, STARE PODGÓRZE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny - Kazimierz english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić lokal użytkowy w zabytkowej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal około 9m2 pod mała gastronomię lub handel bezpośrednio na przystanku tramwajowym o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych w nowo powstającym salonie gier z automatami.

Szczegóły ogłoszenia

271,43 zł/m²70 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny, usługowy o pow. 70 m2 na jednej z ulic odchodzących od płyty Rynku. Lokal wyposażony. Wejście z ulicy, duża witryna, ogródek zewnętrzny. 3 pomieszczenia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²700 m² 44 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal na kazimierzu O powierzchni 600 M2 Z odstępnym Z ogródkiem Lokal przestronny składający się z kilku sal i kilku barów oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

71,84 zł/m²103 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy na Prądniku Białym. Lokal o powierzchni 103m 2 usytuowany jest na parterze jednego z bloków zlokalizowanych na Górce Narodowej. Położenie w ciągu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

(English version below) Na sprzedaż świetna restauracja, bardzo znana i lubiana. Ocena w Google 4.7/5 na podstawie ponad 2100 komentarzy. Lokalizacja: dzielnica Kraków Krowodrza. Ul. Lea to.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²100,72 m² 10 576 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 100,72 mkw w nowym budynku w dzielnicy Bieżanów- prokocim przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 366 600 zł168,33 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal użytkowy o pow. 168,33 m w nowej inwestycji przy ulicy Kościuszki. Lokalizacja Lokalizacja przy ul. Kościuszki to synonim stabilności biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

30 €/m²94,65 m² 2 840 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy w wysokim standardzie w Inwestycji Angel Wawel. Duże przeszklone witryny wychodzące na ulice Dietla zapewniają widoczność i dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

49,03 zł/m²5 303 m² 260 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks Przemysłowa 2 - prestiżowy kompleks komercyjny w sercu Krakowa Nowoczesna przestrzeń dla biznesu, usług i inwestycji Kompleks przy ul. Przemysłowej 2 to wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 843 942 zł149,76 m² 18 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

62,63 zł/m²190 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal gastronomiczny zlokalizowany na Krakowskim Kazimierzu. Lokal o powierzchni 190 m2 składa się z parteru z bardzo dużą witryną z wejściem od frontu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²127,30 m² 9 548 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 127,30 mkw w nowym budynku w dzielnicy Bieżanów- prokocim przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Lokalizacja: budynek położony jest.