dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica I Stare Miasto

240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

39,90 zł/m²66 m² 2 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Krakowa.~~Do wynajęcia lokal biurowy w pobliżu Rynku Głównego. Na powierzchnię 65,92 m2 składają się dwa lub trzy pokoje biurowe; możliwość wydzielenia węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

34,44 zł/m²90 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam!~~do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 90 m2 na półpiętrze kamienicy przy jednej z przecznic ul. Floriańskiej. Lokal o przeznaczeniu biurowym/usługowym, składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

43,35 zł/m²173 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 173 m2 w ścisłym centrum Krakowa.~Wolne od czerwca 2016 r.~~Lokal biurowy o pow 173 m2 położony na I piętrze w kamienicy przy ul. Dietla, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Meiselsa

Kazimierz,Kraków

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na Kazimierzu o powierzchni 32 m2. Dwa pomieszczenia o powierzchni ok. 12 m2 i 18 m2. Wysokość około 4 metry. W pierwszym pomieszczeniu sklepienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Filipa

Kleparz,Kraków

57,50 zł/m²200 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokalpowok. 200m w przyziemiu kamienicy w centrum Krakowa. Lokal składa się z kilkunastu pomieszczeń, nadaję się na działalnośc gastronomiczną, można go przejąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

33,33 zł/m²42 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!~~zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w przyziemiu, który jest zlokalizowany w bardzo atrakcyjnym punkcie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

50 zł/m²38 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal pod sklep z witryną - doskonała lokalizacja!~~zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu okolicach Kazimierza, w niedalekiej odległości od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Filipa

Kleparz,Kraków

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-użytkowy 20 m2 blisko centrum.~~Lokalizacja:~Okolice ul. Św. Filipa. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy, która cała jest zagospodarowana do celów biurowo-handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Długa

Kleparz,Kraków

56,60 zł/m²53 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 53m2 na Starym Mieście (kleparz).~~Zapraszam do oglądania lokalu na Starym Mieście, przy Kleparzu. Ścisłe centrum Krakowa, stąd wszędzie jest blisko - liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Kleparz

Kleparz,Kraków

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stylowa Piwnica 100 m2 na Kleparzu do wynajęcia.~~Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu lokalu usługowego położonego przy ruchliwej ulicy na Kleparzu. W skład klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Główny

Stare Miasto,Kraków

45,20 zł/m²88 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy: lokal biurowy w najbardziej prestiżowej lokalizacji Krakowa. Rynek główny/stare miasto!~~lokal usytuowany jest na drugim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

200 zł/m²170 m² 34 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji, 170m2 + duże, widoczne witryny! Świeżo po remoncie!~~zapraszam do oglądania lokalu użytkowego w bardzo atrakcyjnej i rozpoznawalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lubelska

Stare Miasto,Kraków

423 200 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lofty Lubelska to inwestycja będąca adaptacją przemysłowego budynku na luksusowe lofty zlokalizowane przy ul. Lubelskiej 16-18 w Krakowie. Oferujemy do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

39,47 zł/m²76 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 76m2 przy jednej z przecznic ulicy Starowiślnej. Świeżo po remoncie!~~zapraszam do oglądania wygodnego lokalu biurowego przy jednej z przecznic ulicy Starowiślnej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Główny

Stare Miasto,Kraków

36,59 zł/m²82 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy ok 82 m2 w zabytkowej kamienicy tuż przy rynku!~~zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego ok 82 m2, który znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Agnieszki

Stradom,Kraków

53,61 zł/m²48 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w wysokim standardzie do wynajęcia na Stradomiu w kamienicy~~lokalizacja:~stadom w pobliżu ul. Św. Agnieszki~oferowany lokal znajdującego się w zadbanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 150m od Rynku Głównego - tanio!~~zapraszam do oglądania lokalu w parterze kamienicy przy jednej z ulic odchodzących bezpośrednio od Rynku Głównego.~~Oddzielne wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

34,78 zł/m²115 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy z widokiem na Planty - 115m2, cztery pokoje!~~zapraszam do obejrzenia lokalu przy Plantach od strony Kazimierza, przy ul. Dietla, w pobliżu ulicy Starowiślnej. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łobzowska

Kleparz,Kraków

31,74 zł/m²113 m² 3 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum miasta, prawie 190m2.~~Lokal w okolicy ul. Łobzowskiej i Batorego w stylowej, odnowionej kamienicy. W budynku mieszczą się niemal same biura, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skawińska

Kazimierz,Kraków

63,04 zł/m²46 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam!~~do wynajęcia lokal znajdujący się na pierwszym piętrze czteropiętrowej, luksusowej kamienicy na krakowskim Kazimierzu w okolicy ul.Wietora. Budynek z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

295 000 zł188 m² 1 568,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy przy ul. Dietla~~oferujemy do sprzedaży lokal znajdujący się w piwnicach w wyremontowanej kamienicy przy ul. Dietla na Kazimierzu. Lokal ma powierzchnię 188m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

46,67 zł/m²60 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal pod sklep z dużą witryną - doskonała lokalizacja!~~zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu okolicach Kazimierza, w niedalekiej odległości od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długa

Kleparz,Kraków

91,67 zł/m²48 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 48m2 w przy ul. Długiej - wejście z ulicy, witryna!~~zapraszam do oglądania lokalu w bardzo dobrej lokalizacji, przy ulicy Długiej, przy intensywnym ciągu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

26,32 zł/m²38 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wynajęcia lokal biurowy 38m2 w centrum przy ul. Zwierzynieckiej~~lokal 38m2 na trzecim piętrze (jest winda) w kamienicy przy ul. Zwierzynieckiej. Na powierzchnię lokalu składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

33,33 zł/m²42 m² 1 400 zł

 

 

 

Stare Miasto,Kraków

31,61 zł/m²174 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża piwnica w prestiżowej lokalizacji.~~Mam do zaoferowania piwnicę ok. 170m2 w jednej z najbardziej ruchliwych i prestiżowych lokalizacji Krakowa. Piwnica składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

200 zł/m²85 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji, 850m2 + duże, witryny! Świeżo po remoncie!~~zapraszam do oglądania lokalu użytkowego w bardzo atrakcyjnej i rozpoznawalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Stare Miasto,Kraków

115 zł/m²20 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w centrum miasta.~~Polecamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 20m2, na którą składają się:~- pomieszczenie handlowe~- wydzielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na Starym Mieście, ponad 100m2!~~oferuję lokal na najwyższym, 4-tym piętrze kamienicy przy ul. Zwierzynieckiej. Ma powierzchnię ponad 100m2 i składa się z dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Biskupia

Kleparz,Kraków

41,56 zł/m²77 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam przestronny i wygodny lokal biurowy w centrum Krakowa.~~Polecam świetne mieszkanie w ścisłym centrum miasta, w pobliżu ulic Biskupiej i Krowoderskiej. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Mickiewicza

Piasek,Kraków

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam!~~do wynajęcia lokal biurowy przy al. Adama Mickiewicza o łącznej powierzchni ok. 40m2, wysokości pomieszczeń ok 3,5m. Na lokal składają się dwa jasne i przestronne pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kazimierza Sprawiedliwego

Kazimierz,Kraków

924 000 zł125 m² 7 392 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal gastronomiczny o powierzchni 125m2 - Kazimierz! ~~lokal usytuowany jest na dwóch poziomach, na pierwszym poziomie (parter) znajduje się sala, kuchnia, sanitariat, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

32,65 zł/m²49 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal dla firmy: ul. Starowiślna.~~~Lokal to 49 m2 na parterze z wejściem z klatki schodowej, 2 pokoje (17 i 19 m2), przedpokój 7 m2 z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Główny

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²97 m² 4 855 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w samym centrum Krakowa - Rynek Główny.~~Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97,1 m2 na drugim piętrze, jednej z najokazalszych krakowskich kamienic przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Centrum C

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

69,30 zł/m²114 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia frontowy lokal 114 m2, ok. Plac Centralny ~~do wynajęcia położony w bliskiej odległości Placu Centralnego (nowa Huta) atrakcyjny lokal frontowy, parterowy o powierzchni 114 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²163 m² 8 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum Krakowa.~~Do wynajęcia komfortowe i luksusowe powierzchnie biurowe w centrum Starego Miasta. Lokale zlokalizowane są w przyziemiu gruntownie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²65 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum Krakowa.~~Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy - 3 pokoje, w centrum Starego Miasta. Lokal zlokalizowany na I piętrze oficyny w gruntownie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

52,90 zł/m²175 m² 9 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały lokal biurowy - kancelaria, firma consultingowa.~~I piętro. Lokal biurowy 175,05 m2. Wydzielone pięć pomieszczeń biurowych o zróżnicowanym metrażu, kuchnia, węzeł sanitarny. Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karmelicka

Nowe Miasto,Kraków

42 zł/m²50 m² 2 102 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W centrum krakowa~~polecamy do wynajęcia lokal w centrum Krakowa o powierzchni 50,04m2 - w tym 48,28m2 powierzchni biurowej oraz 1,76m2 proporcjonalny udział w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

39,90 zł/m²47 m² 1 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Krakowa.~~Do wynajęcia lokal biurowy w pobliżu Rynku Głównego. Na powierzchnię 46,86m2 składają się dwa lub trzy pokoje biurowe; możliwość wydzielenia węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Krakowa.~~Lokal mieści się na niskim parterze (trzy schodki w dół od poziomu ulicy) starej kamienicy przy jednej z przecznic ulicy Dietla, pomiędzy Starym Miastem.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica I Stare Miasto