dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica VII Zwierzyniec, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica VII Zwierzyniec

159 ogłoszeń

159 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Unikatowa rezydencja klasy premium | 21 arów działki | Smart Home | Prywatna strefa spa Prestiż, przestrzeń i wygoda w jednym Prezentuję wyjątkową willę, która nie jest kolejnym domem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 000 zł110 m² 15 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa. To propozycja dla osób, które poszukują harmonii między.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 150 000 zł295 m² 14 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom Z oranżerią | W standardzie premium Na krakowskiej Woli Justowskiej | Nowy budynek | 2+2 lub 2+3 | Ogromny potencjał aranżacyjny | Oranżeria z przeszkleniem ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Ekskluzywna willa w zielonej części Woli Justowskiej Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących prestiżowej nieruchomości w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

5 772 000 zł296,34 m² 19 477,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezydencja premium na unikatowej działce 21 arów działki | Prywatna strefa spa | Taras dachowy 106 m | Smart Home | Absolutna rzadkość na Woli Justowskiej ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Wola Justowska,Kraków

Mieszkania od 67,28 m² do 101,55 m²

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:67,28 - 101,55 m²

Inwestycja: - osiedle nowoczesnych willi - klimat resortu wypoczynkowego - wysoki standard: - centralny oczyszczacz powietrza - rekuperator - ściany z najlepszą termoizolacją - dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły inwestycji

Podłużna - okolice,Kraków

Domy od 124,37 m² do 125,08 m²

 

Termin realizacji:2023

 

Metraże:124,37 - 125,08 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły inwestycji

Liszki

Mieszkania od 48,50 m² do 82 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:48,50 - 82 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły inwestycji

Księcia Józefa,Kraków

Mieszkania od 46,01 m² do 71,30 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:46,01 - 71,30 m²

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,3 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku.

Szczegóły inwestycji

Józefa Becka,Kraków

Mieszkania od 50,45 m² do 111,79 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:50,45 - 111,79 m²

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w kameralnej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły inwestycji

Zakamycze,Kraków

Domy od 165,60 m² do 165,60 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:165,60 - 165,60 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom | przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego ***** dom.

Szczegóły inwestycji

Wola Justowska,Kraków

Domy od 226,66 m² do 241,16 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:226,66 - 241,16 m²

Luksusowe wille W prestiżowej inwestycji Nowoczesna architektura | Zamknięte osiedle | Tylko 5 willi | Ponad 3-metrowa wysokość pomieszczeń | Aluminiowe panoramiczne przeszklenia | Najwyższy.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

2 409 400 zł86,05 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 86,05 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa na Salwatorze przy ul. Tatarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 243 880 zł97,56 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 97,56 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Krakowa na Salwatorze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatni dom 4-pokojowy w wyjątkowej inwestycji o kameralnym charakterze, położonej przy ul. Wiosennej w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie Zielone dziedzińce, zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł63 m² 16 904 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogrodem w zielonej części Krakowa komfort, prywatność i bliskość natury. Prezentujemy wyjątkową ofertę apartamentu w kameralnej inwestycji, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 800 zł102,05 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

English below Bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji: III kwartał 2026 r. [wola justowska] Nowoczesny Apartament 102,05 m ul. Niezapominajek, miejsce parkingowe wliczone w cenę. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 966 zł121,34 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kraków | Wola Justowska | Królowej Jadwigi 307 | apartament 121,34 m Dostępnych 8 apartamentów. Zakończenie budowy połowa 2027. Są nieruchomości, które wyglądają dobrze na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 926 800 zł124 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Ekskluzywny apartament 4-pokojowy | 124 m | Wola Justowska, kraków Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających połączenie nowoczesnej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 616 zł87,44 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 87,44 m W prestiżowej inwestycji Kraków Wola Justowska Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 87,44 m usytuowany w ekskluzywnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Ekskluzywny apartament z prywatnym ogrodem Wola Justowska | 3 pokoje Wyjątkowa propozycja dla wymagających klientów, poszukujących harmonii pomiędzy prestiżową lokalizacją, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 587 000 zł102,01 m² 15 557,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 102 m2 z ogrodem o powierzchni prawie 200m znajdujący się w dzielnicy Wola Justowska przy ul. Niezapominajek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oddany do użytku, nowy dom wolnostojący wykończony pod klucz w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie, woli Justowskiej. Lokalizacja: nowoczesny, luksusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 235 000 zł110 m² 11 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 044 700 zł65,71 m² 15 898,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

65.71 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez PCC Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 65.715 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 900 000 zł415,43 m² 19 016,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 415,43 m położonego na działce o powierzchni 928 m przy ulicy Chełmskiej tuż przy Lesie Wolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 018 zł63,02 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentów w inwestycji Rudava Park, zlokalizowanej przy ul. Królowej Jadwigi 325b na prestiżowej Woli Justowskiej w Krakowie. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 299 999 zł137,45 m² 16 733,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Czy można mieć własny dom z ogrodem, nie rezygnując z przywilejów życia w sercu Krakowa? Właśnie ten dom daje Ci to wszystko- kameralną enklawę na styku trzech najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł71,30 m² 13 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego W sprzedaży jeden z ostatnich domów w tej inwestycji. Tylko teraz w wyjątkowej cenie! Kameralne osiedle położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wyjątkowa willa Z prywatną strefą wellness | wola justowska | 296 m W sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa powstała nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 409 400 zł86,05 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium z prywatnym tarasem na dachu | Tatarska 3 | Kraków Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Nowoczesny apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu Woli Justowskiej przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł90,60 m² 8 752,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 000 zł226,66 m² 18 499,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 262 m²

Na spokojnej, willowej ulicy Woli Justowskiej powstaje dom zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą połączyć prywatność i przestrzeń z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 301 zł120,49 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z tarasami w zielonej części Woli Justowskiej 0% prowizji dla Kupującego Wyjątkowa przestrzeń do życia w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa gdzie natura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 815 590 zł70,10 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartamant Z ogrodem | wola justowska Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | Parter | Duży ogród | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Mamy przyjemność zaprezentować apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł62 m² 17 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,55 m2 + ogród znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego- dzwoń śmiało! Mam ogromną przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 220 m na Woli Justowskiej, przy ulicy.