dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XVIII Nowa Huta

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lubocka

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

689 000 zł62 m² 11 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w budynku bliźniaczym na kameralnym osiedlu Nowa Lubocka w Krakowie. Lokal położony na parterze, w stanie deweloperskim, z prywatnym ogródkiem oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lubocka

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

989 000 zł123 m² 8 030,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 2-poziomowe w budynku bliźniaczym na kameralnym osiedlu Nowa Lubocka w Krakowie. Lokal położony na 1 i 2 pietrze, w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Słoneczne

Słoneczne,Kraków

1 990 zł37 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Placu Centralnego im. R. Reagana Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na wysokim parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

665 000 zł47 m² 14 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | oddzielna kuchnia z oknem | po remoncie | Osiedle Stalowe Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

660 000 zł55 m² 12 065,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w historycznej części Nowa Huta na Osiedlu Szkolnym w Kraków. Lokal znajduje się na parterze w wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Deli

Nowa Huta,Kraków

455 000 zł30 m² 15 167 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz 2-pokojego mieszkania z osobną otwartą kuchnią i balkonem do odświeżenia lub remontu i indywidualnej aranżacji, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,3 m , położoną na II piętrze w budynku na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kantorowicka

Nowa Huta,Kraków

620 000 zł48 m² 12 836,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, przy ul. Kantorowickiej. Nieruchomość znajduje się na 3. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Nowa Huta,Kraków

565 000 zł49 m² 11 554,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje do własnej aranżacji! lokalizcja: nieruchomość położona na os. Zgody (dzielnica Nowa Huta). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Wandy,Kraków

699 000 zł63 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,32 m , zlokalizowane na Osiedlu Wandy w Nowej Hucie. Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa: 63,32 m piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziarkowa

Nowa Huta,Kraków

805 366 zł58 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

dla biura. Nowa oferta na rynku, nowa Huta ul. Ziarkowa w bezpośrednim sąsiedztwie Łąk Nowohuckich. Każde z mieszkań posiada duże ogrody lub tarasy na dachu. Inwestycja oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Igołomska

Kombinat,Kraków

11 184 €2 400 m² 4,66 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Metraże od 2400 mkw. do 35000 mkw. Inwestycja mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie (południowa Polska). Idealna lokalizacja do przechowywania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: 728 *341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Chcieliśmy Państwu przedstawić inwestycję Piasta Park- 6 etap budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Słoneczne,Kraków

499 000 zł37 m² 13 656,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 36.54 m , zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym w Nowej Hucie. Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta - os. Na Skarpie. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Centrum B (nowa Huta) - Widok na Park Szwedzki Mieszkanie 2 pokojowe + łączona kuchnia - jasne - strona wschodnia 57m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stare Wiślisko

Mogiła,Kraków

3 800 000 zł208 m² 18 304,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Stare Wiślisko - Dom marzeń przy lesie. Nowoczesność, przestrzeń i wolność. Wyjątkowa nieruchomość, która łączy luksus, bliskość natury, prywatność i nowoczesną funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

593 000 zł46 m² 12 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Osiedle Zielone (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne 45,66 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica Prezentujemy 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teatralne,Kraków

785 000 zł58 m² 13 464,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 58m2 na osiedlu Teatralnym w Nowej Hucie. Nieruchomość: mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Wyciąska

Wyciąże,Kraków

295 000 zł4 400 m² 67,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj! Oferujemy na sprzedaż działkę w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, w okolicy ulic Wyciąska i Drożyska. Powierzchnia: 4400 m Kształt: prostokąt Stan: płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

437 000 zł37 m² 11 810,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Kazimierzowskim w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

497 000 zł33 m² 15 060,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam idealne dla singla lub "na start" dla pary małe mieszkanie na os. Szkolnym w Krakowie. Lokal przeszedł generalny remont, nadaje się do zamieszkania bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branicka

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

546 350 zł45 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokalizacja: branice/ Nowa Huta Przedstawiam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Krakowiaków,Kraków

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 43 m , wysoki parter, kraków os. Krakowiaków Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Wandy,Kraków

654 997 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m w świetnej lokalizacji. Trzy pokoje z możliwością wydzielenia czwartego dają dużą swobodę aranżacji. Idealne dla pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

545 000 zł44 m² 12 302,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Młodości

Nowa Huta,Kraków

445 000 zł34 m² 12 936 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Os. Młodości (nowa Huta) Mieszkanie 1 pokojowe + oddzielna kuchnia - jasne strona południowa, wysokie sufity (2,90m) 34,40m2 Parking pod blokiem z identyfikatorem Idealne pod wynajem Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

497 000 zł33 m² 15 060,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bulwarowej, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

437 000 zł37 m² 11 810,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Kujawy,Kraków

11 976 €2 400 m² 4,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Miejski projekt ze znakomitym dostępem do komunikacji publicznej (w pobliżu pętla tramwajowo-autobusowa Pleszów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

1 600 zł32 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka na zielonym, spokojnym Osiedlu Szkolnym w Nowej Hucie. Mieszkanie o powierzchni 31,63 m2 znajduje się na czwartym piętrze w budynku z windą. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

785 000 zł64 m² 12 208,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłacznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum starej części Nowej Huty. Okolica: okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Nowa Huta,Kraków

758 000 zł48 m² 15 791,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 pokoje | 3-stronne | balkon | klima | winda | garaż | 5 piętro | 2013 Szukasz jasnego mieszkania w nowym budownictwie z wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Aleja Pokoju

Krakowiaków,Kraków

1 820 zł29 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 820 zł

PL Pilnie odstąpię pokój z umową do 31.08 (można przedłużyć) w niższej cenie niż aktualna oferta na stronie. Ta oferta aktualna do 31.08. Pokój jest opłacony do końca lutego, więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Stalowe,Kraków

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Prime Property oferuje do wynajmu kawalerkę znajdującą się na 5 piętrze na oś. Stalowym. Mieszkanie słoneczne, po całkowitym odnowieniu. Wszystkie instalacje zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

1 899 000 zł150 m² 126,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jedyny taki Dom - Twoje Unikalne Miejsce ul. Betonowa Kraków, nowa Huta tylko U nas! oferta na wyłączność. Okolica, która nastraja do wypoczynku. Dom, który to w pełni umożliwia. Witam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

785 000 zł64 m² 12 208,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Nowa Huta,Kraków

2 100 000 zł6 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Igołomska / Brzeska Działka o powierzchni 60 arów , ujęta w Planie Zagospodarowania jako teren zabudowy usługowej : Podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa usługowa z zakresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

575 000 zł50 m² 11 458,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Osiedle Krakowiaków (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne - strona wschodnia 50,18 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

2 700 000 zł223 m² 12 101,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:922 m²

Emmerson prezentuje Dom wolnostojący zlokalizowany przy ul. Igołomskiej w Krakowie. Budynek znajduje się w pobliżu stacji kolejowej "kraków Kościelniki". Jest znakomicie skomunikowany.