dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica VI Bronowice, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica VI Bronowice

305 ogłoszeń

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

765 890 zł55 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na I piętrze w czterokondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Bronowicach w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum i gęsta sieć transportu miejskiego; wysokie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ostatni wolny dom - miejscowość Wielka Wieś zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedyne ,urządzone pod klucz mieszkanie w nowoczesnym stylu, z dbałością o detale, do zamieszkania od zaraz. Na Błonie- elegancka, nowoczesna inwestycja wybudowana przez Wawel Service.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni wolny dom - modlnica/wielka Wieś zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 102 100 zł54 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Przytulne mieszkanie z balkonem, dla osób ceniących sobie niezależność. Mieszkanie znajduje się w centrum tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

794 022 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 842 588 zł102 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronny apartament w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard bez prowizji i podatku pcc Mnóstwo zieleni Kameralne osiedle Wiele udogodnień Monitoring Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 599 000 zł151 m² 10 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji dwupoziomowego apartamentu znajdującego się w kompleksie kameralnej inwestycji na krakowskich Bronowicach. Apartament usytuowany jest na poziomie I i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach o powierzchni 45,04 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

843 557 zł38 m² 22 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Przytulna kawalerka z balkonem, dla osób ceniących sobie niezależność. Mieszkanie znajduje się w centrum tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

833 040 zł35 m² 23 760,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 544 804 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy apartament w nowej kameralnej inwestycji wykonanej w wysokim standardzie 12 minut od Rynku Gotowe do odbioru! bez prowizji i podatku pcc Kameralne osiedle Monitoring Portiernia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 015 920 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 56,44m2 z ogródkiem. Mieszkanie składa się z : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 270 748 zł70 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 69,63m2 w ogródkiem! Mieszkanie składa się z : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 080 540 zł62 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, oferta z brakiem prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja I okolica Za oknem jawi się malowniczy krajobraz miasta, uchodząca rzeka oraz ukryte pośród zieleni Bagry Ludwinowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/240) w Bronowicach o powierzchni 103,40 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

918 480 zł53 m² 17 232 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Lutin prezentuje nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Bronowicach Małych. Mieszkanie oddane do użytku Metraż 53,30m2, znajduje się na pierwszym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

618 852 zł40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

747 682 zł50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

793 440 zł55 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do zakupu wykończone mieszkanie pod klucz w Bronowicach o powierzchni 45,04 m2 składającego się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

771 400 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na II piętrze w czterokondygnacyjnym , nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/220) w Bronowicach o powierzchni 45,04 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

747 682 zł50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 120 809 zł97 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatnie gotowe wolne apartamenty na Bronowicach Zakup bez prowizji a kupujący jest zwolniony z podatku pcc. Powierzchnia mieszkań: od 56 m do 99 m Dostępne z tarasami, balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 249 859 zł70 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera Inwestycja - Gotowa - Oddana do Użytkowania Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem dostępne w kameralnej inwestycji na Bronowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 898 723 zł99 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

b106-61m2 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 3 pokojowe 60,89 m2 z tarasem na dachu oraz balkonem - Kraków Bronowice Mieszkanie z tarasem na dachu zlokalizowane w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 642 213 zł83 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera Inwestycja - Gotowa - Oddana do Użytkowania Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie dostępne w kameralnej inwestycji na Bronowicach przy ul. Stanisława Przybyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 842 588 zł102 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 372 075 zł77 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 360 783 zł71 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023