Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Kraków Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Orlińskiego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

78,24 zł/m²170 m² 13 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonujący, rentowny, w pełni wyposażony i gotowy do przejęcia lokal gastronomiczny znajdujący się na dużym osiedlu ( Avia ) przy ul. Orlińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, 2 Pułku Lotniczego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

35,09 zł/m²265 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

265 m2* powierzchnia handlowo - biurowa - czyżyny Lokal o powierzchni 265 m2 składa się z 5 przestronnych pokoi, dwóch łazienek i zaplecza socjalnego na 1 piętrze w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Orlińskiego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

80 zł/m²63 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia narożny lokal handlowo- usługowy o pow. 63 m2. Lokal znajduje się na parterze zabudowy wielorodzinnej zlokalizowanej na Osiedlu avia. W budynku w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, 2 Pułku Lotniczego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

56,20 zł/m²62 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bez prowizji! Do wynajęcia nowy lokal usługowy 62 m2. Stan deweloperski do samodzielnej aranżacji na warunkach do uzgodnienia. Rok budowy 2020. Nieruchomość mieści się w miejscu o dużym.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Czyżyny, 2 Pułku Lotniczego

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij