dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica III Prądnik Czerwony, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica III Prądnik Czerwony

82 ogłoszenia

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzechwy

Prądnik Czerwony,Kraków

474 954 zł65 m² 7 307 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, brak podatku pcc. Posiadam w ofercie wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji w metrażu od 65m2 - 90m2. Wszystkie z balkonem, 2-poziomowe, 3-4 pokojowe. Jeśli masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

479 011 zł65 m² 7 399 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Marchołta w Krakowie. Inwestycja to jeden budynek mieszkalny 3 piętrowy, 5 kondygnacyjny (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

401 310 zł44 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji, brak podatku pcc. Posiadam w ofercie wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji o powierzchni od 44m2 do 82m2, 2,3,4 pokojowe. Przedstawiam Państwu najnowszą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

623 868 zł74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, brak podatku pcc, posiadam w ofercie wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji 2-4 pokojowe o pow. od 50-79m2. Lokalizacja: 4 km od centrum Krakowa, okolice ul. Lublańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzechwy

Prądnik Czerwony,Kraków

410 451 zł54 m² 7 552 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji, brak podatku pcc. Posiadam w ofercie wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji w metrażu od 54-90m2. Wszystkie z balkonem lub ogródkiem, 2-4 pokojowe. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

395 968 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji przy ulicy Promienistych zlokalizowane obok centrum biznesowego Quattro Park /serenada. Mieszkanie jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Celarowska

Prądnik Czerwony,Kraków

332 785 zł43 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, brak podatku pcc. Posiadam w ofercie wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji o pow. od 45m2 do 86m2. Atrakcyjna lokalizacja, olsza (zaledwie 3 km od centrum), okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Celarowska

Prądnik Czerwony,Kraków

421 819 zł56 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Celarowska

Prądnik Czerwony,Kraków

649 350 zł87 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

624 288 zł74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowy apartament o podwyższonym standardzie, obok parku. Lokalizacja. tylko 2,5 km od ścisłego centrum Krakowa obok osiedla przystanek autobusowy, w sąsiedztwie park, plac zabaw i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

360 400 zł53 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe apartamenty kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks siedmiu pięciopiętrowych budynków w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

473 024 zł74 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny (aqua park) / galeria handlowa "serenada" Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków