dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XVIII Nowa Huta

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

3 500 000 zł7 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

|R| Property prezentuje działkę budowlano - usługowa zlokalizowaną w Przylaski Rusieckim w Krakowie. Lokalizacja: działka na sprzedaż znajduje się w malowniczej okolicy, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,86 m² 53,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 46,86 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, osiedle Stalowe. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 2 piętrze w zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł4 277 m² 302 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna przy ul. Igołomskiej Kraków, nowa Huta | 42 ary | mpzp | Media | Na sprzedaż działka o powierzchni 42 arów, położona bezpośrednio przy ul. Igołomskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł20 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta inwestycyjna w Krakowie - idealna okazja! Lokalizacja: kraków, ul. Lubelska (dzielnica Krowodrza / Centrum) Powierzchnia: 20,03 m + funkcjonalna antresola sypialniana Piętro: 2 Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 000 zł2 372 m² 126,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 23 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 323/2 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 2372.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26,47 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna kawalerka z wydzieloną częścią dzienną - Nowa Huta, os. Centrum B | 26,47 m Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,47 m , zlokalizowana w sercu Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł214 m² 4 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 m²

Prezentujemy Państwu w ofercie sprzedaży dom jednorodzinny z działkami zlokalizowanymi przy ul. Drożyska w Nowej Hucie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,40 m² 13 228,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

TA oferta tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na os. Słonecznym w Krakowie. Opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²57,50 m² 3 306 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 57,5 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Ciepłowniczej. Lokalizacja: sam budynek położony jest w pobliżu ścisłego centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł5 322 m² 118,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 53 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54/2 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy.

Szczegóły ogłoszenia

11 976 €2 400 m² 4,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Miejski projekt ze znakomitym dostępem do komunikacji publicznej (w pobliżu pętla tramwajowo-autobusowa Pleszów).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim 21 w Krakowie w dzielnicy Bieńczyce. Okolica świetnie skomunikowana z centrum. English version below budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Nieruchomości bracia sadurscy ma do zaoferowania 4 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120m2 z powierzchnią działki od 3,8 do 5 arów. Domy zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne domy w Krakowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w inwestycji domy na Zielonym Uroczysko, zlokalizowanej w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z później wybudowanych osiedli nowohuckich. Osiedle ulokowane zostało na jednym ze zboczy Wzgórz Krzesławickich, najwyżej położonych wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- - proszę o kontaktowanie się tylko przez whatsapp - - Myśliwiec Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Krakowie, w rejonie ul. Podstawie (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,54 m² 13 656,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 36.54 m , zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym w Nowej Hucie. Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł31 m² 16 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne mieszkanie 31 m - Osiedle Urocze, nowa Huta Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 31 m , położone w zielonej części Nowa Huta, na os. Uroczym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł2 625 m² 14,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna o pow. 26 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 293 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 2625 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

54,84 zł/m²189,54 m² 10 395 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Nowa huta lokal usługowy/ biurowy Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł85 m² 4 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 85 m2, położonego w Nowej Hucie na ulicy Biskupa Padniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł3 916 m² 98,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej części Krakowa Wróżenicach, przy ul. Wróżenickiej 82. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł3 300 m² 2 727 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Obiekt produkcyjny 3100 m2 hali + ok. 200 m2 pomieszczeń biurowych.Posadowiony na działce 38 a w Nowej Hucie OKOLICE KOCMYRZOWSKIEJ Nieruchomość posiada własny transformator o mocy do 450KW,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w sercu starej części Nowej Huty niecały kilometr od Placu Centralnego. Czteropiętrowy budynek zrealizowany od podstaw i nawiązujący architekturą do otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł57 m² 13 140,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł150 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowo produkcyjną zlokalizowaną na rybitwach niedaleko placu handlowego. Lokal nadaje się pod usługi produkcję magazynowanie itp. Wysokość lokalu to ok 3,2m. W lokalu może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,88 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji beata   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:.

Szczegóły ogłoszenia

649 805 zł38,45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 2 -pokojowe mieszkanie w sercu historycznej Nowej Huty - gotowe do odbioru. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,45 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł64,30 m² 12 115,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum starej części Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego na wysokim parterze, (do mieszkania prowadzi 8 schodków), w budynku z lat 50-tych, na Os. Szkolnym,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł25,66 m² 13 990,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 063 m² 395,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną, położoną w Krakowie na oś.Ruszcza. Działka usytuowana jest na niewielkim wniesieniu, w otoczeniu zieleni i zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku na osiedlu Górali w Krakowie (nowa Huta). Mieszkanie: na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Morcinka nieopodal zalewu Zesławice w dzielnicy Nowa Huta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,46 m² 11 671 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie 68,46 m | os. Zielone 22 | IV piętro | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,46 m, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w 4-piętrowym budynku.