dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Krowodrza Górka

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kluczborska, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

917 000 zł54,72 m² 16 758,04 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 54,72 m2 na ul. Bratysławskiej dzielnica: krowodrza Górka. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w 16- sto piętrowym bloku z 2002r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

113,89 zł/m²72 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 72m 2 zlokalizowany na Prądniku Białym. Lokal usytuowany na parterze jednego budynków biurowo- usługowych znajdujących się w pobliżu pętli autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - Krowodrza, ul. Łokietka Mieszkanie na wynajem o powierzchni 47 m2 położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł39,28 m² 17 693,48 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słonecznie, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bratysławskiej - apartamentowiec "dom Wschodzącego Słońca" Mieszkanie o wymiarach 39,28m2 położone na 4 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł53,24 m² 15 965,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogródkiem (okna od strony zachodniej) o wielkości 53,24 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł54,08 m² 16 457,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej) o wielkości 54,08 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 5. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

470 000 zł31 m² 15 161,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

2 370 000 zł93 m² 25 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament o powierzchni 93 m2 z imponującym tarasem wynoszącym niemal 100 m2 to propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej niż standardowego mieszkania - miejsca o wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza Górka,Kraków

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja i budynek: szukasz miejsca, które jest doskonale skomunikowane z centrum, a jednocześnie oferuje spokój i komfort? Mieszkanie przy ulicy Siemaszki 27 łączy obie te cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzy-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 przy ulicy Krowoderskich Zuchów, zlokalizowane tuż obok Parku Krowoderskiego. Nieruchomość z trzema oddzielnymi sypialniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje, osobna kuchnia I loggia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

1 145 000 zł57 m² 19 968,60 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy komfortowy, bardzo cichy 3-pokojowy apartament z dużym tarasem okalającym lokal, o powierzchni 57,34 m , położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku- torre Verona. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza Górka,Kraków

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone w osiedlu Krowodrza Górka przy ul. Łokietka. Osiedle powstało w latach 70 tych, pełne zieleni, placów zabaw dla dzieci, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Skała AK

Krowodrza Górka,Kraków

680 000 zł57 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe w pięknej okolicy Parku Krowoderskiego, ul. Batalionu Skała ak. Widokowe 10 piętro - budynek ocieplony - 3 mieszkania na kondygnacji Mieszkanie ma powierzchnię - 57,35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

739 000 zł43 m² 17 186,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal usługowy w pełni wyposażony, gotowy do działalności. Sprzedaje prywatnie. Oferuję na sprzedaż funkcjonujący lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkani e zlokalizowane przy ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza, krowodrza Górka). Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w 4- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

1 145 000 zł57 m² 19 968,60 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Krowodrza Górka,Kraków

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

2 088 000 zł100 m² 20 880 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 100,37 m w prestiżowej inwestycji w topowej lokalizacji Krakowa To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza Górka,Kraków

610 000 zł39 m² 15 721,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie z widokiem na park. Jasne z wystawą zachodbią. Umeblowana kuchnia, osiatkowany balkon, rolety odbijające światło w sypialni i kuchni. W pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Krowodrza Górka,Kraków

1 754 028 zł118 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe z 2 balkonami oraz tarasem ok. 11 M. Lokalizacja: prądnik Biały/ Krowodrza, ul. Piaszczysta Powierzchnia: 117.71 m2 Piętro: 4/4 Liczba pokoi: 4 Budynek: 2025 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

559 000 zł26 m² 21 094,30 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka). Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrstrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m z dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Józefa Wybickiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

917 000 zł55 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza Górka,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium estates przedstawia Państwu odremontowane mieszkanie zlokalizowane przy pętli tramwajowo-autobusowej Krowodrza Górka. Mieszkanie dostępne od zaraz! lokalizacja: budynek, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Krowodrza Górka,Kraków

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

823 000 zł61 m² 13 410,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Doskonale skomunikowana okolica Mieszkanie 3 pokojowe Odzielna kuchnia Balkon francuski 63,37m2 Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Krowodrza Górka,Kraków

700 000 zł43 m² 16 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Rusznikarskiej (krowodrza, krowodrza Górka). Nieruchomość jest w dobrym stanie, wymaga odświeżenia. Układ lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kluczborska

Krowodrza Górka,Kraków

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Krowodrza górka - kluczborska Do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Kluczborskiej. Dzielnica Krowodrza Górka posiada całe mnóstwo sklepów , lokali usługowych czy punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Krowodrza Górka,Kraków

700 000 zł43 m² 16 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

720 000 zł54 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na ul. Krowoderskich Zuchów na Krowodrzej Górce. Lokalizacja: ul. Krowoderskich Zuchów to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

725 000 zł54 m² 13 425,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka). Nieruchomość jest w stanie do remontu/własnej aranżacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

1 149 000 zł57 m² 20 038,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Krowodrza Górka