dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica VI Bronowice, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica VI Bronowice

304 ogłoszenia

304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej łączony garażami w nowej inwestycji zlokalizowane w Giebułtowie. Budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

710 000 zł108 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament podważający status quo… wszystko co robimy, to staramy się działać inaczej niż wszyscy. Codziennie naszym celem jest zaproponowanie Tobie mieszkań, w których sami chcielibyśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

795 000 zł166 m² 4 789,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

680 000 zł108 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

680 000 zł108 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

710 000 zł108 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

795 000 zł166 m² 4 789,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

49 zł/m²500 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa położona na I piętrze nowobudowanego centrum handlowego. 1100m 2 (całe piętro), powierzchnia posiada 2 niezależne wejścia, więc istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

85 zł/m²150 m² 12 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

300 zł/m²5 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji W nowo wybudowanym centrum handlowo usługowym lindego concept , znajdującym się u zbiegu ulic Lindego i Na Błonie (os. Widok- bronowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Polach

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

730 000 zł203 m² 3 596,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy przy ul. Na Polach w Krakowie Sześć domów w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji w Krakowie- bronowice (rejon ul. Ojcowskiej). Położone w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

49 zł/m²1 090 m² 53 410 zł

 

 

 

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 295 000 zł305 m² 4 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

0% prowizji!oferujemy do sprzedaży nowoczesne , energooszczędne domy wolnostojące realizowane w ramach nowej inwestycji w Bronowicach Wielkich. Domy niepodpiwniczone, dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m2. Dom w stanie deweloperskim znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Krowodrza - Bronowice. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrężna

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 295 000 zł305 m² 4 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 052 000 zł196 m² 5 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 196 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Krowodrza - Bronowice. 0% prowizji. Na parterze pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielony Most

Bronowice Małe,Kraków

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonale mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 50m2. Składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mydlniki

Mydlniki,Kraków

599 000 zł108 m² 5 565,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:130 m²

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie (mydlniki) o powierzchni 107mkw. Dom jest dwukondygnacyjny. Na parterze znajdują się: hall, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mydlniki

Mydlniki,Kraków

585 000 zł108 m² 5 435,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij