dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XVIII Nowa Huta

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone,Kraków

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 50 m2, które jest podzielone na dwie kawalerki na jednej Księdze Wieczystej. Mieszkanie podzielone na kawalerki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okulickiego

Nowa Huta,Kraków

529 000 zł48 m² 10 997,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowa Huta. Nieruchomość: mieszkanie położone na parterze o powierzchni 48,1m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym - 23,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Nowa Huta,Kraków

460 000 zł40 m² 11 528,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 39,90 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze os. Bohaterów Września, rejon Nowa Huta. Mieszkanie z dużą loggią. Częściowe wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferują na wynajem ładną garsonierę o powierzchni 20m, położną na ul. Gustawa Morcinka - Zesławice. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze dwupiętrowego bloku z cegły. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiewiórcza

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

689 000 zł123 m² 5 601,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bez prowizji i podatku 2% pcc Prezentujemy Państwu pierwszy etap kameralnej inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej. Oferta dotyczy ostatniego wolnego domu - powierzchnia całkowita lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wandy,Kraków

335 000 zł34 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Więcej informacji Wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz niedużego mieszkania dla siebie lub pod wynajem, w Nowej Hucie to ta alternatywa jest dla Ciebie :) Informacje ogólne: - powierzchnia 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Nowa Huta,Kraków

685 000 zł65 m² 10 579,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na Nowej Hucie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i w celu inwestycyjnym - wynajem zarówno na pokoje jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fatimska

Nowa Huta,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na 3 piętrze bloku z windą przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie o pow. 33 m2 składa się z: - salonu (krzesła do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum E

Nowa Huta,Kraków

667 591 zł62 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje na Osiedlu Centrum E (nowa Huta), księga Wieczysta Przedstawiamy do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie, nowa Huta (osiedle Centrum E) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim, 4 piętrze w czteropiętrowym bloku (brak windy) na osiedlu Albertyńskim, w pobliżu ulice: marii Dąbrowskiej, gustawa Pokrzywki, lawendowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

63 180 zł2 340 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Estate Nieruchomości prezentuje nowoczesny kompleks magazynowo - biurowy do wynajęcia w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, blisko wjazdu na Obwodnicę. Ogrzwana hala magazynowa wyskokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ustawne mieszkanie o powierzchni 36.5m2 mieści się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Kalinowym. W bloku jest winda. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

389 900 zł51 m² 7 716,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe,z oddzielną kuchnią,łazienką i przedpokojem,położone na parterze dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Nowa Huta.Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie - Os. Szkolne lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z osiedli Nowej Huty, 5 minut spacerem do przystanków komunikacji miejskiej z których można w szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł36 m² 12 849,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne mieszkanie o powierzchni 36m2 mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Na Lotnisku. W bloku nie ma windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Dom 4 pokoje garaż dwa balkony. Osiedle 14 domków jednorodzinnych Na chwilę obecną rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ustawne mieszkanie dwupokojowe, z jasną oddzielną kuchnią, czwarte piętro, osiedle Stalowe, nowa Huta. Budynek z cegły, czteropiętrowy z roku 1955. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Lokal po remoncie, wymieniona elektryka. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Tysiąclecia

Nowa Huta,Kraków

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 1 sierpnia, w pełni wyposażone, przytulne czteropokojowe mieszkanie (3 osobne oddzielne pokoje + salon z kuchnią) znajdujące się przy ul. osiedle Tysiąclecia 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

509 000 zł34 m² 14 970,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 34m2 w dzielnicy Mistrzejowice, w inwestycji Piasta Park. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

649 000 zł79 m² 8 215,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Emmerson prezentuje Przestronne mieszkanie o powierzchni ok 79 mkw (powierzchnia użytkowa ok 59 mkw), położone na 7 pietrze w siedmiopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Nowej Hucie. Nieruchomość o powierzchni 44 m 2 składa się z: -Pokoju 1 -pokoju 2 -kuchni -przedpokoju -łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Kraków

Krakowiaków,Kraków

999 zł15 m²

 

Piętro:7/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Właściciel wynajmie nieprzechodni przestronny pokój w dużym mieszkaniu, które znajduje się w Nowej Hucie os. Krakowiaków na VII p.: - pokój 15 m kw. z dwoma oknami - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małego Księcia

Nowa Huta,Kraków

335 000 zł34 m² 9 882 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce mieszczące się przy ulicy Małego Księcia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

544 000 zł56 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Law & Estates Group ma przyjemność zaoferować na sprzedaż, duże i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. (3 piętro w bloku 4 piętrowym). Bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 3-piętrowego bloku z cegły w zabytkowej części Nowej Huty z lat 50-tych. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celakówny

Nowa Huta,Kraków

420 000 zł37 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Rozalii Celakówny w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - mniejszy pokój - wnęka kuchenna - łazienka z wc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Emmerson prezentuje, dom o powierzchni 150 m2 znajdujący się w cichej okolicy na Wzgórzach Krzesławickich. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim i składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Rynek pierwotny, bez pcc 2%-gotowy do odbioru -dom bliźniak przy terenach zielonych- lokal 2 Mam przyjemność zaoferować do zakupu unikalną nieruchomość- dom w zabudowie bliźniaczej na prawie 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! Przedstawiamy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie | Sprzedaż Nieruchomość znajduje się w historycznej części Nowej Huty (najbardziej zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowa Huta,Kraków

499 000 zł52 m² 9 616 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie znajduje się przy al. Jana Pawła II blisko Ronda Czyżyńskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Kraków, osiedle Oświecenia okazja-oferta promocyjna tylko do końca czerwca! Do kupienia mieszkanie w stanie do remontu Mam przyjemność zaoferować do zakupu bardzo fajne słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

640 000 zł68 m² 9 396,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 3-piętrowego bloku w zabytkowej części Nowej Huty z lat 50-tych. Mieszkanie składa się z przejściowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bardosa

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

533 232 zł48 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralną nową inwestycje znajdująca się w Nowej Hucie.Termin oddania: III-kwartał.2023r. Inwestycja to dwa budynki wielorodzinne zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Słoneczne

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł35 m² 11 264,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne jednopokojowe mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie na os. Słonecznym- dzielnica Nowa Huta. 2 minuty do przystanku Żeromskiego:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

398 000 zł41 m² 9 778,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości oferują Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 40,7m2. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku os Na Stoku. Opis nieruchomości: - 2 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowa Huta

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

799 000 zł118 m² 6 743 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak pcc! Brak prowizji! Rynek pierwotny. Profit Home prezentuje do sprzedania lokal mieszkalny dwupoziomowy o powierzchni 118,5 m2 z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Józefa Strusia

Nowa Huta,Kraków

365 000 zł26 m² 13 841,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zespół prezentuje kawalerkę w Nowej Hucie na osiedlu Strusia. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane, bardzo dużo zieleni, miejsca parkingowe ogólnodostępne. Mieszkanie o powierzchni 26,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocmyrzowska

Nowa Huta,Kraków

435 000 zł40 m² 10 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na os. Na Wzgórzach. Bardzo atrakcyjna oferta m.in. dla rodzin z dziećmi! Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Akademickie

Nowa Huta,Kraków

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne mieszkanie tuż po odświeżeniu. *Spokojne, ogrodzone osiedle w dobrej lokalizacji. *Komunikacja miejska zapewnia wygodny dojazd w każdą część miasta. *Zewnętrzne.