Biuro, ul. Kobierzyńska
Kobierzyńska, Kobierzyn, Kraków, małopolskie
- 56 zł/m²
- 132 m²
- 7 392 zł
Katarzyna Paster...
Skontaktuj się
Biuro, ul. Kobierzyńska
Kobierzyńska, Kobierzyn, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Biuro, ul. Kobierzyńska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
56 zł/m² 132 m² 7 392 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 7 392 zł (56 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 132 m²
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1630/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Kobierzyńska, Kobierzyn, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Nowoczesne lokale biurowe przy ul. Kobierzyńskiej
Od końca lipca dostępne będą dwa przestronne piętra biurowe o powierzchni ok. 530 m² każde. Wcześniej siedziba międzynarodowej firmy.
Biura zaprojektowane z myślą o komforcie pracy możliwość wynajmu całego piętra lub pojedynczych modułów biurowych:
Podział piętra na 4 niezależne moduły: - Lokal 1 121,47 m²
- Lokal 2 132,63 m²
- Lokal 3 149,23 m²
(...)
570 960...
570 960 978