dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

905 374 zł65 m² 13 958,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

531 942 zł35 m² 15 112 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 2 pokoje - w tej cenie! * Posiadam w sprzedaży całą inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 728 565 zł127 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament premium, zaprojektowany z dbałością o każdy detal, położony w prestiżowej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w budynku z 2008 roku przy ul. Teligi 26, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 000 zł15 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia dla studentki pokój z balkonem w dwupokojowym mieszkaniu przy ul. Henryka i Karola Czeczów w Krakowie. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

820 000 zł48 m² 16 998,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Rydygiera w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

465 711 zł27 m² 17 299,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

522 596 zł34 m² 15 590,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Mieszkanie nr 139 znajdujące się na 5 pietrze budynku wielokondygnacyjnego z windą o powierzchowni 33,52 m kw! - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

625 000 zł38 m² 16 369,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,18 m2 w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

699 000 zł38 m² 18 414,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 37,96 m z 2 balkonami | ul. Tadeusza Seweryna 3, kraków Kozłówek Na sprzedaż funkcjonalne i stylowe mieszkanie, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

541 665 zł34 m² 16 159,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dla kupującego = 0 % prowizji , 0 % podatku pcc ,doskonała lokalizacja i komunikacja! * Posiadam w sprzedaży całą inwestycje, wszystkie piętra i metraże * ostatnie w tej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 000 zł10 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Szukam spokojnej osoby do wynajęcia pokoju w 3-pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, ma 51 m , dwie łazienki, osobną kuchnię z oknem i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

978 000 zł63 m² 15 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

774 562 zł47 m² 16 554 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do zakupu 3 pokojowe, jasne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w kameralnej inwestycji z dostępnością do wszelkiej infrastruktury edukacyjno-usługowej. W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

840 000 zł68 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowoczesnego mieszkania na parterze w Krakowie Powierzchnia: 67,89 m Nowoczesne mieszkania w zielonej okolicy: inwestycja znajduje się w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złocieniowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

481 999 zł36 m² 13 362,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie nr 17- pow. 36,07 m kw, znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą, na które składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

863 000 zł62 m² 13 993,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i miejscami postojowymi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże, jasne mieszkanie, na spokojnym osiedlu przy ul. Domagały. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

824 933 zł54 m² 15 276,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc. . . doskonała lokalizacja i komunikacja! * Posiadam w sprzedaży całą inwestycje, wszystkie piętra i metraże * Zobacz i sprawdź!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarza

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

738 963 zł62 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

539 959 zł35 m² 15 339,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Z widokiem na park! Mieszkanie nr 126 znajdujące się na 3 pietrze budynku wielokondygnacyjnego z windą o powierzchowni 35,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lilli Wenedy

Prokocim,Kraków

819 000 zł68 m² 12 061,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Contact in english Oferta tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lilli Wenedy w Krakowie (dzielnica Prokocim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kraków

Prokocim,Kraków

70 zł/m²10 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy Plac Targowy, bieżanów-Prokocim, kraków Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 10 m , zlokalizowany na Placu Targowym w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

557 121 zł40 m² 13 845 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą.! kupujący nie płaci podatku pcc! Posiadamy różne układy i metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

456 579 zł27 m² 16 960,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Mieszkanie nr 269 znajdujące się na 4 pietrze budynku wielokondygnacyjnego z windą o powierzchowni 26.92 m kw! - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

610 000 zł56 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Widokowe i oryginalne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej okolicy przy ul. Kurczaba na Prokocimiu Nowym. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 11/11. Pomimo ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocieniowa

Złocień,Kraków

675 000 zł46 m² 14 600,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne mieszkanie dla rodziny lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu przy ulicy Złocieniowej (budynek z 2015 ) , dzielnica Bieżanów-Prokocim. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

780 000 zł62 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż odświeżone, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,90 m , piętro 5/10 Cena: 780 000 zł (ok. 12 601 zł/m ) Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

565 000 zł40 m² 14 068,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje W bliskim sąsiedztwie parku! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Podłęskiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

740 000 zł62 m² 11 906,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Profit Home prezentuje wyjątkowe mieszkanie z ogrodem na dachu | Kraków Bieżanów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o pow. 62,15 m , położone w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

677 952 zł51 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0 % prowizji, 0 % podatku pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy właśnie - takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

850 133 zł66 m² 12 849,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Cena Promocyjna - Wrzesień 2025 r Funkcjonalne i Przestronne - Mieszkanie nr 126 znajdujące się na 1 pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowoczesną kawalerkę z balkonem przy ul. Polonijnej- prokocim! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na X piętrze nowego bloku przy ul. Polonijnej- prokocim. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

849 000 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

759 000 zł65 m² 11 676,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie, wykończone mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,49 m , usytuowane w Wieliczce przy ul. Wygoda lokalizacja Nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

550 000 zł39 m² 14 030,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym kącie w atrakcyjnej lokalizacji? Ta propozycja może spełnić Twoje oczekiwania! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

707 000 zł57 m² 12 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

A2-53 Nie płacisz prowizji! Nie płacisz podatku pcc! Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Przedsprzedaż! Mieszkanie o powierzchowni 56,77 m2 znajdujące się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

673 860 zł51 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą.! kupujący nie płaci podatku pcc! Posiadamy różne układy i metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe , loggia W dobrej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Facimiech, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czeczów

Bieżanów,Kraków

929 000 zł72 m² 12 902,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez pośredników, bez prowizji, bez ukrytych kosztów. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe.