dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica I Stare Miasto

240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

190 zł/m²100 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo- usługowy w prestiżowej lokalizacji. Parter , witryny. Polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

360,83 zł/m²97 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo- gastronomiczno- usługowy w prestiżowej lokalizacji. Kalsa A.Parter , witryny. Polecamnr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

150 zł/m²53 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Loakl handlowy o pow. 53 m - parter , front.cena : 150 zł/mkw. Handlowa ulica. polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

150 zł/m²30 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy, frontowy z witrynami. Pow. 30 m. Cena :150 zł/mkw polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal opow. 55m - wysoki parter. Bardzo blisko ul. Karmelickiej. 2 pokoje , aneks kuchenny, łazienka. polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dolnych Młynów

Stare Miasto,Kraków

53,57 zł/m²84 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy o pow. 84 m . Parter, front ,bezpośrednie wejście z chodnika. Wysoki standard. Cena 4500 zł/mc. Cena podlega negocjacji i uzalezniona jest od długości najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

22,99 zł/m²174 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przy głównej ulicy na Kazimierzu (przecznica z Krakowskiej), lokal na wynajem, na poziomie -1. Wejście od głównej ulicy., schodami na dół. Powierzchnia 174 m2. 5 pomieszczeń, hall, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

22,48 zł/m²109 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informacje podstawowe: miejscowość: kraków dzielnica lub rejon: stare Miasto adres: al. J. Słowackiego typ obiektu: lokal rodzaj obiektu: biurowy powierzchnia: 109,00 m2 cena: 2 450 pln cena za m2: 22 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

127,66 zł/m²47 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia frontowy lokal w atrakcyjnej lokalizacji, blisko Rynku Głównego. Powierzchnia lokalu to ok. 50 m2. Lokal idealny pod działalność cukierni bądź kawiarnię, wyposażony już pod tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, usługowy, ul. Krowoderska. 3 pokoje, kuchnia. Lokal: lokal położony na 3 piętrze. Lokal frontowy, wejście do lokalu z klatki schodowej. Powierzchnia lokalu wynosi 90m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mikołajska

Stare Miasto,Kraków

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, ul. Mikołajska. 2 pokoje. Lokal: lokal położony na 1 piętrze w kamienicy 3-piętrowej. Powierzchnia lokalu wynosi 60m2. Składa się z 2 pokoi (pokoje przechodnie), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

29,55 zł/m²88 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia od zaraz przestronny lokal parterowy (bez witryny) w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji - ul. Smoleńsk (stare Miasto). Idealny na biuro lub pracownię. Lokal zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

51,14 zł/m²88 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 88 m2 położony w Krakowie na Starym Mieście w bliskiej odległości od Dworca Głównego. Lokal położony jest na wysokim parterze- okna na ulicę. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wielopole

Stare Miasto,Kraków

6,67 zł/m²150 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy lub usługowy położony na Starym Mieście w Krakowie przy ul. Wielopole w kamienicy na 1 piętrze. Lokal przez poprzedniego najemcę był przeznaczony na gabinety dentystyczne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

33,78 zł/m²104 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, usługowy, ul. Krowoderska. 3 pokoje, kuchnia. Lokal: lokal położony na 1 piętrze. Lokal frontowy, wejście do lokalu z klatki schodowej. Bardzo dobry dostęp dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, ul. Starowiślna. 4 pokoje. Lokal: lokal położony na 2 piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 120m2. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, toalety. Stan lokalu bardzo dobry: okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

1 489 573 zł161 m² 9 241,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży lokal usługowy w odnowionej kamienicy w dzielnicy Kraków-Kazimierz. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

33,70 zł/m²92 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal idealny na bar, restaurację, małą gastronomię ze wszystkimi pozwoleniami. Do niedawna istniała tu resturacja, której kuchnia znajdowała się na 1. piętrze (ten lokal także jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

39,74 zł/m²78 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy, ul. Starowiślna. Lokal handlowo-usługowy położony przy ul. Starowiślnej. Bezpośrednie wejście do lokalu z ulicy. Lokal posiada okno od ul. Starowiślnej w postaci witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²250 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, al. Słowackiego. Lokal: lokal położony na III piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Wysoki standard wykończenia lokalu. Powierzchnia lokalu wynosi 250 m2. Obecny układ lokalu stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Szczepański

Stare Miasto,Kraków

61,57 zł/m²35 m² 2 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja Do wynajęcia lokal biurowy po remoncie w centrum miasta - Plac Szczepański. Lokal o bardzo dobrej ekspozycji w pobliżu ciągu pieszych. Kamienica z windą oraz 24godzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do sprzedania lokal komercyjny o pow. 150 m2 Lokal jest położony w znakomitej lokalizacji, przy ulicy o dużym natężeniu pieszych. Rejon Dietla i Starowiślnej. Posiada duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

44,87 zł/m²78 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

30,36 zł/m²280 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy państwu wynajem powierzchnie pod hostel (działający od 2008 roku) na starym mieście, okolice krakowskich plant. Obecnie do wynajęcia są: 1) mieszkanie położone na 1 piętrze, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

44,87 zł/m²78 m² 3 500 zł

 

 

 

Kazimierz,Kraków

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro lub gabinet lekarski. Lokal mieści się przy Placu Wolnica na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy bez windy. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stare Miasto

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

881 335 zł77 m² 11 401,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do sprzedaży lokal w rejonie Galerii Krakowskiej, w nowym kameralnym budynku mieszkalno-komercyjnym. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe, dworzec pkp, rds, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

30 zł/m²172 m² 5 161 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, blisko Rynku Głównego. Powierzchnia lokalu to ok. 172 m2. Lokal idealny dla biura, usług, jako reprezentacyjna siedziba firmy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

549 336 zł58 m² 9 406,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| apartament o powierzchni 58,4 mkw mieści się na pierwszym piętrze apartamentowca. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, oraz łazienki. Główne zalety apartamentu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal idealnie nadający się na reprezentacyjną siedzibę firmy, biuro, prywatną klinikę, kancelarię. Znajduje się na jednej z najbardziej znanych ulic Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

3 792 533 zł220 m² 17 238,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do sprzedaży lokal w rejonie Galerii Krakowskiej, w nowym kameralnym budynku mieszkalnym z lokalami na parterze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

3 582 720 zł597 m² 6 001,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do sprzedaży lokal w nowym budynku. Lokal do własnej adaptacji (istnieje projekt przystosowujący go pod działalność gastronomiczną). Posiada wejście (własna klatka schodowa) od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Stare Miasto

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

400 291 zł36 m² 11 057,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do sprzedaży lokal w rejonie Galerii Krakowskiej, w nowym kameralnym budynku mieszkalnym z lokalami biurowymi na I pietrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

54,88 zł/m²41 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia od zaraz lokal o powierzchni 41 mkw w luksusowej inwestycji w sąsiedztwie Dworca Głównego i Galerii Krakowskiej, a także Politechniki. Taka lokalizacja to przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

66,15 zł/m²257 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy znajdujący się w gruntownie wyremontowanym budynku położonym w sercu krakowskiego Kazimierza. Lokal zajmuje dwie kondygnacje: parter oraz piwnicę. Część parterowa ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Stare Miasto

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 375 669 zł124 m² 11 071,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do sprzedaży lokal w rejonie Galerii Krakowskiej, w nowym kameralnym budynku mieszkalnym z lokalami biurowymi na I pietrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Główny

Stare Miasto,Kraków

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraków stare miasto rynek główny. Wszystko W cenie! Do wynajęcia proponujemy Państwu lokal biurowy o pow. ok. 60m2. W skład wchodzą następujące pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia, holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

43,01 zł/m²93 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal w bardzo dobrej lokalizacji: położenie lokalu w samym centrum miasta (okolice ul Dietla). W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe z dużą liczbą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

19,48 zł/m²77 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 77 metrów skladający sie z dwóch dużych pomieszczen po około 30 metrów, jednego małego ok 6 metrów, wnęki kuchennej, oraz toalety. Lokal znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

30,72 zł/m²83 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Lokal ma powierzchnię 83m2, znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. Na lokal składają się trzy pomieszczenia biurowe.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica I Stare Miasto