dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal użytkowy na Prądniku Białym w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 130 m2 położona jest na 2 piętrze budynku ,który oferuje:klimatyzacjęinternet.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²330 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa przestrzeń o powierzchni 330m 2 usytuowana na III- piętrze reprezentacyjnego budynku zlokalizowanego tuż przy zjeździe z ul. Opolskiej. Na powierzchnie lokalu składa.

Szczegóły ogłoszenia

67,31 zł/m²104 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

W naszej ofercie na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 104 m2 usytuowany na parterze kameralnego budynku handlowo-usługowym z 2000r. przy ul. Krowoderskich Zuchów, w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Prądnik Biały,Kraków

3 769 000 zł377 m² 9 997,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Na sprzedaż pakiet lokali użytkowych o łącznej powierzchni 377m 2 usytuowanych na parterze w budynku usługowo-handlowo-mieszkalnym przy ulicy Rusznikarskiej 14a. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł430 m² 5 790,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 430 m , położony w Krakowie- górka Narodowa. Idealna lokalizacja dla inwestora, który szuka przestrzeni do prowadzenia działalności lub.

Szczegóły ogłoszenia

41,88 zł/m²117 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym lub usługowym w nowoczesnym reprezentacyjnym budynku przy Alei 29 Listopada 155C. Lokal zostanie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²695 m² 32 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w wysokim standardzie o pow. 695 m2! Lokal: - monitoring, - ochrona fizyczna 24/7, - wentylacja mechaniczna, - klimatyzacja, - system ppoż, - monitoring, - dostęp do szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

28,89 zł/m²450 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy na wynajem przy ulicy Pleszowskiej. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze biurowca i składa się z :części otwartej - open.

Szczegóły ogłoszenia

113,89 zł/m²72 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 72m 2 zlokalizowany na Prądniku Białym. Lokal usytuowany na parterze jednego budynków biurowo- usługowych znajdujących się w pobliżu pętli autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal składa się z jednego pomieszczenia z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju oraz z pomieszczenia sanitarnego z prysznicem i toaleta- przystosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

82 zł/m²420 m² 34 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na II piętrze do wynajęcia 420m2 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 420m2 zajmujący całe II piętro w kameralnym biurowcu w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

70,20 zł/m²215 m² 15 092 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Stawowa II piętro do wynajęcia 99m2 + 116m2 przeszklonego tarasu Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 99m2 zajmujący część piętra w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Bronowice Wielkie,Kraków

85 000 zł90 m² 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: przejęcie działającego bistro (strona,facebook, umowy na cateringi) lub odkupienie kompletnego wyposażenia gastronomicznego (sprzęt świeży około 1-2 lata). Bistro na Bronowicach, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

739 000 zł43 m² 17 186,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal usługowy w pełni wyposażony, gotowy do działalności. Sprzedaje prywatnie. Oferuję na sprzedaż funkcjonujący lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

1 050 000 zł149 m² 7 046,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do sprzedania przez biuro nieruchomości lokal użytkowy o powierzchni 149 m2 na parterze przy ulicy Kuznicy Kąłątajowskiej 17 E w Krakowie. Lokalizacja: zaledwie około 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Solskiego

Prądnik Biały,Kraków

33,54 zł/m²164 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 118,70 m na 3 kondygnacji przy ul. Solskiego w dzielnicy Prądnik Biały. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rusznikarska - Deptak

Prądnik Biały,Kraków

60,24 zł/m²83 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 83 m w układzie open space z możliwością elastycznej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

55 zł/m²300 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy 300 m ul. Konecznego, kraków Oferujemy 300 m funkcjonalnej powierzchni na parterze budynku mieszkalnego w prestiżowej dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

54,66 zł/m²730 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy - 730 m ? Kraków, prądnik Biały - ul. Siewna Parter widoczny z ulicy Siewnej w budynku z 2010 roku. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

62,09 zł/m²153 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal na ul. Siewnej w Krakowie - idealny na salę zabaw dla dzieci lub inną działalność! Możliwość wynajęć bez wyposażenia! Oferujemy atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Glogera

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

M07u Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz prowizji Lokal / 3 pokojowe mieszkanie 50,74 m2 z dużym ogródkiem 66 m2 Biuro, nieuciążliwa działalność. Cena 799 tys dla zakupu przez osobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

55,97 zł/m²134 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajmu lokal biurowo-usługowy w Krakowie, przy ul. Ks. Meiera o powierzchni 134m znajdujący się na 1. piętrze budynku z 2000r. Wejście do lokalu z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

76,47 zł/m²102 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal 102m w Krakowie w dzielnicy Górka Narodowa. lokal jest przygotowany pod gastronomię (wyciąg gastronomiczny, okap) znajduje się na dużym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

62,09 zł/m²153 m² 9 500 zł

 

 

 

Prądnik Biały,Kraków

71,84 zł/m²103 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 103 m , położony na parterze budynku z 2010 roku, przy ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa, dzielnica Prądnik Biały. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

2 500 000 zł930 m² 2 689,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży: duży Lokal Usługowo Biurowy 929,7 m Prądnik Biały, kraków Lokalizacja: kraków, dzielnica IV Prądnik Biały, ul. Feliksa Konecznego , Osiedle Żabiniec. Cena: 2 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

37,88 zł/m²330 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 3 piętro o metrażu 330 m2 w budynku biurowo-usługowym. Składa się z powierzchni biurowych do dowolnego podziału, sali konferencyjnej, poczekalni, kuchni i toalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gdyńska

Prądnik Biały,Kraków

45 zł/m²73 m² 3 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy w nowoczesnym budynku z 2010 roku o powierzchni 73m2 usytuowany przy ulicy Gdyńskiej 31. Istnieje możliwość wynajmu lokalu wraz z lokalem o powierzchni 120m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gdyńska

Prądnik Biały,Kraków

45 zł/m²120 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy w nowoczesnym budynku z 2010 roku o powierzchni 120m2 usytuowany przy ulicy Gdyńskiej 31. Istnieje możliwość wynajmu lokalu wraz z lokalem o powierzchni 73m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kraków

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 130m2 na drugim piętrze w budynku biurowo-usługowym. Lokal składa się z powierzchni open space, czterech gabinetów , schowka, kuchni i toalety. Atuty: * Minuta na tramwaj *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

70,45 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy 44m2, prądnika Biały ulica Stawowa Powierzchnia do wynajęcia znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym. Składa się z dwóch gabinetów. W częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Handel* usługi*biuro*magazyn* 200m2, prądnik Biały, opolska Lokal o powierzchni ok. 200 m2 znajduje się na poziomie -1 z dwoma wejsciami po schodach. Składa się z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opolska

Prądnik Biały,Kraków

39,58 zł/m²240 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy 240 m2, prądnik Biały ul. Opolska Lokal 240 m2 znajduje się w budynku biurowo-usługowym na trzecim piętrze. Składa się z dużego pomieszczenia open-space , podwójnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stawowa

Prądnik Biały,Kraków

64,10 zł/m²156 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy 156 m2, bronowice Wielkie ulica Stawowa Powierzchnia do wynajęcia znajduje się na 2 piętrze w budynku biurowo-usługowym. Lokal składa się z 5 pokoi do których prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

7 900 000 zł1 341 m² 5 890,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż budynek usługowo-biurowy, o powierzchni całkowitej 1341,20m2 (powierzchnia użytkowa 1188,90m2) wybudowany w 2000r. w technologii szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Kraków

Tonie,Kraków

54,55 zł/m²330 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal 330 m2 kraków/zielonki osiedle Wiarusa Do wynajęcia piętro budynku składające się z nowych 5 większych mieszkań o powierzchni około 30m2 i 6 mniejszych o metrażu około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Opolska

Prądnik Biały,Kraków

51,55 zł/m²146 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy 144,5 m2, prądnik Biały ulica Opolska /wyki Powierzchnia do wynajęcia znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym. Lokal składa się z 5 pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy 110 m2, prądnik Biały, ul. Pachońskiego Lokal biurowo-usługowy znajduje się na 1 piętrze. Składa się z trzech pomieszczeń biurowych oddzielonych stolarką aluminiową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

60 zł/m²80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy 80m2, prądnik Biały Lokal biurowo-usługowy 80 m2 składa się z trzech gabinetów , kuchni i toalety. Lokal dostępny bez umeblowania. Atuty: * Atrakcyjna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

75 zł/m²657 m² 49 311 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal usługowy do wynajęcia w nowoczesnej inwestycji Atrium Czerwieńskiego przy ul. Bolesława Czerwieńskiego, w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stawowa

Prądnik Biały,Kraków

70,51 zł/m²156 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały