dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica I Stare Miasto

240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego

Stare Miasto,Kraków

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na I piętrze budynku w rejonie Ronda Mogilskiego przy ul. Beliny-Prażmowskiego w Krakowie. Lokal ma powierzchnię 70m2 , na którą składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

33 zł/m²106 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony na I piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Długiej (stare Miasto). Lokal ma pow. 106m2, składa się z przedpokoju, kwadratowego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Siemiradzkiego

Stare Miasto,Kraków

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł83 m² 13 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal użytkowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Długa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

5 513 598 zł224 m² 24 614 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

990 000 zł74 m² 13 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

102 zł/m²59 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Więcej informacji joannalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 59 m2. Lokalizacja; stare Miasto. Przeznaczenie; gastronomia, handel, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

425 zł/m²40 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ul. Floriańska, stare miasto powierzchnia ok. 40 m2 lokal handlowy cena : 17.000 zł netto pierwszy okres obniżka czynszu (do uzgodnienia) toaleta zapraszam do oglądania Kontakt w sprawie oferty :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dworska

Stare Miasto,Kraków

41,58 zł/m²457 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia 457 m2 powierzchni biurowej zlokalizowanej przy ul. Dworskiej w sąsiedztwie ice Centrum Kongresowego. Oferujemy nietuzinkowe biuro o bardzo wysokim standardzie. Lokal urządzony jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

88 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 17m2 znajdujący się na parterze kamienicy. Wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal posiada dużą witrynę. Istnieje możliwość połączenia go z lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

990 000 zł74 m² 13 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Długa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

5 513 598 zł224 m² 24 614 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł83 m² 13 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Wawel

Wawel,Kraków

54,22 zł/m²83 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w eleganckim apartamentowcu nad Wisłą, tuż obok Wawelu. Biuro mieści się na parterze, okna wychodzą na podwórze, dzięki czemu mimo lokalizacji w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

104 zł/m²24 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy który znajduję się w okolicy Ul.Basztowej Lokal jest w dobrym stanie o pow. 24m2. Wejście do lokalu z ruchliwej ulicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

31 zł/m²114 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 114 m2 (ok 37m2- parter,77m2 piwnica). Wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal posiada dużą witrynę. Czynsz najmu wynosi: 3500 pln netto + media. Kaucja: 3500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

26 zł/m²97 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 97m2 (ok 20m2- parter oraz 77m2 piwnica). Lokal posiada wejście z ulicy oraz dużą witrynę. Istnieje możliwość zwiększenia powierzchni parteru o ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

117 zł/m²24 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 24m2 usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio z ruchliwej ulicy , okolice ul. Basztowej. Stan lokalu dobry, okna zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, Wawel

Wawel,Kraków

33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum (naprzeciwko Wawelu), w którym do tej pory znajdował się hostel. Wejście do niego prowadzi przez wewnętrzne podwórze oddzielone od ulicy zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł83 m² 13 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

990 000 zł74 m² 13 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Długa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

5 513 598 zł224 m² 24 614 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Kraków

54,05 zł/m²74 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zespół Annderson przedstawia bardzo ładny lokal zlokalizowany w rejonie ul.Westerplatte. Kamienica dwu-piętrowa z odnowioną elewacją. Obiekt o powierzchni 74 m2 po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Długa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

5 513 598 zł224 m² 24 614 zł/m²

 

 

 

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

990 000 zł74 m² 13 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł83 m² 13 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

75 zł/m²120 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Więcej informacji joannalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferuję do wynajęcia lokal biurowy z tarasem o wysokim standardzie o powierzchni 120 m2. Lokalizacja ;kazimierz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Więcej informacji joannalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy klimatyzowany o pow. ok. 100 m2. Biuro znajduje się na 2p.kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Długa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

5 513 598 zł224 m² 24 614 zł/m²

 

 

 

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

990 000 zł74 m² 13 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł83 m² 13 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²58 m² 3 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni 58m2 mieszczące się przy ulicy Zwierzynieckiej. Lokal stanowi jedno większe pomieszczenie , hol , aneks kuchenny. Toaleta dostępna na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

990 000 zł74 m² 13 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Długa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

5 513 598 zł224 m² 24 614 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł83 m² 13 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Długa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

5 513 598 zł224 m² 24 614 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł83 m² 13 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

990 000 zł74 m² 13 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

33,11 zł/m²190 m² 6 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 190m2 usytuowany na 2 piętrze odnowionej kamienicy w centrum Krakowa przy ul. Dietla. Kamienica posiada monitoring, windę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

44,05 zł/m²42 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o pow. 42m2, usytuowany na parterze odnowionej kamienicy Przy ul. Dietla. Kamienica posiada monitoring i ochronę. Lokal posiada wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

33 zł/m²180 m² 5 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 180m2 usytuowany na 1 piętrze odnowionej kamienicy w centrum Krakowa przy ul. Dietla. Kamienica posiada monitoring, windę oraz.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica I Stare Miasto

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij